BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

6 lata 11 miesiąc temu #1060891 przez Ewaaa1988
My tez mamy toby ale nie nowy, tylko od siostry :cheer:

Wow brawo Bartus! :) My nawet jeszcze nie kupilismy nocnika :laugh: ale musze juz powoli jakis szukac i tez zaczac ja przyzwyczajac do niego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060893 przez Ewaaa1988

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060899 przez magmus88
Hej :)

No dziś Bartek się nim bawił. W sensie nocnikiem hehehe. Ale nie zdążyliśmy go posadzić :P (kupcia w pampku ehhe). W ciągu dnia znowu go posadzimy na chwilkę.

Od 3 dni Bartek ma fazę na "brrrr" (robi tak jakby autko jechało) ehhehe. Nie wiem jak to opisać.... mam nadzieję, ze wiecie o co chodzi heheh. No i mamy górną jedynkę!!! Czekamy na drugą :)

Poprosiłam wczoraj mamę o zrobienie zwykłej manny z malinami ..... niestety Bartek protestował :(
Muszę sama na spokojnie spróbować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060900 przez madzialenka
Magmus a nie była za gesta? Hmm trzeba próbować kochana.nie poddawaj się i sama próbuj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060903 przez magmus88
Madzia - powiem Ci, ze nie wiem jakiej była konsystencji bo nas nie było...
Ale myślę, że półpłynna bo powiedziałam mamie, zeby była takiej konsystencji jak normlanie kaszka.

Kupiłam ostatnio kaszki z HIPPA niby bez cukru.... dzisiaj ją próbowlaiśmy. Niby zjadł... ale widziałam, ze nie smakuje mu tak jak te do tej pory....
No i kupiłam drugą kaszkę i nie wiem gdzie miałam oczy.... bo rozrabia się ją z mlekiem modyfikowanym :(

Czytałam jakiś czas temu o kaszkach Topfer - ze są polecane przez mamy. Wydaje mi się, ze widziałam ją w Carefurze ostatnio.... Musze to jeszcze sprawdzić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060905 przez madzialenka
A jakie dawała Bartosikowi do tej pory które jadł?próbuj próbuj kochana przekona się do manny.
A my po rocznicy..I Wam powiem że mi przykro trochę..no ale cóż.może za kolejne 10lat coś wymyśli i on

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060906 przez magmus88
Madzia, kupowałam te z nestle przeważnie. Tam były różne - ryżowe, kukurydziane....
Madzia, a co przygotowałaś w końcu? Ej no to są faceci.... ehhe. Nie wymagajmy za dużo ehhehe. No ale wiadomo.... to przykre. A pamiętał w ogóle?
Jak Wasze zdrówko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060907 przez Smerfetka005
Madzia nie myslalas zeby wyjsc gdzies na kolacje? takie fajne wspolne wyjscie co myslisz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060913 przez madzialenka
Smerfetko my chorzy więc w domku wszystko..ja kupiłam mu kufel grawerowany i grawerowane ustrojstwo wielofunkcyjne coś jak scyzoryk ale z dodatkowymi funkcjami.zamówiłam torta z napisem razem od 10 lat,zrobiłam kolację jak dzieci poszły spać,może to głupie ale nawet były fajerwerki taki mini pokaz zamówiłam żeby samemu odpalić..A ten P..pozalatwial coś od rana w pracy był w południe by pogrzebać przy aucie i w
garażu..znalazł czas na posiłki po czym po fajerwerkach wykapal się wypił piwo obejrzał film i poszedł spać.:/ I tyle..A dziś kupił kosiarke po czym mówi z uśmiechem to tak w ramach rocznicy nie?ehhh; (to żemssię wygadala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060916 przez Smerfetka005
o kurcze to przykro :( ale nie przejmuj faceci tak zalapuja niektore rzeczy ze nawet jakbys sobie na czol napisala to oni dalej swoje... wazne ze Ty pamietalas i dalas cos od siebie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060927 przez madzialenka
No a muszę się pochwalić że mała świadomie wolą mama;)ta no jak wstanie mnie wola jak chcę spać idzie na czworakach do mnie wgramola się na kolana i mówi ma ma;))albo gdy coś jej się nie podoba u taty mówi ma ma;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1060929 przez magmus88
Kurcze Madzia.... tak przeczytałam jeszcze raz co napisałaś....
Faceci to potrafią być gnoje za przeproszeniem... Kobieta się stara, wymyśla niespodzianki a tak naprawdę powinno być na odwrót. Wydaje mis ię, że jak już kobiete zdobędą to olewają sprawę....

No i Madzia - gratulacje dla Zu! :) Bartek najczesciej mówi mama jak się zaczyna denerwować :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060930 przez Sevilla
Magmus my mamy chicco

Madzia no przykro, ja to bym go uświadomiła jak bardzo mi przykro i że kosiarkę w cztery litery może sobie wsadzić haha i że wolałabym pierścionek z napisem 10 lat razem :laugh: Czemu na świecie tak mało romantyków. Mój pewnie tak samo bh się zachował :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060931 przez Sevilla
A w tym wszystkim Chwale się. Basia poczyniła pierwszego kroka!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060932 przez madzialenka
No cóż...było minęło jak to mówią..szkoda bo taka rocznica już się nie powtorzy;/ eh może za rok..ja już nic nie będę wymyślać jednak..
Sevi no weź nie mów że mała już się samą wybiera w droge:)) jejku superz;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl