BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 4 miesiąc temu #1017509 przez karolina.w2
Piernikarczyk nie pisz tak bo po tylku dostaniesz. Sevilla a jaki byl odstep miedzi poronieniami. I po jakim czasie zaszlas w ta ciaze. Mi gin mowila ze po 3 poronieniach sa na nfz. A jest jakis przepis na to ze po dwoch? Mi nie chciala dac skierowania. Najpierw trzeba miec skierowanie do genetyka i wtedy on kieruje na kariotypy. Ija ki wynik ci wyszedl? Jeszcze jakies bad robilas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017513 przez Panika992
Syna nie bo odebrwidzeodebralNo maz.Nie pozwala na kontakty. To chory czlowiek. Ale dzis podpisalismy umowe najmu. Musze odzyskac dziecko. A w nowym miejscu nikt nas nie znajdzie. Sprawe o syna mam 18.01 dopiero

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017518 przez piernikarczyk07
Karolina a dobrze pamietsm ze Ty tak jak i ja nie masz zadnych objawow? Nic Cie nie boli itp?
Az nie chce isc jutro do tego lekarza a dzis mam badania nie wiem po co je robie...

Panika jak jest juz mieszkanie to teraz bedziesz miala latwiej ;)

A tak w ogole dzien dobry dziewczyny....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017525 przez Sevilla
Karolina pierwsze było w maju, drugie w lipcu tego samego roku, a z Maksem zaszłam we wrześniu tego samego roku. Tylko, że od początku miałam brać acard, a jak doszedł pozytywny test dostałam luteinę i clexane. Wyniki wyszły dobre, żadnych mutacji czy jakiś innych odchyleń. Wywiadzie moim i eMka wyszły w rodzinie choroby zakrzepowe, stąd wyżej wymienione leki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017545 przez Sevilla
Witam kobitki!!! Co tu taka cisza ostatnio, jak makiem zasiał.

Jeszcze jeden dzień i wizyta :)

Ja wczoraj nie wytrzymałam i męża wykorzystałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017548 przez piernikarczyk07
Hahahaha :laugh: Sevilla jak mogłaś nie wytrzymać :P Ja nie myśle na razie o tym...kłóce się z babcia mojeg meza co z nami mieszka kosmos z nia jakis mam! :blink: :silly: od tygodnia juz ze mna nie rozmawia ale co sie odezwie to jest jeszcze gorzej nie upiedziele z nia długo.

Ja dziś byłam na badaniach dziś wieczorem dostane ma maila wyniki, ale wyniki to i tak nic z tym ze co pomysle o jutrze to od razu mi niedobrze :( :sick:

Dziewczyny jakieś sprawdzone przepisy na pierniczki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017552 przez piernikarczyk07
Wciągnęłam całe opakowanie kamyczków, nie zebym była głodna albo miała jakies smaki ale tak wyszło i bolą mnie zęby.. :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017557 przez madzialenka
Czesc dziewuszki

hmmm jutro macie wizyty,bedzie dobrze-zobaczycie Ewelina ma po 18 czyli przed 20 sta widze wpis z wiesciami,Sevilla a Ty o ktorej?i jeszcze ktos mial miec,Paula czy sie myle?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017558 przez Sevilla
Ja mam równo o 18, więc pewnie naskrobię coś koło 20-21, bo z emkiem na zakupy chyba pojadę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017559 przez Ewaaa1988
Ja sie musze pochwalic pierwszym na szczescie malym pawikiem (bo raczej calej bulki nie zwrocilam tylko mala czesc bo duzo tego nie bylo) :sick: :laugh: Wczoraj zrobilam sobie na sniadanie malutka buleczke z salata, serem, szyneczka swojska tescia, pomidorkiem no i nieszczesnym ogorkiem w occie. Zaraz po tym wzielam tabletki i popilam je sokiem pomaranczowym no i jak mnie nie cofnelo! Myslalam ze do lazienki nie dolece :laugh: Dzisiaj zrobilam sobie identyczna kanapke ale tym razem bez ogorka i bylo na szczescie ok :)
Tez jestem ciekawa przepisu na pierniczki bo kiedys czytalam ze takie prawdziwe robi sie duzo wczesniej i pozniej one musza odstac swoje i zmieknac wiec jestem ciekawa czy ktos ma swoj sprawdzony przepis :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017560 przez madzialenka
pierniczki dopiero bede robic z malym wspolnie pierwszy raz cos wyszperamy z neta:)))
za to uwielbiam pierniki,to ciasto z koryta ale nie lubie tych co tydz przed sa robione bo dla mnie sa za suche ja lubie takie swiezutkie puszyste i miekkie i do tego mleko....mmmm:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017561 przez Ewaaa1988
Madzialenka cos mi sie kiedys obilo o uszy alno o oczy gdzies w necie ze prawdziwe pierniki nawet kilka tygodni wczesniej sie robi i samo ciasto musi chyba przez kilka dni lezakowac a po upieczeniu przez ten czas do swiat leza, dochodza do siebie i miekna. Jak znajde gdzies podobny przepis na necie to wkleje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017562 przez Lustigpaula
Czesc dziewczyny, melduje się:). zabiegana jestem,tzn dużo mam do roboty,ale sił totalnie brak i wszystko sie za mną ciągnie,zmeczenie to jedyny mój objaw ciążowy. gdynym nie wiedziała,że mam kruszynke w brzuszku to bym nie powiedziała,że jestem w ciąży. zero objawów,nawet cera mi się poprawiła :) .u mnie kolejna wizyta dopiero 18.12, wiec cierpliwie czekam aby zobaczyc moje szczęście! ;)

miłego dnia! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017564 przez Gabiś
Ja do Was nie piszę, bo byście mnie stąd wykopały od razu :silly:

Wczoraj cały dzień stresowałam się w pracy a na dodatek znów nie bolały mnie cycki tylko brzuch i znów panikowałam, szkoda słów.
A dziś od godziny tak mnie swędzi i boli prawy cycek (tylko prawy :lol: ),że mam dość, zabawnie musi to wyglądać, bo tak siedzę i co chwilę drapię się po cycku...

Wczoraj zrobiłam pyszne i szybkie żeberka na słodko...to co lubię - mięcho i słodkie. Zrobiłam na dziś na obiad ale oczywiście sobie wtrząchnęłam wczoraj trochę i zagryzłam ptasim mleczkiem. Kosmos. :-)

A i muszę się pochwalić, dziś rano z wielkim lękiem weszłam na wagę, bo żrę jak świnia i ....waga stoi w miejscu...a bebzol mam jak w 7 m-cu.

7 grudnia mam wizytę przyspieszoną w szpitalu i boję się jak cholera, bo znów mi się wszystko przypomni z sierpnia. A poza tym, po wczorajszej akcji z nie bolącymi cyckami już dziś chciałam robić betę i sprawdzać. Ale mam Luteinkę, Acard, Wit. D i masę innych witamin, więc oby tym razem maleństwo się dobrze miało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017570 przez Ewaaa1988
Znalazlam cos takiego: wkuchniaganiok.blogspot.com/2010/08/chyb...d-piernikow.html?m=1

Ciekawe czy faktycznie takie dobre i miekkie wychodza po takim dluuugim lezakowaniu ciasta :cheer: Przepis ciekawy ale juz za pozno zeby je robic z tego przepisu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl