BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 4 miesiąc temu #1017697 przez karolina.w2
Sevila ile czasu bylas w szpitalu i po jakim czasie od rozpoczecia krwawienia zrobili lyzeczkowanie? Bole mialas? Bo mimowil ze rano przyjde i jak po tabletkach rozpocznie sie krwawienie to zabieg i do domu po poludniy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017730 przez Sevilla
Karolina mnie trzymali jeden dzień. O 8 dostałam tabletki, ok. 14 zaczęłam krwawić i o 15 wzięli mnie na czyszczenie pod narkozą, o 15.30 byłam już na sali. O 18 za zgodą anestezjologa wypuścili mnie do domu, ale z reguły robią to na drugi dzień. Czy bolało, po podaniu tabletek mnie tak, bo na siłę szyjka musiała się otworzyć do zabiegu, w środku nic się nie łuszczyło i przychodziły skurcze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017733 przez Panika992
Ja mialam lyzeczkowanie w kwietniu. Nie dostalam zadnych tabletek. Uspili mnie i zrobili. Tego samego dnia puscili do domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017734 przez karolina.w2
No wlasnie w mojej poprzedniej ciazy ktora stracilam w sierpniu tez mialam lyzeczkowanie bez tabletek. Ale teraz gin cos mowil ze da najpierw jakies tabletki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017737 przez piernikarczyk07
Dzień dobry!
Karolina dziekuje Ci za odpowiedź!!! Ja jak trafiłam do szpitala z plamieniami to około 12 zrobili mi łyżeczkowanie a o 15 szłam do domu-gdy podali mi narkoze to tak paplałam bzdury że wszyscy sie ze mnie smiali a Panie na sali mówiły że przywieźli mnie na wózku i chcieli przenieść na łóżko to zaczęłam na nich krzyczeć że sama to zrobie bo nie jestem ułomna :laugh: :blink: :P
Ale ja zawsze podczas podawania mi narkozy gadam takie głupoty i wszystkich LOVE hehe B)

Dziś moją noc opisz jako najgorszą od ostatnich lat...śniło mi sie że jestem na USG dziś i widzę dzidziulka machającego nóżkami i rączkami a lekarz mówi do mnie i po co było tak panikować.... a miedzy czasie cały czas drugi sen ze nie potrafie dojechać na ta wizytę ciaglę coś sie dzieje i nie docieram tam patrze na zegarek a tam juz 18.48 i przepada mi wizyta... :huh:

Poza tym wszystko ok :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017738 przez Sevilla
Powiem szczerze, że do dnia wczorajszego miałam luz w dupie, jeżeli chodzi o wizytę. A dziś już od 5 nie śpię, z nerwów ganiam non stop do toalety i jak tu wytrwać do 18??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017741 przez karolina.w2
Sevilla nie stresuj sie. Bedzie ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017744 przez piernikarczyk07
Ja wczoraj jak tylko wróciłam z młodym z rorat z nerwów tak mnie mdliło że myślałam ze bedzie paw...nastawiam sie na najgorsze zamiast na to ze bedzie ok...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017746 przez madzialenka
Hej dziewczyny!
nie ma sensu sie stresowac...co ma byc to bedzie-a bedzie dobrze.nie nakrecac sie,nie myslec negatywnie i do wieczora dotrwacie.mowie Wam:)) wiem,ze latwo mowic,ale sprobojcie moze?tak dla Waszego spokoju?:) i koniecznie prosze o wiesci po wizytach i foteczki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017751 przez Sevilla
Ja w żaden sposób się nie nakręcam w sumie nie myślę czy będzie dobrze czy nie, a raczej w kategoriach a może w ciąży nie jestem i się wygłupię hahaha to dopiero schiza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017761 przez ona19
Sevilla bede trzymac kciuki za Twoją wizytę. Mi z wyliczeń z terminu M wychodzi 5tydzz i dwa dni. Do lekarza pojde ww przyszlym tyg. Na razie mysle pozytywnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017763 przez Sevilla
Ona czyli koniec lipca początek sierpnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017765 przez ona19
Tak na granicy. WychodZi mi z kalkulatora 1 sierpnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017774 przez Panika992
Ja juz po wizycie. Lekka anemia, zelazo co 2dni. Ppza tym dzidzia zdrowa. Za tydzien mam przyjsc na prenatalne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017775 przez piernikarczyk07
Panika super że wszystko ok z dzidzią! A jak się czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl