BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 4 miesiąc temu #1018196 przez zoi
Hej :) Jestem, ale jak mówiłam mało zaglądam.
piernikarczyk przykro czytać o takich wieściach, ale wyjątkowo dobrze, że masz pozytywne nastawienie mimo wszystko. Ja też nie poszłam na zabieg mimo, że moja gin mi zalecała i nie żałuję. Powodzenia!

Alicja trzymam kciuki, dawaj znać koniecznie! :kiss:

U mnie ok, byłam w pt tydzień temu na usg i pęcherzyk był odpowiedniej wielkości, coś tam już pikało, na oko gin 100/min. No i pozostaje czekać. Poprzednio właśnie na tym etapie, w kt jestem teraz ciąża przestała się rozwijać...Czekam na wizytę do 21.12. I walczę z sennością i mdłościami. Wróć- z tym nie da się walczyć. Próbuję przetrwać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018224 przez madzialenka
Ehhh jaka cisza...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018228 przez Sevilla
Ja wczoraj cały dzień w kuchni, bo męża urodziny wyprawialiśmy, potem z pół godzinki poleżeliśmy, kapiel i przyszli goście.

Towarzystwo lekko się wykruszyło :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018230 przez ona19
My wekend w rodzinnym gronie. W tygodniu mąż w delegacji, ja pół dnia w pracy, synuś w przedskzolu to chociaż w wekend nadrabiamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018233 przez madzialenka
jakos sie smutno zrobilo:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018252 przez Sevilla
Madzia masz racje :)

Choć ja sama sobie się dziwię, że tak szybko zapisałam się ba forum, kiedy nie widziałam serduszka. Z Maksem zapisałam się dopiero po I wizycie, gdzie serduszko widziałam, bo widziałam, że różnie może być.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018298 przez madzialenka
Czesc dziewczyny.... jak sie czujecie? mnie dopadly mdlosci od kilku dni..raz obiad zwrocilam.... ehhh dziewcze czyzby bylo?:)

p.s z Filipem bylam dzis znow u lekarza..w przedszkolu wytrzymal 4 dni..juz rece mi opadaja..puszcze go dopiero po nowym roku...organizm musi jego odpoczac od lekow;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018299 przez Lazysundayldz
Witam wszystkie przyszłe mamy ;) ja jestem nową na forum i w pierwszej ciąży ;) o dzieł znosze ją w zasadzie bezobjawowo :) jedyne co zaobserwowałam to zawsze telefony od znajomych... Ehh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018332 przez Panika992
Hej.
Ja juz ledwo radze sobie z bolem piersi. Zrobily sie ogromne i tkliwe. Poza tym mam straszne zachcianki. I ciagle jestem glodna, ale na szczescie waga stoi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018336 przez Sevilla
U mnie jest 1kg plus, ale non stop siedziałam w domu na dupie z małym. U mnie mdłości minęły wraz z wizytą u lekarza, myślę, że to były na tle nerwowym. Panika u mnie cycki wielkie, kłującę. Haha a ten 1kg to chyba w cycki wszedł, bo bez problemu mieszczę się w spodnie. Za to pobolewa @ podbrzusze, krzyż i w pachwinach od czasu do czasu zakłuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018337 przez Lazysundayldz
U mnie też kilogram do przodu ale podobnie-poszlo w cycki ;) będę musiała chyba nowy stanik kupić niebawem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018338 przez ona19
Ja się zapisałam do lekarza na 16 grudni dopiero mieli wolny termin. I zastanawiam się czy nie iść w tym tygodniuna prywatną wizyte lekarz przyyjmuje dzis i w czwartki. Dziś mam pierwszy dzień 7 tygodnia z moich obliczeń. Jak myślicie jak dziś pójdę to coś zobaczę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018343 przez ona19
Dodzwonilam się do innej przychodni i mieli termin na ten piątek. Więc pójdęna obie wizyty i11 i 16 grudnia i zobaczę co to za lekarze,bo u żadnego z nich nie byłam jeszcze. Do tej pory chodziłam prywatnie,ale teraz słyszałam bardzo dużo złych opini on tym lekarzu i wolałabym go zmienić. Może w piątek już usłyszę serduszko ☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018356 przez Sevilla
Ona lepiej trochę później, bo po co masz się stresować, pod koniec tygodnia będzie optymalnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018357 przez ona19
Dzięki,zapisałam się wlasnie na piątek to będzie w sam raz myślę.teraz aby do piątku ☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl