BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 4 miesiąc temu #1018359 przez Lustigpaula
zleci Ci szybko do piatku;)). u mnie waga ostatnio pokazała +2kg, ale dzisiaj juz wrocila do normy:p, ale mam wrazenie,że brzuch jakos sie tak leciutko na dole zaokrąglil,minimalnie ale po spodniach widze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018360 przez ona19
Pewnie zleci mi ten tydziem, bo mam w niedzielę obronę egzaminu dyplomowego,bo kończę podyplomowke ☺ ale dzidzia najważniejsza. Cieszę się tym stanem i nawet egzamin mnie nie stresuje ☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018366 przez Alicja 23
Hej dziewczyny... ja juz sobie nie radze. Z checia usiadlabym w kąciku i poplakala sobie. Nie ma jak wszedzie sa ludzie. A ja nie chce zeby mnie ktos widzial taka slabą. Mam dosc szpitala. Ledwo ukrywam lzy jak zegnam sie z mezem i synkiem po wizytach.
Zarodek sie pojawil, cieszylam sie ale mam zle przeczucie. W sobote robili mi hcg i dzis ponownie zeby sprawdzic przyrost, i jak dobrze usłyszałam to mam spadek.

Mateusz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018368 przez Sevilla
Alicja wiem jak to jest leżeć w szpitalu, spędziłam tam dwa tygodnie, jak diagnozowali cp i najgorszy był fakt, że mąż w domu razem z Maksem, który miał wtedy nie całe pół roku. I ta wielka niewiadoma i co chwilę nadzieja, że może diagnoza mylna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018414 przez Alicja 23
No i niestety mamusia lipcowa nie bede. :-( W srode ostateczna decyzja o wywolaniu poronienia. Nie ma echa,.nie ma serduszka, hcg spada... myslalam ze mnie to ominie. Nie wiem jak powiem synkowi ze nie mam juz dzidzi w brzuszku. On tak sie cieszyl i juz pokochal.

Mateusz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018417 przez Sevilla
Alicja będziesz musiała powiedzieć, że dzidzia poszła do aniołków i jeszcze przyjdzie czas kiedy będzie miał braciszka lub siostrzyczkę. Bardzo mi przykro :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018432 przez madzialenka
przykro mi.... kolejna smutna historia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018456 przez Sevilla
Hejka kobitki z rana. Ja właśnie siedzę na dupie i czekam na autobus, bo kochany mężu, klucze mi zabrał przez przypadek od samochodu. Czy wasi mężowie też jakoś mało uwrażliwieni na ciążę. Ja non stop słyszę musisz jak najszybciej wrócić do pracy bla bla. Oczywiście hitem nr 1 jest czemu ja kładę się tak wcześnie spać, bo tak trudno qrwa zrozumieć, że jestem zmęczona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018457 przez Lazysundayldz
U mnie na szczęście narzeczony wyjątkowo wyrozumiały, jakby mógł to chyba by na rękach mnie nosił, pomagaja w sprzątaniu, gotuje... Jedyny problem to wieczorne spotkania ze znajomymi bo ja o 22 już zasypiam przy stoliku a on po kilku piwach nie bardzo to rozumie... Najchętniej bym nie wychodziła tak późno ale nie chce się zamykać na spotkania towarzyskie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018460 przez madzialenka
Hej kobitki
Co do facetow,owszem dla nich to ten sam stan chyba;)) czesto gesto brak zrozumienia z ich strony,ale coz na to poradzic?! Oni wkoncu tacy sa..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018465 przez ona19
Moja synek dziś rano wstał z krostkami. Domyślam się ze to będzie ospa. Dzwonię do swojego męża i mówię,ze syn chyba złapał ospe i ze sie martwię, bo nie miałam jeszcze. A on na to ja tez nie miałem... chodziło mi o to,ze ciąża itd.. A mezus oczywiście zatroskany o siebie ☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018467 przez Sevilla
Ona nie koniecznie ospa, bodajże panuje bostonka i też objawy się ktostami. Dziś lekarz mężowi mówił, jak był z młodym na kontroli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018469 przez Lustigpaula
witam sie z pociągu w drodze do Bydgoszczy:) u mnie w sumie narzeczony zatrosnany jak sie czuje ale jak mam jakies zachcianki to dupy do sklepu nie ruszy :woohoo: , za to probuje sie wyszalec poki moze i jakos bardzo otwarty na znajomych sie zrobil i wychodzenie z domu;d.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018481 przez Sevilla
Oj skądś to znam, wychodzenie z domu. Choć co ja mam mu mówić, jak padam na ryj o 20 i co mam kazać mu patrzeć i podziwiać jak śpię.

Paula pozdro z Bydgoszczy, choć moje jest z biura.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018563 przez madzialenka
To wasi codziennie gdzies wychodza? Kurde a ja sie czepiam jak moj w weekend chce wylezc gdzies;) beze mnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl