BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 4 miesiąc temu #1019649 przez Dorcik 1979
Witajcie dziewczyny. Ostatnio tu tak smutno, że słów mi brakuje. Ja od ponad tygodnia czuje się okropnie. Wszyscy w domu już drugi raz przechodzimy jakaś zjadliwą odmianę jelitowki. Ja już schudłam ponad kilogram. Co zjem, nawet suchy chleb to zwracam niestrawiony po paru godzinach. W piątek mam wizytę u gina i strasznie się boję. Mam jakieś złe przeczucia, koszmary mi się snią, ale może to z głodu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019674 przez madzialenka
oh Sevilla,wierz mi jak zwykle nastawiona optymistycznie ,tak teraz jakas zalamana i podminowana chodze...z czarnym scenariuszem..moze to faktycznie hustawka hormonalna?:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019712 przez Lustigpaula
dla mnie tez to kiepski czas,tydzien sie mecze z przeziebieniem,ze dzisiaj ide juz na wizyte do lekarza,domowe sposoby zawodza... boje sie,że cos moze byc z maluchem przez to.. w piatek mam wizyte i gina to czekam na nią jak na szpilkach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019739 przez Panika992
Kobietki bierzecie juz jakies witaminy? Ja zaczelam brac Prenatal Classic. Do tego nadal biore kwas foliowy.
Chyba dopada mnie jakas depresja, swiruje bez syna... nie umiem tak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019775 przez Sevilla
Ogólnie w I trymestrze nie trzeba brać dodatkowych witamin, ja brałam początkowo femibion natal 1, a teraz sobie daruje i biorę kwas foliowy. Wymiotować dużo nie wymiotuje, bo to raz dziennie, więc nie tracę dużo witamin i składników mineralnych. Jem dużo owoców i warzyw, dietę mam bogatą w składniki. Dopiero koło II trymestru zwiększa się zapotrzebowanie i wtedy wdrożę dodatkową suplementację.
A powiedz mi kiedy będziesz miała synka z powrotem??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019822 przez ona19
Jestem po wizycie. Jestem strasznie zła... lekarz dziś przyjmował w gabinnecie w którym nie ma aparatu usg no i nic się niie dowiedziałam. Powiedział ze z terminu miesiącZki powinien być 8tydzien...I zapisał na usg na wtorek.
Jestem taka Zła.... tyle czasu i nadal nic nie wiem... te przychodnie i lekarze na NFZ to jakaś porażka.

Wyniki z dwóch badań hormonu czasowego będę mieć w piątek popołudniu ale chyba nie wytrzymam i jutro pójdę prywatnie do lekarza....

Jak byłam w pierwszej ciąży to już w 4tygodniu mi lekarz potwierdził ciążę A teraz 8tydzień i nadal nic nie wiem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019856 przez Sevilla
A wyniki jednego i drugiego badania Ci nie dali?? Musisz czekać na jakieś oznaczenie czasowe, skoro to można sprawdzić na pierwszym lepszym kalkulatorze HCG w necie.

Przynajmniej badania masz na NFZ, bo ja dziś 185zl zostawiłam w laboratorium i to jeszcze nie wszystkie badania, bo na całe szczęście mój lekarz rodzinny był miły i mocz, morfologię, glukozę, TSH wypisał mi na NFZ.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1019858 przez ona19
Dzwoniłam do przychodni, była jakaś pracownica i podała mi wynik telefonicznie, mam bete 11230 wiec chyba dobrzeeeeee.... mam nadzieje, ze będzie większy ten z dziś. wyniki tego dizsiejszego będą w piątek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1019860 przez ona19
Z tych emocji powklejało mi po kilka wiadomości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1019861 przez ona19

ona19 napisał: dziewczyny znalazłam jeden wykres na internecie, ale nie umiem go rozszyfrować... skrawdzi mi któraś jaki tydzień wychodzi na 11213? nie pamiętam albo mi powiedziałą 11230 albo 11213


Nie wiem czy dobrze, ale wychodzi mi, że od
6 – 7 tydzień od owulacji – 4,000 – 100,200
7 – 12 tydzień od owulacji – 11,500 – 289,000
ja mieściłabym się gdzieś na przełomie 7 tygodnia, iwec by się zgadzało. Jejku znów mi się ciśnienie podniosło i się stresuje.



Sevilla właśnie dlatego poszłam do lekarza na kasę chorych, żeby mieć badania za darmo, bo w pierwszej ciąży chodziłam prywatnie i za wszystko musiałam płacić. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Ale jutro chyba i tak pójdę na wizytę prywatną, żeby się już uspokoić, bo nie do poniedziałku/wtorku cały wekend znów w nerwach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019876 przez Sevilla
No to się łapiesz w widełkach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019877 przez ona19
Sevilla nie martwić się? serio ja już wariuje. W pierwszej chwili jak usłyszałam, ze duze stężenie to się bardzo ucieszyłam, a teraz się znów martwie czy na drugim badaniu się wynik zwiększy. Serio tyle stresu dawno nie przeżyłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020028 przez madzialenka
Raport z dzisiejszej wizyty ;dzień dobry,pokazać wyniki,wyniki super i dowidzenia,bardziej zniesmaczona nie mogłam wyjsc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020039 przez ona19
Ja dziś poszłam prywatnie...... bo nie mogłam już... no i lekarz mi zrobił usg i z usg wychodzi 5 tydzień ciąży, a z terminu miesiączki to przełom 7-8 tydzień... troche sie martwie... jutro dobiore bete drugą i mam nadzieje, że będzie wyższa. kolejna wizyta 28 grudnia i mam nadzieje, ze zobacze serduszko.

madzialenka wiem co czujesz, ja tak wczoraj poszłam do gina, a on do mnie, żebym przyszła po niedzieli, bo nie ma w tym gabinecie aparatu usg...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020052 przez Lustigpaula
Magda serio,tylko tyle?.. co za doktorek;/ u mnie wizyta jutro mam nadzieje,że zobacze malucha na USG

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl