BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 4 miesiąc temu #1019029 przez ona19
Pisałam o wymiotch i mdlosciach i chyba coś wywołałam,bo dziś od rana strasznie dziwnie mi było. Niby nie mdłości,ale jakoś inaczej się czułam. Zjadłam obiad i narazie ok,ale ciągle czuję się dziwnie.
Jeszcze niecałe dwie godziny w pracy. Potem szybko do domu i wizyta. Brzuch mnie boli może z nerwów,a nie od jedzenia. Sama nie wiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019040 przez Sevilla
W dniu wizyty ja również się źle czułam normalnie kumulacja objawów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019045 przez Panika992
Mi niedobrze, jak nie jem dluzej niz 3h. Wtedy mnie mdli. No i ostatnio jestem mega zmeczona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019057 przez Lustigpaula
dziewczyny przeziebienie dopadlo i mnie,wczoraj juz czułam sie nie najlepiej,a dzisiaj nie ruszam się z łóżka :( ... kuruje sie herbatkami i bronie przed gorączką..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019058 przez Lazysundayldz
Lustigpaula -wspolczuje, kuruj się ;)
Ja dziś jestem kompletnie bez sił, najchętniej bym przespała cały dzień ale mobilizuje się żeby iść po jakieś zakupy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019065 przez Sevilla
Ja w sumie ok, pogoda do dupy u mnie, więc i senna jestem. Udało mi się część badań załatwić na NFZ przez mojego lekarza rodzinnego, znalazłam ginekologa, który jest tańszy i odbierał mój poród, więc wspominam go miło. Teraz wizytę mam na 21.12 :)

Paula wracaj do zdrowia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019072 przez madzialenka
hej dziewczeta..

nie zdziwie sie jak same forumowe corcie beda jesli wieryc przesada:)

mnie tez mdli nieustannie choc zdarzaja sie dni kiedy jest wsio ok bez nudnosci...ehhh juz wiem jak czuje sie wiekszosc kobiet..
ja mam w czwartek wizyte,badania zrobie sobie juz w poniedzialek albo wtorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019077 przez ona19
Jestem po wizycie. Lekarz stwierdzi ciążę ale powiedział,ze widać dopiero pecherzyk,a powinno być już widać więcej bo z obliczeń powinien być szósty tydzień. Dał mi skierowanie na betę na przyszły tydzień żeby sprawdzić czy hormon wzrasta. I kolejna wizyta u niego 21grudnia.

Martwię się.

Powiedział też że bardzo niedobrze ze mam styczność z ospa.że to może zaszkodzić dziecku i nawet jeśli się nie zarazilam to będę musiała Robić w ciąży dodatkowe badania.

W środę mam też wizytę u innego lekarza to zobaczę co mi inny powie. Boję się strasznie.

Koleżanka mnie pocieszyla,ze jej znajoma miała ostatnio identyczna sytuację i nawet ginekolog dał jej skierowanie do szpitala od razu,ale w szpitalu stwierdzili ze wszystko jest dobrze...
Mam nadzieję ze u mnie tez będzie ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019078 przez Sevilla
Ona powiedz mi jakiej długości masz cykle?? Wiem, że pisałaś, ale nie pamiętam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019079 przez ona19
Ostatni 31dni. Ale mam nieregularne. Zawsze coś ok 31-35dni. Ale lekarz stwierdził ze to normalne cykle i sa nie rowne porostu. Nieregularne by były jak bym miała co dwamiesiące tak stwierdził

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019080 przez Sevilla
Ona no tak, gdyby cykl był 31 dniowy to owulacja byłaby ok 17-19dc a nie w 14dc, czyli młode byłoby młodsze o 3-5dni. @ jeżeli cykl byłby 35dniowy to owu można by się spodziewać ok 21-22dc i tu młodsze byłoby od 6-7 dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019082 przez ona19
On wyliczył od ostatniej miesiączki... W sumie to minęło od miesiączki 7tygodni ale przecież dziecko nie ma 7tygodni. Nie wiem juz sama. Mam jeszcze nadzieję ze jednak wszystko będzie dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019096 przez Sevilla
Bo większość liczy od początku pierwszego dnia miesiączki, co uważam za głupotę. Są kobiety które mają cykle 21 dniowe a są takie, które i po 40 dni. Jeżeli bierzemy pod uwagę, że każda z tych kobiet jest zdrowa, bez zaburzeń hormonalnych, to każda fazę lutealna ma stała dajmy ok 13-14dni (mniej więcej jest taki standard. I tak ta która ma cykl 21 dniowy owu ma około 8dc, a druga koło 27dc. Na tym przykładzie widać, że jeżeli pójdą w tym samym tygodniu ciąży do giną wyliczonym wg OM (dajmy tu sk. 6t) u jednej zarodek bedzie miał 34dni, a u drugiej 16dni od momentu zapłodnienia. A więc inne wyniki USG. Po całym tym eseju, chce powiedzieć, że może być taka sytuacja, że maleństwo może być młodsze. No chyba, że obserwujesz się metodą termiczno-objawową i wiesz w 100%, że między jednym a drugim dniem miałaś owu i nie ma innej możliwości

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019119 przez ona19
Sevilla dziękuję. Właśnie ja mam długie cykle iwydaj mi się ze owy mam najwcZeśniej około 19dc-20. Więc z terminu miesiączki wychodzi 6tydzien ale dziecko przecież młodsze około 4tyg. Idę w środę do innego lekarza no i na betę wiec sprawdzę czy hormon wzrasta. Mam wielką nadzieję ze się ułoży wszystko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019134 przez madzialenka
czesc mamuski


jakos dzis mam kiepski humor od kiedy otworzylam oczeta

Ewelina jestes??co u Ciebeie slychac?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl