BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 4 miesiąc temu #1020099 przez Dorcik 1979
Ja jutro też idę na wizytę i okropnie się stresuje. Nie wiem jak wytrzymam do 17. Ostatnio widziałam i słyszałam serduszko, ale po ostatnich chorobach to się boje czy wszystko będzie ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020101 przez ona19
Dorciknie martw sie bedzie dobrze. Ja musze czekać dwa tygodnie teraz, żeby zobaczyć czy serduszko się pojawi, to dopiero czekania, całe święta... Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020103 przez madzialenka
no on usg ma u siebie ale chyba dzis taki dzien mial ze szybko kobiety wypuszczal.... szkoda... a gdy spytalam o prenatalne to on mowi ze nie ma takiej koniecznosci ze wszystko sprawdzone bylo ostatnio..a ja se mysle w 8 tyg ciazy???


ps.podkusilo mnie by myc u gory meble..no i....spadlam z krzesla...upadlam na kosc ogonowa i lewa strone... obtarlam lewy bark mam spuchnieta noge....czuje sie polamana ale mam nadzieje ze wsio bedzie ok..brzuch mnie nie bolal..chwilowo jedynie z nerwow..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020104 przez Dorcik 1979
Oj Madzialenka uważaj na siebie. Lepiej zaangażować męża do prac wysokosciowych. Ja ogarniam tylko to co mam w zasięgu, bo trochę w głowie mi się kręci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020105 przez madzialenka
no gdyby maz byl pod reka poprosilabym go o pomoc ,ale niestety nie chcialam odkladac na pozniej pracy wiec chcialam zrobic sama no i mam,zbita chyba kosc ogonowa bo mnie boli;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020120 przez Sevilla
Oj Madzialena, nic Ci nie powiem, bo ja również pracę wysokościowe uprawiałam wczoraj. Co do wizyty u lekarza to jakaś porażka.

Ja mam w poniedziałek wizytę, więc zobaczę mam nadzieje serduszko i ogólnie liczę na to, że wszystko jest ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020123 przez Lustigpaula
musimy teraz Magda wykorzystywac swoich chłop jak się da,poki można:). tez mam dzisiaj wizyte i mam stresa ogromnego az nie moglam spać w nocy,wiec za mnie też trzymajcie kciuki. do uslyszenia :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020126 przez madzialenka
hej..masakryczna noc za mna bark bolal jak diabli a o tylku nie wspomne;/// ehhh

trzymam mocno kciuki za dzisiejsze wizyty:))dajcie znac koniecznie po nich

Sevi zobaczysz serduszko,zobaczysz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020128 przez Sevilla
Myślę, że tak. Wczoraj odebrałam wyniki krwi, nawet nie wiedziałam, że miedzy jedną a drugą ciąża przeszłam cytomegalie. Reszta wyników jest ok, ale coś czuje, że anemia ciążowa szybko mnie złapie, bo krwinki czerwone i hemoglobinę mam w dolnych granicach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020136 przez madzialenka
ja z kolei hgb mam 14,1 !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020141 przez Ewaaa1988
Hej dziewczyny. Ja tez wlasnie odebralam wyniki i mam kilka nieprawidlowych ale nie wiem co to oznacza :( Jak ktoras cos wie to dajcie znac ;)
MPV mam 8,4 a norma 9,0-13,0
Neutrofile mam 6,20 a norma 2,50-5,40
Mocz-ciezar wlasciwy mam 1,010 a norma 1,015-1,030
pH mam 8,0 a norma 4,8-7,4

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020142 przez Ewaaa1988
Madzialenka hgb to hemoglobina???
Jak tak to ja mam 13,1 a norma 12,0-16,0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020149 przez madzialenka
tak kochana to hemoglobina ale masz ladna kazde laboratorium ma inne kryteria wiec nie ma co sie martwic ,kiedy masz wizyte?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020180 przez Lustigpaula
jestem po wizycie, u mnie wszystko w normie, kruszyna ma 4cm:), wizyta usg trwala coś długo bo maly się wiercil:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020185 przez Ewaaa1988
Ja mam 23 wizyte i ciekawe co mi powie o tych wynikach :unsure: Mąż mnie ostatnio pyta czy nie powinnismy czesciej jezdzic na Usg :) a ja mu mowie ze przeciez lekarz wie kiedy umawiac na wizyty no to on na to: a nie mozemy sobie kupic takiego domowego przenosnego USG? :woohoo: Ha ha ha on jest po prostu nieprzewidywalny :silly: Ale ze sprzet jest drogi bo patrzyl na all to znalazl drugie rozwiazanie :laugh: detektor tetna plodu :laugh: i na razie sie nad tym zastanawia :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl