BezpiecznaCiaza112023

Sierpnióweczki 2016

8 lata 1 miesiąc temu #1030756 przez serduszko20
Hej dawno mnie tu nie było:) mam nadzieję że mnie pamiętacie:)

Dziś byłam u lekarza i na 95% bd dziewczynka i bardzo się ciesze bo mamy już synka:) tak wszystko dobrze mam się umówić na badania połówkowe:) u mnie wszystko dobrze już czuje się dobrze :)



Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030757 przez ona19
serduszko20 gratuluję córeczki :) ja ma isg 15 marca moze sie dowiemy jakie ciuszki kupowac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030759 przez ewakwi1
Hej !! ja tez dawno nie pisałam, ale zagladałam dość często ..... BYłam wczoraj u Gienka i tez na 95% mamy córeczke!! Zosia została wyczekana:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030760 przez ona19
Mi w 12 tyg powiedziała pani dr na genatycznym usg, że są zadatki na dziewczynke, wiec jak sie sprawdzi, to chyba będzie przewaga księzniczek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030762 przez monis90
Cześć. Pisalam do was dzisiaj ale chyba sie nic nie dodalo wiec zaczne raz jeszcze. Jestem mama prawie 2 letniego Filipka i wlasnie spodziewamy sie drugiej dzidzi. ;) jestem w 16 t.c. w poprzedniej ciazy nalezalam do kwietniowek 2014 i nadal utrzymujemy kontakt tyle ze na fb. Wczora na usg dowiedzialam sie ze kosmowka z której ma sie lozysko wytworzyc lezy na ujsciu szyjki macicy i sie przerazilam. Czytalam was dzis i wynika ze to wcale nie tak rzadki przypadek bo kilka z was tez tak ma. Trzymam kciuki za siebie i za was zeby lozysko sie podnioslo ;) pozdrawiam was serdecznie i mam nadzieje ze moge do was dolaczyc ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030764 przez ona19
Monis90 witaj, oczywiście miło Cię gościć :) czym nas wiecej tym lepiej :)

Ja własnie tez ma tak połozone łożysko, ale mam nadzieje, że sie podniesie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030775 przez [email protected]
Witajcie.
Ja jak Monia 90 jestem z kwietniowek 2014. Jestem w 18tc. W domu mam prawie dwuletniego Juliana. Na początku kwietnia będę mieć polowkowe i wtedy może poznam płeć dziecka.
Czuję się już dobrze. Pierwszy trymestr był dla mnie masakra.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030784 przez Sylwia Cz.
Witam ..dawno nie pisałam,ale czytam:) 19 tygodni za mną... :whistle: u mnie różnice w wieku dzieci są..hmm,znaczące..Syn lat "już"20,córcia..ma 12 no i maleństwo w brzusiu.
Starsze dzieci mam z poprzedniego związku..natomiast ów ktosik to owoc miłości "nowego".7 lat zwlekaliśmy z decyzją o wspólnym dzidziusiu.Teraz trochę żałujemy że tak długo.Parę miesięcy temu poroniłam..chwilkę potem okazało się że znowu spodziewamy się maleństwa.Strach,obawa ale również wielkie szczęście.Ciążę znoszę dość dobrze zważywszy na ogromną przerwę.Bardziej dokuczają mi inne dolegliwości poza ciążowe.Chwilkę przed dowiedziałam się że mam astmę i alergię..z którymi w sumie w tym stanie niewiele mogę zrobić.Dokucza mi kręgosłup(ucisk na nerw,rwa kulszowa i dyskopatia)a w ostatnim czasie migrenowe bóle głowy i niskie ciśnienie.Ale nie poddaje się...zamiast zaglądać w wózki innych mamy Naszą wyczekaną niunię.Jeszcze nie wiemy kto to taki.Nie pokazuję się w pełnej krasie...ino przybija nam piąteczki,hihi.Dziś mam wizytę u ginekologa,może się dowiemy kto leciuchno stuka po drugiej stronie:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030787 przez madziutek
Witamy Nowe Mamusie!!!Im nas więcej tym lepiej.
Ja byłam w ubiegłym tygodniu u lekarza i u nas wszystko dobrze. Maleństwo płci nie zdradza, ale ja już jestem do tego przyzwyczajona bo w poprzedniej ciązy dowiedzieliśmy sie pod sam koniec ciązy:) Dla mnie najwazniejsze, że narazie wszystko przebiega prawidłowo. Ruchów jeszcze nie czuję. Waga narazie +1,5kg więc z tego jestem mega dumna:)żeby któras nie pomyslała, ze sie odchudzam:)Jestem gruba i poprostu muszę sie pilnować, maksymalnie moge miec 7kg na plusie.
Od wczoraj mam przypływ energii i robię porządki w szafach, mamy ciasne lokum i po zimie jest masakra. Zobaczymy na ile mi tej energii wystarczy :P
Pozdrawiam Was serdecznie i zycze miłego dnia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030788 przez Sylwia Cz.
Madziutek..mam dokładnie ten sam problem...przy niskim wzroście już przed ciążą miałam nadwagę ( nie trafione maści i inne pierdolety ze sterydami jak się okazało)teraz jestem już 7kg na plusie mimo iż bardzo bardzo uważam.A to dopiero "połowa"ciąży.Już wiem że jak urodzę to muszę się za to wziąć i to konkretnie.W tej chwili najważniejsze aby dzidziuś był zdrowy.A ja?no cóż....muszę dźwigać te słodkie kg...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030789 przez Mama Tygrysa
Fajnie, że jest nas coraz więcej! :D
Mnie już moja waga trochę martwi, bo jest na razie niższa niż przed ciążą :( Powoli odrabiam straty, bo od 2,5 miesiąca mało co mogę przełknąć. Jest już trochę lepiej, ale dziś w nocy znowu obudziły mnie straszne mdłości. Brzuszek już mam wystający i wszystkie spodnie już mnie ściskają, dziś rano wyciągnęłam ciążowe legginsy schowane głęboko w szafie :)
Już się nie mogę doczekać następnego usg 23 marca. Mam wielką nadzieję, że może do tego czasu łożysko się już trochę przesunie i w ogóle że wszystko będzie ok. No i ciekawe czy się dowiemy jak mamy się do tego lokatora w brzuchu zwracac, bo już bym bardzo chciała mówić do niego po imieniu :)

[/link] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030790 przez ona19
Mnie dizś coś od rana pobolewa na dole w brzuchu z prawej strony, oby to nic poważnego i zaraz przeszło. Lekarza mam za tydzień. dziewczyny zapisujecie się na te genetyczne badania w okolicach 20 tygodnia, ile u Was kosztuje? Te badania mozna zrobić u każdego ginekologa prywatnie, czy trzeba jechać do specjalnej kliniki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030791 przez Miśka31
Cześć Dziewczyny, czy mogę do Was dołączyć?
Mam 31 lat i jestem mamą 3 Aniołków, to moja 4 ciąża. Jutro zaczynam wg om 20 tydz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030792 przez Miśka31
Ona, to mogą być bóle wzrostowe, macica rośnie i więzadła się rozciągają, połóż się na prawej stronie na boku i poleż, powinno ulżyć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030793 przez ona19
Miśka31 witamy w naszym gronie :)

Oj te bóle wzrostowe, mnie ciagle boli w pachwinach i całe nogi od kolan w góre, takic hyba mój urok. W pierwszej ciąży też mnie bolało, ale teraz to masakra jakaś. Jak sie położe to nie moge sie przekręcić, ani wstać, tak mnie boli wtedy. Ale lekarz powiedział, że się wszystko rozciąga i musze przeczekać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl