BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2016

7 lata 10 miesiąc temu #1036121 przez krecik
Hej:)

Pusia, oj ja ja tez taka sentymentalna sie zrobilam i tylko:kocham cie, ble, ble, tez mam meza wyjazdowego:)
Moje przeczucie co do plci, ani w jednej ani w drugiej ciazy sie nie sprawdzily.
Niedługo brzadac zacznie tak kopac, ze zadne usg nie bedxie Ci potrzebne;)

Moniaak, jednak mam zachcianki, w pt robie tarte z serkiem mascarpone i truskawkami, tzn tylko spod, bo wezme w sobote dorodzicow i dokoncze, niech chociaz oni maja cos przyjemnosci:) my cale wakacje w rozjazdach, malo co bede w krakowie, tez bedziemy miec agrowczasy u rodzicow na wsi, albo pojedziemy troche do tesciow, u nich jest fajny zalwevto bede jezdzila ze Stasiem:d

Niagara, dobre i pare dni:) odpoczniecie:)

Kinia, ja sie boje takich ofert gdzie jest wszystko zapewnione, tzn basen, jakies rozrywki dla dzieciaka, bo moj maly sila nie dal by sie z tamtad wyciagnac:d i koniecznie bez wyzywienia, bo lubimy chodzic po knajpkach, oczywiście w tym roku, bede musiala sama zapewnic sobie jedzenie, bo w restaracji to co najwyzej zupe moge jesc:/

Basia, a Ty raczej powinas lezec czy to poprostu z braku opcji to siedzenie w domu? Moze zapisz sie na jakas joge dla ciezarnych lub na jakis aquaaerobik (choc mi lekarz osobiscie odradzal, zebym sieniczym nie zarazila), i zawsze pozostaje spacer po parku:)

Do diabetologa nie dotarlam dzisiaj, mial 2 godzinne opoznienie i bym musiala czekac pewnie 3, 4 h, zgodzil sie mnie przyjac w piatek, choc ma juz komplet, tak wiec oprocz fryziera, manikiurzystki mam jeszcze wizyte:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1036126 przez niagara
Pusia powiem Ci tak, w pierwszej ciąży bardzo chciałam mieć synka i próbowałam sobie wmówić, że będzie chłopak, ale gdzieś głęboko przeczuwałam dziewczynkę choć nie chciałam w to wierzyć ;)

Teraz z góry nastawiłam się na dziewczynkę, chciałam uniknąć późniejszego rozczarowania, ale ta ciąża jest zupełnie inna i od samego początku przeczuwałam chłopaka ;) Póki co lekarz potwierdził moje przypuszczenia, ale wszystko jeszcze może się zdarzyć :laugh:

Napisałam sobie listę imion, które podobają mi się dla synka, wyszło 26! :blink: :laugh: I jak my teraz z tego mamy wybrać to jedno, jedyne? :P
Liczę na mojego męża, jemu trudno dogodzić więc pewnie znacznie okroi tą listę :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036134 przez cortezia
Pusia, ja miałam trochę jak Niagara wmawiałam sobie chłopca choć czułam dziewczynkę, nawet miałam sen przed zajściem w ciąże, że mam mała córkę z blond włosami i niebieskimi oczami i taka właśnie jest:) Teraz śnił mi się chłopiec przed zajściem w ciąże i był taki pulchniutki, że powiedziałam w śnie oczywiście od mojego męża, że życie jest niesprawiedliwe, że choć syn miał być o mnie podobny <hahah> No ale zobaczymy czy te sny mam prorocze:D :laugh:

Basia ja dużo w ciąży pierwszej nie przytyłam, ale też nie mało bo 12 kg normalnie i oczywiście najwięcej pod koniec. Teraz właśnie o bieganie choć też ciągnie mnie do słodkiego ale cały czas bieganie za dzieckiem powoduje że chyba po prostu udaje się jakoś nie przytyć zbyt mocno. Polecam joge dla mam w ciąży ja też chyba zaczne chodzić. Później łatwej jest przy porodzie z Bianka sama ćwiczyłam w domu jogę dla ciężarnych. Basen niestety musiałam zrezygnować bo co poszłam do pach infekcja. To się mijało z celem.


Kinia powiem Ci wprost że fajne te hotele, ale mój mąż to by oszalał on musi coś robić i to na dworze nie lubi czyjejś kuchnia jak tak to góra 7 dni i ma dość . On by się nawet z basenem siłownią wynudził, on lubi jak jest NATURA przede wszystkim NATURA. Ja tam i tak i tak lubie ale teraz i tak go zmusiałam do wakacji na 2 tyg w agroturystyce nad morzem, ja nie wiem jak on to wytrzyma, ale no będę mu dawać zadania jakieś do wykonania. Nic nie zrobię mi by się przydało o prostu się wyłączyć, ważne że lubi gotować i będzie gotował ja mam zamiar po prostu odpocząć.

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036138 przez Kinia7955
Cortezia my z dobrodziejstw hotelu korzystamy tylko przy brzydkiej pogodzie. Jak jest ładnie, to ciągle gdzieś spacerujemy, jeździmy na rowerach, zwiedzamy okolice itd. Ale jedzenie hotelowe i tak lubię, bo nie lubię gotować. Obie moje siostry są kucharzami z zawodu, jedna nawet pracuję jako szef kuchni w takiej małej restauracji za granicą.Ja przy nich nigdy nie nauczyłam się gotować, bo one wszystko przyrządzały. Ja tylko myłam potem naczynia :P

A co do wyjazdów. Jak nie było jeszcze Ali, to zawsze jeździliśmy raczej w góry, żeby się trochę zmęczyć. Teraz nie wchodzi w grę. W zeszlym roku wchodziliśmy z Alą na Śnieżkę. Istna masakra. A i tak podjechaliśmy kolejką gondolową od czeskiej strony. Ala w połowie drogi już była na rękach. Potem od tego niesienia jakoś jej pieluszką przemokła, a było za zimno na zmianę na dworze i musieliśmy szybciutko wracać do stacji kolejki, żeby ją przebrać.
Dlatego teraz wybieramy morze. Jest trochę łatwiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036152 przez Basienkaaa
mooniiaaakk każde rady są wskazane :) a szczególnie doświadczonych mamusiek :) nie wiem kiedy jest ten moment że to już " przeginam z słodyczami "..

krecik leże.. bo ciagle chodzę zmęczona :woohoo: nie mam jakiś wskazań.... tak poprostu , szybko się męcze...
Dzis byłam na spacerku z koleżanka , troche odetchnełam :) Jak zrobisz tartę - pochwal się zdjęciem :)


niagara ja odwrotnie- wogle nie mam pomysłu na imie dla synusia. Tak bardzo się nakreciłam że to córcia , że teraz kiedy próbuje cos wymyśleć- pustka, Podsuń proszę jakieś " swoje ulubione " :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036153 przez niagara
Basia pisałam już wcześniej, że najbardziej podoba mi się Tomasz, ale za dużo mamy w rodzinie Tomaszów więc odpada ;) Jak Julka miała być chłopcem to chciałam Wiktora, Oliwiera albo Marcela, ale mąż się nie zgodził :P Teraz podoba mi się Adaś, Antoś i Janek, ale koleżanki moje tak dały synkom. Pewnie będzie Aleksander, albo Igor, bo na pozostałe propozycje z listy pewnie mój M. się nie zgodzi :P Chociaż z drugiej strony on wybrał imię córeczki to ja wybiorę dla synka :P

Bardzo podoba mi się Antoś, po moim dziadku, ale Julia i Antoni nie bardzo idą w parze :P

A Wam jakie imiona się podobają, może podsuniecie mi jakąś propozycję ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036154 przez krecik
Basia, Niagara, u mnie kroluje Bolus, Bolek, Bolo, normalnie obłęd jak mi wszedl do glowy:d
Do tego Jerzy-mamy w rodzinie malego Jerzyka:)bardzo mi sir podoba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036165 przez Basienkaaa
Córcia to Wiktoria, Kornelia, Marcelina

Synek.... ?? MArcel..... na którego mąż kręci nosem :P Moze Szymon? hmm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036167 przez Pusia
czesc:))
wiecie co ja od czasu jak zaszlam znaczy sie dowiedzialam sie to lapie sie na tym ze mowie ze "ON" mam przeczucie i gdzies mam nadzieje ze to chlopak... a imiona juz mamy wybrane..... dla dziewczynki mialam odrazu a chlopak.... musialam stoczyc batalie z mezem:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036168 przez Pusia
a jakie macie terminy porodu?? fajnie bedzie pozniej miec kontakt i chwalic sie jak poszlo i jak bobasy:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036170 przez Basienkaaa
Pusia na 1 stronie jest tabelka z Naszymi terminami :))

Napisz do Cortezi - zaraz Cie pewnie dopisze do listy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036174 przez Pusia
ojjj faktycznie... strasznie roztrzepana jestem przez ta ciaze:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036175 przez Pusia
CORTEZIA...:))) moj termin porodu to 21 lub 29 listopad:))) hi hi nie wiem ktory bo jeden wedlug usg a drugi miesiaczka:))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036178 przez amja86
Hej dziewczyny
Podczytuje was od jakiegoś czasu i wreszcie postanowiłam tez się odezwać. Mam nadzieje ze mnie przyjmie cie do swojej grupy :-)
Termin porodu mam na 17 listopada. Mam już synka z sierpnia 2014 i prawdopodobnie tym razem też będzie chłopak. Na początku ciąży miałam trochę problemów i musiałam 2,5 tyg lezec w szpitalu ale teraz idzie już ku lepszemu. Pierwsza ciąża przebiegała bezproblemowo i przeżywałam każdy jej moment a teraz już się nie mogę doczekać aż będzie po, już mi się dluzy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036183 przez niagara
Witam ;)

Pusia ja mam termin na 11.11 :silly: Pochwal się jakie imiona wybraliście ;)

Cześć Amja miło, że dołączyłaś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl