BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2016

7 lata 10 miesiąc temu #1036593 przez Kinia7955
Basienka jedziemy nad zalew wiślany - miejscowość Kąty Rybackie
Szukałam czegoś blisko Trójmiasta, bo planuję przy okazji odwiedzić przyjaciółkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036608 przez Pusia
czesc dziewczyny:))
wybaczcie ale bylam na tygodniowym wypoczynku u tesciowej troche i mojej mamy na wsi a tam zasieg internetu troche kaprysil.....wiec sorka ze nie odzywalam.... dzis wrocilam do cywilizacji.... ja odliczam dni bo moja polowka wraca w sobote.... a jesli chodzi o plec dziecka to ja jeszcze nie wiem,, mam wizyte 21 na ktora nie moge sie doczekac. jestem ciekawa i kolezanki mecza czy ciuszki odkladac a ja nie chce poki co zbierac bo nie wiem co mi tam pod serduszkiem jest:). ogolem czuje sie dobrze choc mam wrazenie ze jesem wielka. i dostaje zadyszki jakbym maraton jakis przebiegla:))))witam Nowe Mamusie:)) troszke do tylu jestem z biezacymi info:)))
o to moje drogie szalejecie.... ja chcialam troche poplewic po sprzatac choc obiad zrobic ale musialabym moja mame zamknac w piwnicy....zeby cokolwiek mogla zrobic...nic nie moglam dotykac tylko lezec i pachniec..... nuda ja nie z tych osob....:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036616 przez Basienkaaa
Pusia ja też 21.06 :) Ależ będzie emocjonujący dzień :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1036628 przez cortezia
Basienka ja też jeszcze nie znam, poznam pewnie 20 mam wtedy wizyte:) i od razu połówkowe badanie.
Pusia ciesz się, że mogłaś tak odpocząć :) Przynajmniej naładowałaś baterie:)
Ja dziś mam trochę roboty w domu bo mamy na weekend gości, (mój ślubny miał czternastego czerwca urodziny) ale nie zamierzam się narobić:)grill i tylko jabłecznik zrobię i to wszystko.

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036637 przez Basienkaaa
U nas dzis brzydka pogoda, pada deszcz ... a mężulek w domu. Myślałam że jakos wykorzystamy ten dzień wolny... a tu taki psikus :S ehhh

Cortezia to czekamy pierwsze na dobrą nowinę !!!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036643 przez Pusia
BASIENKA... ja juz doczekac sie nie moge...:))
powiem wam dziewczyny ze ja by ogldac brzdaca moge miec usg codziennie:)) u nas w szczecinie tez. pada.... a mnie pobolewa podbrzusze i chyba rozciagam sie jeszcze bardziej niz jestem.... :)) ale dla brzdaca wszystko:)) martwie sie troche o wage... uwazam ze nie jem duzo nie podjadam. a jak juz to wcianm owoca jakiegos... moj lekarz powiedzial ze jak dobije do 120 kg to maz mi nie pomoze:)
nie chce zalowac dziecku bo one wazne ale denerwuje sie ze bedzie mi ciezko zrzucic tym bardziej ze odziedziczylam geny i ciezko mi schudnac i byc super laska:((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036675 przez Pusia
czesc sloneczka:))
ja dzis szalony dzien... maz wraca, rocznica slubu 5 a pochale sie:))) innego prezentu nie mozna sobie wymarzyc:)) trzeba sie brac za sprzatanie :))) milego dnia:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036677 przez Basienkaaa
Pusia masz rację co do tego USG :) A waga nie martw się za bardzo- przynajmiej jest wymówka że to ciążą :blink: :woohoo: . Wiem że tak nie można..... no ale co zrobić :unsure: Ja też bardzo jęczę.. bo tyję niemiłosiernie.... i gdyby tylko jeszcze brzuch to ok.....
Czasam widzę takie piękne ciążę- tylko brzuszek zaookrąglony , a reszta ciałka 1 klasa! Nistety nie jest mi to dane!!!
Po porodzie trzeba będzie przykręcić kurek :)

Miłego świętowania :)!! Ja te zabieram się za sprzątanie , boli mnie potwornie kręgosłup więc może jak się trochę poruszam.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036680 przez Pusia
Basienka....argument ciaza:)) powiedz to mojemu lekarzowi:))) maz zadowolony bo ma wszystko na swoim miejscu o troche wieksze:)) a ja bede pozniej kombinowac zeby zrzucic.. :)) a plecy rano bolaly ciezko z lozka bylo wstac...troche sie poruszlam wiec juz lepiej , mieszkanie ogarniete jeszcze obiad...milego:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036714 przez Wiki85
Weekend na spokojnie minął. W sobotę trochę pracy w domu i ogrodzie. W niedziele córcia miała występ w szkole tanecznej. Jak miło się na takie rzeczy patrzy. Nie jestem jakaś mocno wrażliwa, ale ciąża robi swoje :) Brzuszek rośnie maleńka daje znaki o swoim istnieniu. Po trzech ciążach muszę Wam powiedzieć, że temperament dziecka można poznać już w brzuszku. Im bardziej ruchliwe tym w życiu poza łonowym bardziej żywe. Tym razem jest spokojniejsza córeczka więc może da radę się wyspać :) Zobaczymy czy tym razem się sprawdzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036731 przez Basienkaaa
Wiki nie strasz!! Bo u mnie jakiś szatan chyba :)))

Cotezia czekamy na wiadomość po połówkowych :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036732 przez Pusia
hej ja jeszcze ruchow nie czuje..podobno pierwsz ciaza to nie czuc szybko. czas pokaze:)))a jutro mam nadzieje ze pokaze sie czy chlopak czy dziewczynka.:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1036742 przez cortezia
No hey hey ja już po badaniu połówkowym, wszystkie parametry idealne, serce bije pięknie dziecko jakby książkowe. No i znam płeć będziemy mieli syna i to na 200% tak jak on świecił tyłkiem i podskakiwał to nie ma co się pomylić. Widziałam i jajka i ptaszka:) Za to buźki nie chciał w cale pokazać, a nawet gest Kozakiweicza pokazał. Teraz siadam do imienia szukam :) Jest zdrowy i cudowny, waży 320gr mierzy 18 cm w końcówce 20 tygodnia:)

Basienka wiesz co Bianka była bardzo ruchliwa i spać nie lubiła, wręcz sen to był jej wróg, a teraz jest bardzo grzeczna i poukładana dziewczynką. Za to ten w brzuszku jest silniejszy od Bianki bo jak mnie dziabnie w brzuch albo w pęcherz to czuć, że syn:) Także u Ciebie stawiam na syna skoro go aż ta czujesz:)

Pusia u Ciebie to może być dziewczynka:)

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036746 przez Pusia
wspaniale Cortezia:))
gratuluje:))) a czumu myslisz ze u mnie dziewczynka??:)) powieam szczerze ze gdzies tam mam wrazenie ze chlopak ale jutro sie okaxe mam na 14,40 wiec dam znac:)) tylko czekolady sie na jesc musze bleee:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036750 przez Basienkaaa
cortezia ale super :) Długo trwały te badania? Masz jakieś piękne zdjęcia? :) gratuluje, cudownie wiedzieć kto się chowa pod serduszkiem :) Ja cągle czuję że czai się tam córeczka, ale zobaczymy!!!! Kto ma być to będzie

My jutro mamy o 12;20 , dziś rozmawiałałam z dzidzia i ładnie ją prosiłam by pokazała wszystko co tam ma :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl