BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2016

7 lata 10 miesiąc temu #1036783 przez amja86
Hej dziewczyny
Widzę ze zbliżają się wasze badania polowkowe. Ja mam dopiero 2 lipca juz się nie mogę doczekać. Fajnie by było jakby się okazała jednak dziewczynka ale jeśli się potwierdzi chłopak to tez w sumie dobrze :-) ja po zwolnieniu juz wróciłam do pracy. Nie wytrzymalabym chyba żeby do końca ciąży siedzieć w domu.
Moje zdrowe dziecko pierwszy raz od bardzo dawna się rozchorowalo. Ale na szczęście to tylko trzydniowka i bez lekarza nawet się obylo
Dziewczyny które miały cesarke mam pytanie do was: czy planujecie kolejna cesarke czy chcialybyscie spróbować urodzić naturalnie? Ja bym chciała spróbować...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036806 przez niagara
Cześć Dziewczyny :laugh:

Cortezia gratuluje syna w takim razie :laugh: Pochwal się później jakie imię wybraliście :)

Basienka Pusia czekamy na wieści z wizyt ;)

Moniaaak co tam u Was?

My spędziliśmy fajny, rodzinny weekend we troje, no we czworo prawie :P Wczoraj wypoczywałam, bo po tych wszystkich atrakcjach brzuch mnie bolał :pinch:

Julka jeszcze dzisiaj i jutro idzie do przedszkola i robimy jej wakacje, ale się cieszę :laugh:
A dzisiaj jeszcze idziemy na kawę z koleżanką, która ma rocznego synka i teraz też jest w ciąży, ma na październik ;) Dzieciaki się trochę pobawią, a my pogadamy :)
W czwartek jadę na badania, ciekawe czy Igor zostanie Igorem czy zamienił się w Igę :whistle: :laugh:

Miłego dnia Dziewczynki! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036809 przez cortezia
Basienka moja badanie połówkowe trwało 20 minut, plus badanie ginekologiczne razem 30 minut.

Dziękuje dziewczyny, jestem bardzo szczęśliwa, że synek jest zdrowy. Bianka już bardzo nastawiona na brata. Mamy propozycje imion no ale zobaczymy mój maż mówi Tadeusz, Jan, ja mówię Mieszko, Tobiasz:) Zobaczymy może jeszcze na coś wpadniemy będziemy myśleć na wakacjach. Bianka też wymyśla imiona, ale ta to chyba dla polewki bo np. mówi będzie się nazywać "Makaron" i się chichra....

Czekam teraz na wieści od was Basienka i Pusia trzymam kciuki za dobre nowiny i oczywiście za informację;)

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036830 przez krecik
Hej:)
Cortezia, myslalam, ze juz zostanie Mieszko:) super ze chlopak zdrowy!

Amja, ja mialam cc i mysle o naturalnym, zobacze co mi lekarz jeszcze powie. Przyznam sie, ze boje sie sn, bo u mnie z kondycja ciezko...

Niagara, Julka bedzie miala drugi raz dzien dzieckq (wagary):d

Pusja, Basienka, czekqmy na info:)
Milego dnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036848 przez Pusia
hej ja juz po badaniu... na 70 dziewczynka:))) Cortezia chyba jakas czarownica hi hi
Basienka jak U ciebie
>???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036849 przez Basienkaaa
a oto mój synek.... na 100%


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036854 przez ania1985
och dziewczyny gratulacje :)
ja jakos "zaniedbuje" ta ciaze. w pierwszej wszystko przezywalam a teraz jakos tak bez entuzjazmu choc dlugo czekalam na 2 kreski...
u mnie nerwowe dni,staram sie jakos opanowac nerwy ale cos kiepsko mi to idzie i bardzo zle sie czuje.
Mam wrazenie ze moja ciaza stoi w miejscu heh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036855 przez Basienkaaa
aneczko czemu w miejscu? Czy coś jest nie tak??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036856 przez Pusia
BASIENKA super gratuluje Ania co jest grane??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036857 przez ania1985
z dzieckiem wszystko ok :) w piatek mam wizyte.
jeszcze ani grama nie przytylam wrecz chudne :/
ostatnio wiecznie "coś" nie ogarniam juz powoli nawet nie mam czasu odpoczac nawet wakacje oddalaja sie wielkimi krokami. bede uwieziona w domu buuu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036872 przez Pusia
hej
oj Ania chyba Ci hormony buzuja:)) ja po wczorajszej wizycie tez sie okazalo ze schudlam moze tak ma bc bo bobas bierze z organizmmu sily witalne mamusi.... ja z kolei roztargniona jestem...:)) zawsze bylam a teraz jestem bardziej:))) hi dobrze bedzie :)) ja kolejna wizyte mam 11 lipca...dpiero:(((( tyle czekac..
Basienka pewnie sie szczesliwa:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036876 przez cortezia
No no no gratuluje Basieńka , mówiłam że chłopiec ;p Pusia u Ciebie jestem tez pewna swojego. Po pierwsze dlatego, że się staraliście długo i dziewczynki sa silniejsze i plemnik z chromosomem x jest w stanie dłużej przetrwać i poczekać na owulacje:) a ja tak czułam od początku, że u mnie to chlopiec bo korzystałam ze strony ovufriend przed zajściem i przez dwa miesiące zapisywałam temp, pozycje szyjki, samopoczucia, przyjmowane witaminy i obserwowałam sluz dzieki temu idealanie wiedziałam kiedy mam owulacji. No i to co piszą jednak w książkach NPR się sprawdziło:)

Ania coś się dzieje? Czy po prostu hormony?

Mój dzidek w brzuchu jest taki śmieszny mówie wam on już hcyba wszystko słyszy normalnie jak Bianka wariuje i się chichra czy cos to ja tam czuje jak si rozciąga zazwyczaj kopie mnie w bok prwy albo lewy wbija się głową, jakby chciał usłyszeć o co caman. I mój mąz już go poczuł ten maluch ma dopiero 20 cm a tak się rozciąga ze można go już poczuc. To jest niesamowite:) Z Bianka dopiero we wrześniu(7 miesiącu) takie rzeczy mogliśmy zobaczyć i poczuć.

Jest następna propozyjca imienia Jeremiasz :) hahah

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036896 przez Pusia
CORTEZIA jestes niesamowita.... na szczescie imie mam od poczatku wybrane i zostala Lenka:))) jeremiasz,,, ciekawe i wyjatkowe ja tez lubie takie imiona ale moj maz zaraz by psioczyl... ate wskazowki dotyczace jak chlopca miec skorzystm po urodzeniu lenki:)))) takze mi tam nie uciekaj:)))) ja jestem ciekawa kiedy pierwszy ruch bede czuc....
a mam jakies dzis buzujace horomony. maz mnie wkur... klotnia i ciagle plakac mi sie chce...
jade dzis na polowkowe sie zarejestrowac... za miesiac wiec kolejne oczekiwanie....wiecie co to juz 18 tydzien a dowiedzialam sie w 8... ten czas leci jeju:))
martwilam sie o moje wyniki ale lekarza zadowolony i nawet schudlam kilogram:))) a moj brzdac ma 15 cm:)))
rosnie ksiazkowo i wszystko jest dobrze to najwazniejsze prawda:))
milego dnia :**

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036943 przez ania1985
to nie hormony dziewczyny...moj ojciec ktorm sie opiekuje jest w zlym stanie w szpitalu. strasznie to przezywam wieczorami nic tylko placze do tego maz na 14 pracuje i jestem z synem sama w domu i ta dziwna cisza mnie przeraza.
w piatek ide do lekarza to poprosze o cos na uspokojenie bo juz nie wyrabiam,sama tych nerwow nie potrafie opanować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036944 przez Pusia
o jej bardzo mi przykro a tato ma tylko Ciebie??:( niby powinno sie odpoczywac a ty widze grafik na 24 ustawiony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl