BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1041173 przez mavi31
Inezka coraz częściej o tym myślę ja przez osiem do dziesięciu godzin stoję na nogach jestem fryzjerem :) nogi mi zaczynają puchnac a co gorsze te wymioty nie dają normalnie pracować
A Czenu pytasz uważasz że za wcześnie??


Co do porodu to ciężki masz wybór ja rodzilam siłami natury ale sama nie wiem jak teraz będzie
Myślę że wszystko ma swoje plusy i minusy wiem że w Anglii inaczej działa służba zdrowia ale może zdać się na lekarza lub położna
Zapytać kilku sama nie wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041174 przez Agutka
Hej i ja witam z rana młody już w szkole masakra ledwo wstalismy. Ostatnio pisałam że bezsenność przeszła to się pochwalilam dziś masakra była do 2 Z boku na bok a o 5:30 pobudka ledwo żyje.
Mavi ja też już na zwolnieniu jestem pracuje w szpitalu I W prywatnych klinikach mój lekarz to od razu chciał mnie na zwolnienie wysłać . bo za szybkie tempo pracy zresztą pracujemy też razem więc wiedział co mnie czeka. A nogi też zaczęły się odczuwać pajaczki, a gdy odezwała się przepukliny w kręgosłupem to już nawet nie pytał czy chce tylko sam mi wręczył zwolnienie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041179 przez masuska
Witajcie,
Honka cieszę się że z chłopakami już lepiej. Szybko każą Ci wybrać, z jednej strony to dobrze że masz wybór, ale z drugiej jak dla mnie dużo za wcześnie.

Ja rodziłam SN i udało się w 2,5h, więc innego wyjścia nie biorę pod uwagę, a nawet żle reaguję na znieczulenie miejscowe, więc bym musiała być pod pełną narkozą:(

Na zwolnieniu jestem od 6tc, wcześnie ale przez krwiaka musiałam, mogłam później wrócić, ale już mam zastępstwo i stwierdziłam że zostanę w domu.

Mój syn do przedszkola nie poszedł. Wczoraj miał szczepienie a dziś w nocy kaszlem mnie obudził (spanikowana nie spałam 2h) dziś rano też kaszlał, więc zostawiłam go i obserwuję. Dostał Herbapect i lemoniadę z miodem, podkuruję go do poniedziałku. Mam nadzieję że to nie obciąży jego organizmu.

Mavi, jakbyś mi się przydała:) Włosy muszę pofarbować:P a jakoś mi nie po drodze ostatnio do fryzjera.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041183 przez honka_18
No właśnie z tym wyborem nie dokońca. Z racji tego że z Artkim miałam cc to teraz tez skierują mnie na cc, chyba że się upre ze chce SN to zrobią mi badania blizny i może pozwolą na naturalny. Bardzo nie chce cc i ztad mój dylemat upierać się przy swoim i walczyć o dodatkowe usg ( co nie jest łatwe w UK bo położne wiedzą lepiej) czy dać się pociąć bez badań :evil: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041184 przez Kejt
Honka wydaję mi się że kto jak kto ale ty umiesz postawić na swoim jak czegoś chcesz a skoro chcesz SN no to działaj :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041187 przez olcia1989a
Melduje po wizycie :) bedziemy mieli dziewczynke :) :) bardzo sie ciesze,nie ukrywam ze nastawilam sie na dziewczynke :) bedziemy miec w domu parke :) imie juz wybrane-Maja :) termin na 26 lutego z usg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041188 przez Kejt
Olcia super wieści, fajnie że wyszło jak chciałaś :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1041193 przez honka_18
Olcia świetnie gratuluję córy bardzo mi się Maja podoba ale tutaj to co 2 mała polka to Maja , wszystkie inne to Julki

Kejt dzięki, masz rację ja jak coś wymyśle to tak musi być, a więc stawiam na SN

Byłam na wizycie i tylko czas straciłam :angry: zmierzyła mi tylko ciśnienie i umówiła na kolejną wizytę w listopadzie. Serduszka nie słuchała bo stwierdziła że to za wcześnie.

Przy okazji przełożyła Adama szczepienie bo miał mieć we wtorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041194 przez Inezka
Olcia, gratuluję :) kolejna dziewczynka u nas Lutówek :cheer:

Mavi, podziwiam Cię, że masz stojącą pracę i dajesz radę, wymioty i w ogóle.. :silly: idź śmiało na zwolnienie, ale wiadomo sama musisz wyczuć 'ten moment', żeby powiedzieć w pracy :side: Ja, jak moja gin mi pozwoli i nie będzie przeciwwskazań, to od środy wrócę do pracy. Nawet sama chcę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041195 przez masuska
9 dziewczynek na 3 chłopców, ładnie:)
Olcia gratki.

Ja też dziś na wizytę, ale pewnie bez USG, dopiero za 2 tyg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041196 przez Megi
Honka za wcześnie????????? Nie rozumiem Waszej służby zdrowia
Jakiś żart to, co opisujesz dla mnie :S

Olcia super wiadomości :) Gratuluję!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041197 przez honka_18
Megi jestem niesamowicie zła na ta położna , pewnie jej się nie chciało :angry: z chłopcami na każdej wizycie słuchaliśmy serduszka, a teraz mam jakąś leniwa położna :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041198 przez ika77
Olcia ja mam Maję w domu :-) i powiem Ci że wszystkie Maje takie są, niezłe cholery :-), wszystkie Maje jakie znam to takie pierony ale przy tym bardzo samodzielne, da Ci popalić :-)
Pisałyście na temat zwolnieień, ja do pracy dalej chodzę i zamierzam do samego końca tylko żeby zdrowie było ;) , pracuje na budowie wiec to trochę dziwnie może będzie wyglądało w kasku i z mega brzuchem ale tak postanowiłam. Dziś w pracy powiedziałam szefu przyjął z uśmiechem na twarzy wiadomość, mam już to z głowy.
honka nie znam się na tej Waszej służbie zdrowia ale po prostu nie możesz zmienić położnej czy po prostu jesteś na nią skazana bo to zależy od miejsca zamieszkania tj. przypisana do adresu danego jedna położna?????
U nas zmiany moja starsza córcia taka mała a jednak już duza poszła do gimnazjum, dziś miała stresa ona i ja ale chyba dała rade, jeszcze się niewiedziałyśmy.
zazdroszczę wam tych kopniaczków ja jestem w 16tc i jeszcze nie czuje, a tak bym już chciała.
Ja dopiero USG 16 września wiec musze jeszcze poczekać z potwierdzeniem czy będzie 3 córcia czy naraz cosik wyrosło :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041199 przez Mulian
Honka no niepojęte jest to prowadzenie ciąży w UK. Przecież bicie serduszka to jest bardzo ważny parametr. Ja mam za każdym razem jak się pojawię u mojej dr usg (nawet gdy nieplanowane) i zawsze mierzy pracę serca dzieciątka. Inna sprawa, że chodzę prywatnie więc za każde takie badanie pewnie ciągną kasę z mojego dodatkowego ubezpieczenia.
Ika na budowie?? ale chyba masz jakieś bardziej kierownicze stanowisko, albo bardziej stacjonarne bo inaczej sobie tego nie wyobrażam.
Olcia gratulacje, że będzie tak jak chciałaś :)
Kurcze mi się Maja bardzo podoba, ale jak co druga ma być Majką to muszę coś innego wymyślić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1041200 przez honka_18
Ika położna jest przypisana do przychodni. A przychodni nie zmienię bo za dużo zachodu, musiała bym przepisać tez chłopcow i na każdą wizytę jeździć autobusem do centrum, tak więc jestem skazana na tego leniucha.

Zastanawiam się czy nie zapisać Artusia do przedszkola na 2,5 godzinki dziennie na 3 dni. Bym musiala dużo chodzić bo Adaś ma 3 dni od 9 do 15, a Artek by miał od 9 do 11.30. U nas rok szkolny dopiero w środę się zaczyna

Mulian ja pisałam od dziewczynkach w Uk bo to między narodowe imię

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl