BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 7 miesiąc temu #1041314 przez Sander
Wychodzę!!!! Wieczorem wszystko napiszę. Ps. Jedzenie było dobre

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041315 przez masuska
Kejt ładne widoki :laugh: Pokaż Ty się :)

Wczoraj byliśmy na targach w Olsztynie, młody przeszczęśliwy, mnóstwo traktorków i innych maszyn rolniczych. Później trochę radości dla mnie i buszowanie w galerii, ale nic nie kupiłam, nawet sobie, jakiś słabszy dzień miałam. Przyjechałam tylko z nowym storczykiem. Ciuszki dla maleństwa były cudne, ale nie znalazłam uniwersalnych.

Z tym ciągnięciem brzucha to i ja zapomniałam, powiem szczerze że zastanawiałam się czy to coś złego.

A o sprzątaniu to napiszę że mam taką Monikę jak w Przyjaciołach, moja sis, nie usiądzie jak nie posprząta. Ja wolę ugotować coś niż sprzątać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041316 przez Mulian
Kejt przypomniałaś mi moje przygotowania do ślubu, ach to był fajny czas. My nie naklejaliśmy naklejek, zamiast tego wiązałam z tasiemek krawaciki :woohoo: butelki wyglądały bardzo elegancko ;)
Sander super, że wychodzisz, opisz co się z Tobą działo i jak córuchna przetrwała Twój brak.
Mavi szybko zleci!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041349 przez Megi
Hej Wszystkim,
Sander jak się czujesz?

Kejt przepiękny dzień Cię czeka :) A kiedy ten Wielki dzień?

Ja mam to szczęście, że mój mąż bardzo często sprząta, a ja jestem od gotowania :) Chodź w zeszły piątek całe mieszkanko ja sprzątnęłam, bo On był w pracy do 22.00. Ogólnie się uzupełniamy, ale naprawdę mam porządnego męża i nie rzuca mi skarpetek pod stół :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1041352 przez Kejt
megi 15 października :) a z mężem masz bardzo dobrze, mój niestety lubi rzucać po domu i wogóle tam gdzie stoi tam się rozbiera i zostawia :laugh: ale nie powiem pomaga mi sprzątać i lubi gotować, więc jakoś tam to sie zgrywa :P

A co do pogody to wiecie co jakoś mnie ona cieszy, jest szaro ponuro, idealnie na hetbatke pod kocykiem i jakiś film :woohoo:



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041354 przez ika77
U nas tez pada
Ja też szalałam na własnym weselu z Nikolą w brzuchu, każdy obstawiał ze będzie synuś bo tak pięknie wyglądam i takie tam pitulitu a zaraz po weselu dowiedziałam się ze będzie dziewczynka :), ale to było 12 lat temuuuuuuuuuuu :woohoo:
Od paru dni chodzę nakręcona wstała dziś o 5.00 w pracy szaleństwo po pracy też z dziewczynami na basenie wróciłyśmy teraz a mi się nawet ziewac nie chce, któraś tez tak ma???
Miłego wieczoru

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041355 przez Megi
Kejt to już faktycznie tuż, tuż :) Jeszcze sporo macie do załatwiania?
To na swoją połówkę też nie możesz narzekać ;)

A jak Wasza waga ciążowa dziewczynki? Jak brzucholki?
Ja mam 1,5kg do przodu, brzuszek już zaczyna się zaokrąglać i nie chowa się już tak mocno ;) Coraz więcej czuje malucha :)

My za 3tygodnie zaczynamy pokój robić dzieciaczków, niestety pokój wspólny chodź spory jest, więc na początek może być.
Mamy tylko dwa pokoje, więc muszę ich na razie pomieścić :) Jak już będzie po remoncie to pochwalę się :)
Mam dylemat- jak uważacie, jaki będzie pasował kolor dodatków do takich ścian (to taki szary z odcieniem lekko zielonym)?
Dodam, że meble białe, panele na podłodze też

www.google.pl/search?q=solidny+szary+be%...rc=V00BdfSSBhilsM%3A

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041356 przez Megi
IKA ja to rano córkę do przedszkola szykuje, w pracy kocioł, po pracy 20min robię ćwiczenia z córką i później mam dość..
A jak robię jeszcze obiadek na 2-3dni, pranie to po 20.30 już lulam :blush:

Właśnie córkę chcę zapisać na tańce 2razy w tygodniu i też myślę, czy to wszystko pogodzę później

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041357 przez masuska
Megi ja jeszcze przed malowaniem pokoju syna ale mam kupione takir farby. Sniezka srebrzysty poranek i na jedna ścianę Dekoral turkusowa glebia. Do drugiego pokoiku tez srebrzysty poranek i jak będzie dziewczynka to nakleje symetrycznie korony, serca lub grochy różowe, a jak chłopiec to myślałam o tipi, chmurkach lub batmanie i to tez tylko na jedna sciane.

Ika77 ja mam więcej energii ale nie az tyle :P a na basen mam zamiar syna zapisać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041358 przez olcia1989a
Witam wieczorkiem :)
Chcialam sie pochwalic kupilismy wozek :) zadowolona jestem :) uzywany ale kupiony byl w tamtym roku na jesien,jeszcze na gwarancji :)
A propo pogody to ja takiej nienawidze :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041359 przez masuska
Olcia, a jaki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041360 przez dodi
Witajcie
Olcia super ze masz wózek pochwal sie fotką i
Ja narazie ogladam na olx też będę kupować używany najlepiej 3w1
Wozek kupie pewnie dopiero w grudniu styczniu a teraz to powoli jakieś pieluchy tetrowe sa na allegro takie fajne z nadrukiem oj chyba muszę se zrobić liste co trzeba kupić bo juz zapomniałam jak to było przy mojej dwójce
A dziś znów upolowałam kilka ciuszkow dla juniora mam juz dosc sporo ubranek musze tylko jeszcze kombinezon kupić
A jak u was z zakupami?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041363 przez olcia1989a
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041364 przez olcia1989a
Kurcze odwrotnie wrzucilo :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1041365 przez masuska
Dodi dziś upolowałam Mothercare rozm 0-3m i 4 bodziaki z przodu rozpinane na 56. Pajacy mi brakuje tylko i polspiochow, ale to na spokojnie.

Załącznik nie został znaleziony



Olcia ŚLICZNY ❤

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl