BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 8 miesiąc temu #1041273 przez honka_18
Mulian ja przy chłopcach odkurzam 2 razy dziennie czasami 4 razy :P

Zamówiłam dzisiaj pieluchy tetrowe w środę mają przyjść, zaryzykowałam i zamówiłam 1 dziewczyńską :woohoo: ale tak się zastanawiam czy to nie za wcześnie ???

Wczoraj z M przeprowadziliśmy burzliwą dyskusję na temat imienia :evil: stanęło na tym że będzie Kamil ( Piotrusia M nie chce bo jego brat tak ma na imię a nie za bardzo się lubią :whistle: ) a dla dziewczynki Maria muszę odpuścić bo obiecałam, że tym razem on wybierze imię :whistle: dla chłopców wybierałam ja sama :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041274 przez Mulian
2 razy dziennie??? eh :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041277 przez honka_18
Mulian takie życie :P dzieci zawsze sobie znajdą coś czym mogą nakruszyć, a jak nie znajdą to zwalą kwiatka z parapetu :evil: już nie wspomnę o mopingu :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041278 przez ika77
mam kumpelkę która odkurza od 2 do 3 razy, myje podłogi fugi u nie lśnią i zawsze się stresuję ze jak pojedziemy tam to nabrudzimy :-)
Uwielbiam ją to moja kochana psiapsiuła sle ma trochę zryty beret w tej kwestii ;) w sumie zawsze jej zazdrościłam właśnie tego zorganizowania.
Ja tylko raz na tydzień w soboty sprzątanie, w piątek wieczorem to już jest MASAKRA ale nie ruszam palcem do soboty rano :laugh: .
Ja też będę kupować tą nianię, w sumie pierwszy raz, wcześniej nie była potrzebna bo małe mieszkanie, teraz więcej pokoi wiec chyba się przyda, ale poczekam może ktoś kupi na prezent :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1041280 przez honka_18
Ika ja to bym się przykleiła jak bym myła podłogi raz w tygodniu :whistle: a mrówki chyba by wybudowały mrowisko na środku pokoju :evil: Nie mam mani czystości ja po prostu mam małe dzieci , przez większość dnia trójeczkę, którzy biorą wszystko do buzi również z podłogi :P no i ciągle brudzą i wylewają piciu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041282 przez mavi31
Ja niestety też raz max dwa razy w tygodniu sprzatam teraz ale to brak czasu ale i jeden chłopiec plis ten drugi większy :)
Zobaczymy jak będzie dwoje dzieci hihi
A mam pytanko czy któraś z was ciągnie w dole brzucha a nawet niżej mam czasem takie dziwne uczucie jsk kucam albo jak szybko wstaje jak by
Miała peknac tu i ówdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041285 przez honka_18
Mavi też tak mam tym, że częściej :P tak dziwnie mnie kuje i ciągnie przez większość dnia, a jak za szybko wstaję to z bólu znowuż siadam :evil: ale to rozciągające się więzadła podtrzymujące macicę :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041288 przez mavi31
Ufffff to dobrze bo niby człowiek wie ale jakoś nie pamiętam przy pierwszej ciąży co mi było :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041289 przez honka_18
Mnie podbrzusze z chłopcami też kuło ale jednak miałam więcej czasu na odpoczynek a teraz 24/7 na pełnych obrotach to czasami jest masakra aż płakać się z bólu chce :whistle: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041293 przez mavi31
Też to zauważyłam że od wysiłku bardziej boli
Ale piątek i sobotę miałam ogromnie dużo pracy do tego młody w domu i dziś mimo że wolne wcale nie czuje się wypoczeta :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041294 przez Inezka
Mavi, ja też druga ciąża, a jakoś nie pamiętam tych ciągnięć, kłuć itp., więc czasem mam lekkie "schizy" hehe :silly:
My dziś zaliczyliśmy ikeę, dość szybko nam poszło. Młody był u siostry, dlatego pojechaliśmy.
Ja ze sprzątaniem dałam sobie na luz od momentu jak musiałam leżeć. Teraz co nieco ogarnę, ale Mąż dzielnie sprząta ;)
Kejt, jak po weselu?
Sander, kiedy do domu wracasz? jak się czujesz? Jak znosisz jedzenie szpitalne?bo chyba szału nie ma.. :unsure: Pozdrowionka! :)
U mnie pada i nawet burza przyszła, fajnie się ochłodziło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041304 przez Mulian
Ja często czuję takie ciągnięcie w środku w dole brzucha lub po bokach, ostatnio bardziej z prawej strony.
Kejt chyba odsypia ;)

U nas też wczoraj wieczorem burza była, wiało niemiłosiernie. Za to dziś taka jesień typowa, szaro, buro, ponuro.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041305 przez mavi31
U mnie też od wczoraj leje :( jest tylko 15 stopni jesień tylko czemu tsk z dnia na dzień :(
U mnie kolejny poranek z mdłościami :(
Do pracy na 12 już się nie mogę doczekać środy i tego zwolnienia hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1041306 przez Kejt
Dzięki po weselu super :) ale też miałam schizy bo przy każdym szybszym tańcu miałam w głowie czy na pewno dziecku się nic nie stanie :P w sukience nie było widać ciąży, więc kto nie wiedział to tańczył ze mną jak szalony :P

A wczoraj zrywaliśmy etykiety z wódki na swoje wesele i naklejaliśmy swoje etykiety :lol: trochę tego byłoo 240 butelek :laugh:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Wiktoria 25 tc [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1041312 przez Mena
Dzień dobry :)
U mnie wczoraj też trochę pogrzmialo, popadalo A dzisiaj paskudnie, szaro, buro i ponuro :angry:. Jeja jak mi ciężko zawsze rano wstać :dry:
Kejt spokojnie ja na swoim weselu byłam na pełnych obrotach od 19 do 6, Marcel tańczył razem że mną :lol: . A my etykiet z butelek nie zrywalismy, swoje naklejalismy na te butelkowe i nic nie było widać :) . A kiedy wesele?
mavi do środy szybko zleci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl