BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1041236 przez honka_18
Masuska my też dowiemy się dopiero na połówkowym, o ile dzidzia będzie tak łaskawa nam pokazać co ma między nóżkami, bo jak nie to dowiemy się po porodzie dopiero :whistle: :evil:

Kejt ciężko stwierdzić jak krwawiłam z Adamem w 26 tc to byłam w Pl i poszłam do gin prywatnie, jak wróciłam do Uk to już wszystko wróciło do normy. Z Artkiem z kolei ciążą przebiegała prawidłowo do 32 tc. W 32tc miałam skurcze co 10 min ( słabe) i zaczęłam krwawić. Pojechaliśmy do szpitala w niedzielę dali mi steryd na rozwój płuc Małego i zatrzymali w szpitalu o to co 12 godzin dostawałam, w środę rano zrobili usg na którym się okazało, że Mały ma główkę do góry (wszyscy mi wmawiali, że jest na dole :evil: ) ale babka oczywiście nie wpisała tego w papiery bo po co :angry: I tak w środę o 14 wypuścili mnie do domu krwawiącą, ze skurczami co 10 min. Tego samego dnia o 19 wróciłam do szpitala bo poród zaczął się na całego. Na pytanie czemu krwawię lekarz odpowiedział " bo masz skurcze" zapytałam czemu mam skurcze " przyczyn może być wiele ale ja nie wiem"
Ale to też zależy na jakiego lekarza się trafi, czy na specjalistę ( w poniedziałki i czwartki mają dyżury) czy na zwykłego konowała który ma wszystko w d...e

Baw się dobrze na weselichu ;)

Wczoraj Maleństwo mnie tak skopało, że aż Adam buzie do brzucha przykładał i mówił, że dzidzia już urosła, nie wiem czy coś poczuł :whistle: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1041241 przez Mena
Dzień dobry :lol:

Melduję się po wizycie :) dzieciaczek ma się dobrze, uparcie tak się przekreca że gin nie może upewnić mnie że to dziewczynka :whistle: , więc stwierdziłam że skoro taka złośliwa to pewnie jednak dziewczynka. na 29 umowilam się na usg 3d :silly: :silly:
Kejt udanej zabawy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041243 przez honka_18
Mena super że wszystko oki z maluszkiem :cheer:

Sander co u ciebie? jak się czujesz???

Ja siedzę przy necie i szukam imion które mi się podobają jak na razie mam : Elena, Izabela. Łucja, Maria, Zofia i Zoja, a dla chłopca Piotr Jan tylko ciekawe czy mężuś zaakceptuje któreś :whistle:
I ciągle jestem głodna :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041245 przez masuska
❤ Zoja ❤ :kiss:

Elena to chyba w Greyu byla. Lucje jedna znam, mądra dziewczynka. A Marysie tez kiedyś chciałam ale mam już 2 w najbliższym otoczeniu i obydwie to :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041247 przez honka_18
W takim razie Marysia odpada, 2 lata temu Pilnowałam Marysi urocza dziewczynka, ale małe dzieci to wszystkie są urocze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041248 przez Sander
Ze mną ok, ale to co tu oglądam to koszmar ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041250 przez dodi
Koleżanka wlasnie mi napisała ze w nocy urodziła syna fajny ma 3400 ale jej zazdroszczę a kiedy my chciałabym zamknąć oczy i otworzyc jak będą święta grudzień a potem z górki do lutego
Miłej niedzieli ja jutro mam teściów na obiedzie a potem u nas na wsi są dożynki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041254 przez masuska
Sander ściskam.

Dodi pogratulować tylko koleżance. Jeszcze troche i my będziemy się rozpakowywać. My jutro w planach tez imprezę rolnicza mamy, syn lubi traktory i inne wiec jeździmy, oglądamy. Młody ma radochę.


Kochane co na zgagę... Taki pyszny placek ze śliwka dostałam i po małym kawałku się mecze :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041255 przez olcia1989a
Masuska mi pomagala szklanka mleka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041260 przez zubi
Hej mamuśki. Staram się was podczytywać ale praca i dom pochłaniają mnie bez reszty. Od czwartku przechodzę na L4 wiec będę miała więcej wolnego czasu również na nasze forum.

My mieliśmy USG pierwszego września i mimo że maleństwo nie chciało pokazać co tam ma, najprawdopodobniej Natalka będzie miała siostrzyczkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041263 przez ika77
Ja już na nogach po sniadaniu, dopadła mnie bezsenność :( , a pewnie jutro jak trzeba będzie do pracy i do szkoły to dobudzić się nie będę mogła.
Wczoraj dzień sprzątania i mopa :-), ogarnęłam chałupę i się zmęczyłam. Niestety wielkim minusem u mnie jest to ze nie potrafię utrzymywać porządku i zawsze sobota wyjęta z życia, zazdroszczę tym wszystkim zorganizowanym :laugh:
masuska zgaga masakra mam to samo
Miłej niedzieli Wam życzę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041264 przez mavi31
Ika27 pociesze cie ze nie tylko ty mój młody wstał dziś kilka minut po szóstej
Więc już po śniadaniu i obiad sobie szykuje
Co do sprzątania dziewczyny poprostu nie mam siły robie wszystko na raty więc zanim kończę to już trzeba od nowa sprzątać :(
Zgaga straszna sprawa mnie pomagało w poprzedniej ciazy mleko i ranigast pozwolił mi w ostatnich miesiącach brać lekarz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041268 przez olcia1989a
mój syn też potrafi wstać o godzinie 6 :) :) i do wieczora niezniszczalny jest....czasem zastanawiam się skąd on bierze tyle energii....
Maż z synem pojechał do kuzyna a ja robię obiad i buszuje w necie za wyprawką dla maluszka,i mam do was pytanie czy miałyście elektroniczną nianie???ja z synem nie miałam ale teraz planuje kupić jakąś używaną może ma któraś w was i jest z niej zadowolona chodzi mi o firmę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041270 przez honka_18
Masuska mi pomaga szklanka wody z miodem i cytryną i migdały


Olcia z Adamem miałam firmy Mothercare, używaną i szybko mi się zepsuła :whistle: uważam, że taki sprzęt powinien być nowy :whistle: i miałam wszystkich sąsiadów na podsłuchy, bo wszystkie niańki tej firmy nadawały na tych samych falach :woohoo: no i miała ogromny zasięg ściągania. Stała w pokoju Adama a ja przez nią słyszałam co się w całym domu dzieje
Dla Artka miałam najtańszą z Tesco i byłam z niej bardzo zadowolona, teraz siostra jej używa

Adam wstaje o 5:30 :woohoo: :evil: jeszcze dzisiaj zasikał łóżko więc mam pranie od rana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041271 przez Mulian
Hej dziewczyny.
Ja wczoraj byłam na miejscowej imprezie, pokręciłam się tam 3 h z bratanicami i potem byłam wykończona. Wieczorem trochę odżyłam więc jeszcze poodkurzałam. Mavi ja też robię na raty i mam to samo co Ty, do tego mam kota, a nie cierpię walającej się sierści więc samo odkurzanie podłóg robię co drugi dzień. Wydaje mi się, że dopiero co zmywałam podłogi i znów już nie mogę na nie patrzeć, no i łazienka już się prosi, w kółko to samo a ja chyba nigdy do tego nie przywyknę. Chciałabym żeby sprzątanie wystarczyło np. na miesiąc :silly: Albo żebym była jak Monica z "Przyjaciół" - żeby sprzątanie było moją obsesją i czasem relaksu :woohoo: ...oddalę się teraz do łazienki bo ona już naprawdę mnie potrzebuje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl