BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 6 miesiąc temu #1043198 przez Inezka
Na temat przeziębień w ciąży i braniu leków, warto przeczytać
www.superstyler.pl/dziecko/mamyplan-przeziebienie-w-ciazy/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043200 przez zubi
masuska ja też szykuje pokoik dla dziewczynek( ale nie mam takiej weny jak ty, podeślij mi trochę :)
inezka fajnie że wszystko ok :)

A moja mała dziś zasnęła o 17:00 i nie dało rady jej wybudzić ciekawe o której w nocy będzie pobudka :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043203 przez Mulian
Masuska nic takiego nie robiłam z Kaczyńskim w tym samochodzie, gdzieś jechalam i akurat trafiłam na niego. Nawet pokazał ludzka twarz skomentował, że nie ważne, że mamy rozbieżne poglądy, ważne żeby cało dojechać ;P.
Świetny masz pomysł na pokoik, ja bym wybrała turkus, ale to dlatego że od jakiegoś czasu jest moim ulubionym kolorem :).
Co do dawki paracetamolu mi lekarka powiedziała, że jak już biorę to dawkę która działa, żeby sobie nie dzielić bo nie zadziała a wyrzuty sumienia pozostaną.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043213 przez masuska
Witam się w ten paskudny dzień.
Dziś młodego wysłałam w kurtce zimowej do przedszkola, u mnie wieje i leje, a termometr pokazuje 4 st.

Jak dziewczyny się czujecie? Ja mam dziś ogromną ochotę na czekoladę :) A tak to się grzeję pod kocykiem z kubeczkiem herbaty:)

Mulian, ciekawy ten sen nie powiem:) Turkus też mi się podoba, jak zobaczyłam tą farbę to od razu milion pomysłów, a miała być tylko u Piotra na jednej ścianie :) Pitowi nie wiem co wymyślić do pokoju. Koparki to on lubi jak Honki chłopaki, ale jeszcze 2 lata i do szkoły, żeby za prędko nie wyrósł.

Zubi
ja miałam pomysł dla dziewczynki taki że też szare ściany, a na jednej przy łóżeczku symetrycznie naklejki serduszka, korony lub gwiazdki (złote lub róż pudrowy). Gwiadzki to już popularny wzór więc można w można dodatki dobrać, bez problemu.

Honka i tak zrobię:) Turkus będzie cudny. Do tego mebelki przemaluję na biało, będzie bajka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043216 przez Sander
No u Nas tez pogoda kiepska.. Isiulka tez ubrana w grubsze rzeczy dziś - foto w załączniku :-P
Ten turkus super!!! Moja siostra tez zrobiła synowi, ale cały pokój w turnusie. Trochę ciemno wyszło ale z szarym będzie idealnie! Też mi dałaś pomysł... Nawet zasłony mam w turkusie co by pasowały. Zaraz lecę do ogólnego. Ciekawe jak wyniki. Niestety głowa boli i mdłości doszły, apap wzięłam.
Miłego dnia!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043217 przez Sander
Zapomniałam zdjęcia...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043218 przez Mulian
Hej,
ja się słabo czuję w taką pogodę. Wczoraj świeciło słońce i od razu miałam więcej energii, a dziś znów siły brak i tylko bym leżała. Co śmieszniejsze kilka dni temu jak sobie myślałam o takiej jesieni to właśnie się cieszyłam, że to będzie taki czas na herbatkę lub gorącą czekoladę, kocyk i książkę bądź film :side: . Katar mi się pojawił i kichanie i się zastanawiam czy to jesienny atak zarodników grzybów - alergia, czy przeziębienie chce się za mnie wziąć. Dla spokoju piję te moje imbirowe napary.

Ja dzieci jeszcze nie mam, ale mój mąż ( :woohoo: )też mówił, że dziś idzie w zimowej kurtce do pracy, ma być zimno i straszny wiatr.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043219 przez Joanna90
Witam wszystkie, melduję się po wizycie, byłam u nowego lekarza i jestem zadowolona, wybadał mnie od stóp do głów, widziałam maluszka i słuchałam bicia serca. Z maleństwem wszystko w porządku, raczej będzie chłopiec, ale lekarz mówił, że na tym sprzęcie słabo widać wiec pewności nie daje. W piątek już będzie wiadomo na 100 procent na połówkowym :) Podjescie do pacjenta w porównaniu z tamtym poprzednim lekarzem to niebo a ziemia, trochę się bał, bo wcześniej chodziłam do jego szefa ordynatora, ale potem powiedział że może mu nic nie zrobi jak jedna pacjentka przejdzie do niego :laugh:

Mówilam o tym twardnieniu brzucha, mówił że faktycznie mam twardy- gdzie wg mnie dzisiaj jest normalny-no i jak mi naciskał lekko na brzuchu to on twardnial i wtedy się szyjka rozwiera. Tak więc dostałam jakieś lekarstwa j mam dużo odpoczywać.

Ale macie fajne pomysły na pokoiki, podobają mi się :) My mamy wolny mały pokoik, ale póki co dziecko ulokujemy z nami w sypialni, a do swojego pokoiku go przeniesiemy jak skończy około pół roku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043220 przez olcia1989a
Pogoda masakryczna w całej Polsce ;)
Rano byłam zawieźć Piotrusia do przedszkola to nie padało,a teraz leje....
już przygotowałam deszczówkę dla małego z powrotem bo parasol to nam porwie :ohmy:
Jakiś czas temu przybłąkał sie do nas pies(szczeniak)przekonałam męża żeby u nas został...poniszczył już nam tyle rzeczy w ogrodzie,w trampolinie wygryzł zamek
wiec na wiosnę mam wydatek :angry: mąz to już taki zły na tego psa,ale przecież nie oddam go do schroniska...wyrośnie :) kiedyś na pewno :) :) mąż zrobił mu taka wypasioną budę :) :) a ten ani razu w niej nie spał,dzisiaj tak pada a on siedzi pod domem,schował się w miejscu gdzie na niego nie pada,wrzucałam mu do środka kiełbasę wejdzie zje i dalej idzie siedzieć pod dom :angry:
Czy któraś z Was ma też taką ochotę na kwaśne???kupiłam sobie takie kwaśne żelki,ale jeszcze mi nie przeszło :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043221 przez olcia1989a
Joanna nasz synek spał z nami w sypialni przez pierwsze 2 lata,potem dostał eksmisje do swojego pokoju :) z początku było mi trochę żal że musi sam spać :( :( ale szybko mi mineło :) Córka jak się urodzi to zrobię tak samo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043223 przez Megi
Hello :)

Olcia ja to tylko bym jadła kapuśniak :) A Ty chłopca, czy dziewczynkę masz mieć?

Honka jak się czujesz?

Joanna super wieści! Warto było zmienić ;)

Sander córa będzie serce łamać chłopakom :silly:

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043224 przez olcia1989a
Megi będę mieć dziewczynkę :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043225 przez olcia1989a
a to mój brzuch :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043226 przez mavi31
Hej dziewczyny u mbie też paskudnie pada wieje
A ja dzis strasznie zdenerwowana przed tym usg nie wiem czemu
Ogóle jakaś rozdygotana :( ciężka noc mało spałam
Ja pomysłu jeszcze na pokoik niemal może dziś będę się zastanawiać :)
Ja od początku ciazy miałam ochotę na twarde kwaśne jabłka i śliwki sok z jabłek teraz multiwitamina a na słodycze dopiero od kilku dni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043227 przez Sander
Byłam u ogólnego. Wyniki moczu nie są złe. Ale antybiotyki i tak dostadostałam bo się coś zaczyna. Jeszcze się skonsultuje u gina dziś czy go brać. Wizyta o 13,45. Chyba jajo zniose do tego czasu :-P
Olcia brzuszki mamy podobne. Małe wywija w środku, mam nadzieje że na wizycie nie będzie spało...
To ja Wam się pokaże z brzuszkiem :-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl