BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 6 miesiąc temu #1043264 przez Mulian
Mavi, dobrze że specjalista to obejrzy, będziesz miała większą pewność, ale na razie się nie zamartwiaj.

Honka no cóż bywa i tak, że się rocznice w marnym stanie obchodzi.... w takim razie mężulo powinien wszystko przygotować :woohoo:
Co do gardła, u mnie też tak jest, że jak już się rozwinie do pewnego stopnia to mogę brać wszelkie specyfiki a i tak choroba musi przejść wszystkie swoje fazy, dlatego zazwyczaj na samo gardło nic nie biorę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043267 przez mavi31
Próbuję się nie martwić ale jednak ciężko nie myśleć o tym :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043271 przez masuska
Mavi, bądź dobrej myśli kochana.

Sander czekamy na wieści :)

To i ja się pokarzę. Słabe światło mam, przez to też traci zdjęcie na jakości.

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043277 przez zubi
mavi to mnie z joanna pocieszyłyście:) u mnie też brzuszek spory. Trzymam kciuki by z serduszkiem wszystko było ok, dobrze że lekarka reaguje.

honka u nas rocznica w niedzielę, może wystarczy wam herbatka i dobry film, czasami do szczęścia niewiele potrzeba. Chociaż powiem wam że czasem tęsknie za czasami gdy wracałam z delegacji do domu a tam pyszna kolacja i lampka wina czekały na stole. A teraz szczęście gdy mała śpi, po pokoju nie wala się tona zabawek, a w zlewie nie czeka sterta garów do mycia ( a potem panowie się dziwią że nam lipido spada :( ).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043285 przez honka_18
Zubi my to zawsze z chłopcami spędzamy wszystkie rocznice, długi spacer pyszny obiad, bajeczka kolacja a po kolacji chłopcy do łóżek a my oglądaliśmy film przy świecach i winku :whistle:
Jutro chyba cały dzień przeleze na sofie a chłopcy niech świętują
Jak się wykuruje to wstawię zdjęcie mojego brzuszyska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043290 przez Joanna90
Mavi bądź dobrej myśli, lepiej ze lekarka skierowała Cie na konsultacje jeśli ma wątpliwości, niż jeśli miałaby to zignorować. Trzymam kciuki żeby było dobrze!
Zubi zgadzam się z Tobą :) Co do libido, przez całą ciążę miałam niskie, ostatnio mi się odmieniło i nabrałam chętek, teraz nie wiem, czy to moje twardnienie brzucha może mieć coś wspólnego ze współżyciem, bo niby nasienie zawiera hormon pobudzajacy macicę, a twardnienie zaczęło się jakiś czas po przytulanku z mężem, chyba że to zbieg okoliczności?
Honka dużo zdrowia życzę, kuruj to gardło!
Masuska piękny brzusio :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043293 przez Megi
Dobry wieczór :)
Moj obiecany brzucholek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Wasze cudne-male i średnie :silly: Uwielbiam patrzec,jak rosna brzucholki nie tylko mi :P

Mavilekarz obejrzy i oceni.Mysl pozytywnie :kiss:

Przepraszam ja tylko na chwile bo padam-podlogi po ścieraniu scian mylam 5razy w całym domku :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043309 przez Sander
Megi jaki malutki brzuszek :-)
Mavi nie martw się, na razie jest wszystko dobrze. Lepiej zrobić dodatkowe badanie Na wszelki wypadek. Trzymam kciuki, jestem dobrej myśli!!
U Nas wszystko ok. Moja Druga Gwiazdeczka rośnie i rozwija się prawidłowo. No i będzie druga córcia!! Tak się cieszę!!! Jak to lekarz powiedział między nogami nic nie dynda :-P sama widziałam. Raczej nic nie urośnie, ale za miesiąc powie na 100%. Za dwa tygodnie mam usg na NFZ, to może się potwierdzi.
Mavi kiedy masz to badanie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1043368 przez Inezka
Sander, gratuluję córeczki!! :cheer:
Mavi, nie martw się na zapas. Dobrze, że masz kumatą lekarkę.

Wszystkie Wasze brzuszki są fajne!

Mój brzuszek w załączeniu; to było w sobotę robione, a dziś mam wrażenie, że jest już większy ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1043394 przez mavi31
Sander w piątek się dowiem czy pani profesor mnie przyjmie :)
Co do moich lekarzy ufam im chodzę do mężczyzny a pani doktor to jego żona też ginekolog ale specjalizuje się w usg ma jakieś tam mega doświadczenie bo pracowała właśnie w łodzi
W pierwszej ciąży też była bardzo dokladna jak ja coś tylko niepokoi to drazy Temat do skutku :)a on jest niesamowicie spokojny i zawsze potrafi poprawić humor nigdy mnie nie straszy i zawsze służy pomocą nawet kiedy nie jest na dyżurze
Wczoraj bardzo się wystraszylan dziś już lepiej mi :)
Co do rocznic do ja już niebawem obchodze z mężem 16 lat jak jesteśmy razem nawet mam mały plan tyljo czy będziemy mieć z kim zostawić młodego :( i finansowe dam radę
Pozdrawiam i dziękuję za wsparcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043400 przez Kejt
Inezka, Megi ale malutkie :woohoo:

My jutro mamy rocznicę 2 lata razem :P Mavi 16 lat to kupa czasu, podziwiam :) trochę mi brakuje jeszcze do takiego stażu B)

Trzymam kciuki żeby badanie dobrze wyszło, ja też mam echo serca dziecka pod koniec października, w sumie bez przyczyny ale lekarz skierował dla pewności :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043406 przez mavi31
Kejt ale ktoś z bliskich ma jakąś wadę serca???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043408 przez zubi
honka wszystkiego najlepszego z okazji waszej rocznicy, spokojnego dnia,wielu lat razem i pociechy z synków :) przesyłamy buziaczki :*
sander witaj w gronie mam dwóch córeczek :) cieszymy się z wami
mavi 16 lat razem :) super !!!! My już 15 lat, ale po ślubie dopiero 6.

Dziś mam ambitne plany: zrobić porządek ze zdjęciami oraz usmażyć krokiety :) oby mi zapału i energii starczyło, bo pogoda nie zachęca.

Spokojnego dnia....
Podziękowania: honka_18

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043410 przez zubi
A i chciałam wam napisać że dzięki temu forum w ciąży z Natalią poznałam Edytę mamę Hani, zaprzyjaźniłyśmy się i nasze córeczki również ( razem uczęszczały do żłobka i zawsze były tam razem). Niestety Edyta z rodziną miesiąc temu musieli się przeprowadzić do innego miasta i teraz kontakt będzie utrudniony, a obie znów jesteśmy w ciąży z różnicą 5 tygodni ale tym razem u mnie pierwsza :).Dlatego zachęcam was do późniejszych spotkań z mami z waszej okolicy ponieważ mogą przerodzić się super znajomość.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043411 przez mavi31
Zubi my bardzo podobnie poznaliśmy się jako nastolatkowie pp ślubie też sześć lat :)
A co do znajomości naprawdę fajnie poznawać nowych ludzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl