BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 6 miesiąc temu #1043414 przez Mulian
Hej kobietki!
Ale dziś zimno. Byłam rano na pobraniu krwi, a teraz mam w planach prasowanie, trochę tego jest więc kilka odcinków serialu w międzyczasie zaliczę :whistle: , potem zupka dyniowa na obiadek, chyba zrobię klasyczną (bo czasem dodaję mleczko kokosowe i azjatyckie przyprawy).
Dziewczyny, ale macie staż! My znamy się, co się w sumie równa byciu razem, 7 lat, a po ślubie 4 lata (czas leci jak szalony).
Dziewczyny dobrze, że macie dodatkowe badania. Jeśli tylko lekarz jest w jakiejś kwestii niepewny lepiej w tą stronę niż jakby miał coś przeoczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043415 przez olcia1989a
Ja z mężem jesteśmy razem 10 lat(minęło w maju)a po ślubie 5 :) było 4 czerwca :) tak szybko zleciało że nawet nie wiem kiedy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043418 przez honka_18
Zubi Dziękuję

Mulian my też jesteśmy razem 7 lat 4 po ślubie :whistle:

Też muszę się wziąć za prasowanie ale mi Artek nie pozwala :angry: kolejny dzień się drze :angry: chyba tak paskudnie przechodzi bunt dwulatka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1043419 przez Kejt
Mavi nikt nie ma wady u nas, chyba ze względu na poprzednią ciążę woli sprawdzać wzdłuż i wszerz czy wszystko gra :)

I ja dziś stertę do prasowania mam, koleżanka do mnie przyjeżdża to wkońcu mam motywację żeby to zrobić :P



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043421 przez masuska
My z mężem też znamy się 7 lat, a 6 lat po ślubie. 3 miesiące się spotykaliśmy i mąż poprosił mnie o rękę, 9 miesięcy później ślub, a 10 miesięcy dalej urodził się synek. Mało mieliśmy czasu aby nacieszyć się sobą, trochę mi tego brakuje. Mimo to cieszę się że jest jak jest i nic bym nie zmieniła:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043422 przez Kejt
Masuska to faktycznie szybko :) u nas też szybkie tempo było, tylko trochę na odwrót bo po pół roku znajomości chcieliśmy mieć dzidzie i jak wyszło to dopiero ślub zaplanowaliśmy :P



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043423 przez honka_18
Kejt my też najpierw postaraliśmy się o dzidzie a później ślub

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043426 przez masuska
Od 17.10 w Lidlu spodnie ocieplane na szelkach, narciarskie, rozmiar 86-116 za 49,99. W najnowszej gazetce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043427 przez Mulian
Kejt ja to w twoim wieku absolutnie o dziecku nie myślałam. Dość późno poznałam moją miłość, a jeszcze chcieliśmy najpierw się nacieszyć sobą, pozwiedzać świat. Ale teraz myślę, że jakbym miała wcześniej dziecko to by było lepiej. Jak patrzę po znajomych to najlepsze relacje z dziećmi mają osoby, które się o nie postarały tuż po 20. Teraz z dziećmi żyją i dogadują się jak przyjaciele (no prawie bo oczywiście różnica pokoleń jest). Razem szaleją, chodzą na koncerty, jeżdżą na narty świetnie się wspólnie bawiąc....itd.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043428 przez Joanna90
Ja również mam cię górę prasowania :) u nas w listopadzie minie 9 lat bycia razem, a w sierpniu mieliśmy drugą rocznicę ślubu:)
Z dzidzią było u nas tak, że już dawno chcieliśmy dziecko, ale ciągle to odkładałam, bo studia, potem niepewna praca, potem jak w końcu dostalam umowę na czas nieokreślony to znowu miałam problemy zdrowotne i musiałam mieć operację laparoskopem, ogólnie zawsze był nieodpowiedni moment, bo zawsze coś. W końcu się zdecydowalismy i na szczęście szybko się udało, bo latka lecą a czas szybko ucieka niestety :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1043430 przez Megi
To i ja się chwalę: 9,5roku razem, po ślubie 7lat :)

Ja dziś to praca, po pracy dentysta z córką, zakupy, obiad, sprzątanie po remoncie :(
Trochę jestem już zmęczona ciągłym życiem w biegu...Nawet nie odczuwam tego, ze jestem w ciąży. Z córką, jak byłam w ciąży to każdego dnia w wsłuchiwałam się w jakiś znak od niej, ech...
Tak sobie po marudziłam, w końcu jesień i deszcz pada ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043431 przez honka_18
Ja to zawsze się zarzekałam że nie będę miała dzieci aż pewnego dnia się obudziłam i zapragnęłam zostać mamą no i 1,5 miesiąca później zaszłam w ciążę, okazało się że M chciał już wcześniej dzidziusia ale mi nie powiedział bo bał się mojej reakcji :whistle: Po 1 usg jak się okazało że jest tylko jedno maleństwo podjęliśmy decyzję o trójeczce

Tak bardzo chciałam mieć córkę a teraz cieszę się jak dziecko, że jednak będzie synuś :woohoo: przyszła mi dzisiaj pościel w dinusie, jeszcze muszę zamówić z Kubusiem Puchatkiem ale chyba dopiero w przyszłym miesiącu bo teraz jednak zamawiam wózek,

Megi rzeczywiście byś mogła trochę zwolnić tępo :whistle: przynajmniej szybciej czas zleci. Pamiętam jak w 1 ciąży się strasznie dłużyło, w 2 jakoś to leciało, a teraz to nie mam na nic czasu a tu już 22 tydzień :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043432 przez Megi
Honka Zwolnić tempo? i kto to mówi, mama prawie trójki dzieci :P Kochana czasem nawet bym chciała, ale jakoś wszystko się samo nakręca, jak machina. Z pracy jeszcze nie chcę rezygnować, a dni lecą jak szalone! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043433 przez Mena
dzień dobry :laugh:
nie było mnie chwilę a tu już 6 str do nadrobienia :blink:
sonia gratuluję córci :cheer:
Kejt pochwalisz się zdj w sukni? :)
Inezka super że po wizycie wszystko okey :silly:
mavi Ty to masz faktycznie sporaśny brzuszek :lol:
Sander gratuluję drugiej córci :)
honka j zawsze mówiłam że pierwsze dziecko będę mieć po 30 :woohoo:
masuska ja się chyba przejdę do Lidla ale po sweterek :P
Joanna u nas też była w sierpniu druga rocznica ślubu :P
ogólnie znamy się z 10 lat ale nigdy nam po drodze do siebie nie było, poprostu byliśmy znajomymi co czasem wyskoczą na piwo albo imprezę, później kontakt się urwał na jakieś 5 lat, spotkaliśmy się znowu przez przypadek :silly: i nagle bach :woohoo: . Jakby mi ktoś kiedyś powiedział że P. będzie moim mężem albo chociaż chłopakiem to chyba bym go do psychiatry wysłała :woohoo: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043434 przez honka_18
Megi ja mam na tyle dobrze, że czasami w "pracy" kładę się na sofie, włączam bajki i odpoczywam :P w tej ciąży po naszych przejściach naprawdę robię bardzo mało :P Dużo leżę i odpoczywam, co do mnie nie podobne :whistle: ale czego się nie robi dla dzieci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl