- Posty: 360
- Otrzymane podziękowania: 7
- /
- /
- /
- /
- Mamusie LUTY 2017
Mamusie LUTY 2017
- Kejt
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Sander
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Nic nie dzieje się bez przyczyny
- Posty: 696
- Otrzymane podziękowania: 6
Kejt myślę że lekarz wie co robi, zawsze o parę tygodni Cie uchroni przed szpitalem. Najważniejsze żeby kontrolować. no dzidzia jaka duża!!!! Super
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Sander
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Nic nie dzieje się bez przyczyny
- Posty: 696
- Otrzymane podziękowania: 6
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Sander
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Nic nie dzieje się bez przyczyny
- Posty: 696
- Otrzymane podziękowania: 6
Mulian podziwiam Cię ze ty masz jeszcze siłę ćwiczyć... Ja się cieszę jak dom ogarnę
Leci mój serial - in vitro, na tlc, zawsze o 20,30 w środę. Polecam!!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- honka_18
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1452
- Otrzymane podziękowania: 67
Megi super wieści
Artek zrobił siusiu w razy do nocnika i zasikał całą pralkę spodni
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Mulian
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 431
- Otrzymane podziękowania: 15
Sander co to za urządzenie?
Honka widzę, że odzwyczajanie od pieluchy to nie taka prosta sprawa :/powodzenia!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Megi
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 385
- Otrzymane podziękowania: 16
Kejt super wieści, zawsze trochę jeszcze będziesz mogła w domu przygotować się do wielkiego dnia
Ja zadowolona, że wszystko dobrze- najważniejsze to zdrowe dziecko
Maż kupił mi zestaw do malowania i dziś patrzę, a tam lustro pobite
Jak Wasze samopoczucie?
Ja coraz mniej czuje się atrakcyjna. Wydaje mi się, że wszytko mi roooośnie....Dziś już 52,9kg, czyli 53kg przekroczę do weekendu.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Sander
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Nic nie dzieje się bez przyczyny
- Posty: 696
- Otrzymane podziękowania: 6
Honka trzymam kciuki za wytrwałość. Fajnie by było gdy się udało przed porodem.
Megi szkło tłucze się też na szczęście, wiec uznajemy to za dobry znak
Ja się czuje gigantyczna, a jak Patrze w lustro to brzuch nie jest jeszcze taki duży...
I w ogóle czuje się mało atrakcyjna, szczególnie w łóżku... Ale na szczęście z tą częścią naszego życia wszystko w najlepszym porządku
A to urządzenie to monitor oddechu, dopinany do pieluszki. Dla mnie bardzo ważny. Miałam w rodzinie przypadek śmierci łóżeczkowej. Ale nie każdy jest z niego zadowolony.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Inezka
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- Posty: 216
- Otrzymane podziękowania: 4
Dobre wiadomości po wizytach! I tak trzymać
Kejt, super, że nie idziesz do szpitala. Ja jak leżałam plackiem na początku, to moja lekarka stwierdziła, że to samo będzie w szpitalu co i w domu plus leki, więc leżałam grzecznie w domu i najgorsze minęło.
Snader, nie wiedziałam co to snuza hero, ale w necie sprawdziłam. Bardzo pozytywne opinie są. Ja tego nie znam, nie używałam. drogawe to
Honka, już jakiś sukces jest, że było siusiu do nocnika
Megi, ale z Ciebie chudzinka
Miłego czwartku!!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- masuska
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 4315
- Otrzymane podziękowania: 11
Ja to się dziś toczę, ależ mi ciężko, nawet z samochodu wyjść nie mogłam
Kejt śliczna:) Cieszę się że szpital odroczony. A dziewczę już spore urosło:)
Sander nie widziałam jeszcze takiego urządzenia
Wczoraj rozmawiałam z mamą i pytałam jak to jest z urodzeniem drugiego dziecka (mam starszą siostrę). To mama mi powiedziała że o wiele lżej i szybciej jej poszło ze mną. Sis rodziła się w około 10 godzin, ja w 3, a i byłam cięższa troszkę
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Mena
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 272
- Otrzymane podziękowania: 8
honka gratulacje dla przyjaciółki
Joanna może nie będziesz musiała długo leżeć w tym szpitalu- trzymam kciuki
Mulian podziwiam Cię za bieganie
ika ja czuję, syn już nie raz kopniaczka dostał
Megi super że po wizycie wszystko dobrze
Kejt jaka śliczna dziewuszka, a jaka duuuża
u mnie obwód na wysokości pępka, 92 cm i mam wrażenie że każdego dnia brzuch jest coraz większy
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- honka_18
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1452
- Otrzymane podziękowania: 67
Masuska z tym porodami różnie bywa, fakt mój drugi ( gdybym rodziła sn ) pewnie był by ekspresowy, bo rozwarcie poszło w pół h i od razu skurcze parte
Wczoraj pod wieczór odpuściłam sobie leżakowanie i nadrobiłam trochę domowych zaległości i całą noc nie spałam
Wczoraj dostaliśmy pierwsze Świąteczne życzenia
A ja rano znalazłam chłopcom indywidualne prezenty pod choinkę, zamówię w przyszłym miesiącu i będę miała z głowy
Chyba już mi się udzielił świąteczny nastrój od anglików
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kejt
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 360
- Otrzymane podziękowania: 7
W Anglii święta są w tym samym czasie co u nas?
Mena gratuluje
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- masuska
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 4315
- Otrzymane podziękowania: 11
Honka, wiem że różnie bywa, fakt że boję się porodu, więc jakoś próbuje pozytywnie się nastawić
Wiesz że i ja już się za prezentami oglądam
Mąż zaczął układać panele
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- honka_18
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1452
- Otrzymane podziękowania: 67
Masuska ja to cc się boje
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











