BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2017

6 lata 11 miesiąc temu #1061191 przez nadinchen
anusia ja się dzisiaj też pytałam położnej o te charczenie to jeszcze jakaś wydzielina może zalegać po wodach płodowych lub mleko jej tam może gdzieś wlecieć. W każdym razie to nie katar i normalny objaw. Wykicha z czasem :)

Ja jak się umawiałam to babka sama wyznaczyła termin na bioderka, więc pewnie u Ciebie też Ci poda dokładnie kiedy. Im później tym lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061247 przez Mala_ewa
Dziewczyny, nawet nie wiedziałam, że przy takim Bobasie jest tyle roboty. Wciąż wysyłam wiadomości albo odp na gratulacje. To wszystko w wolnej chwili, a takie to rzadkość.. Szymon urodził się 5 maja o 10.30 z waga 4050g i 58cm. W szpitalu byliśmy do wtorku. Poród przebiegł szybko (o 7 podano mi oksytocyne) a o 10.30 było po wszystkim. Mega przeżycia, ale nie wiem czy dałabym radę bez męża. O matko, jeszcze mi hormony szaleją, chlip chlip
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1061280 przez Paula1704
Chwałę się i ja, chyba już ostatnia :) 6 maja przyszła na świat moja Polusia :) 5go wieczorem byłam u lekarza i skierował nas prosto do szpitala, bo miałam już mało wód. I w sobotę rano dali mnie już ma trakt. W 9.10 podłączyli mnie pod kroplowke z oxy a o 16.20 przyszło na świat nasze 3880g i 59cm szczęścia! Mąż był cały czas przy mnie w trakcie porodu i bez niego bym chyba nie dała radę!
W szpitalu mieliśmy trochę kryzys z karmieniem piersią, mała nie chciała jeść i musieli jej podać trochę mm, ale w domu już jest wszystko super! :) tatuś jest tak zakochany, że nic tylko by w nią patrzył, nosi, głaskał itd :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061287 przez nadinchen
Paula i Mala_Ewa gratuluję! To teraz życzę wam powodzenia w domku i cierpliwości! :)

Ja się cieszę, że w końcu mamy ładną pogodę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061289 przez Paula1704
A u nas zawsze było ładnie,a dziś od rana deszcz :(
Dziewczyny kiedy zaczęłyście wychodzić ze swoimi maleństwami na spacer i na jak długo? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061310 przez Mala_ewa
Paula, patrz jak pięknie nam poszlo: ja 5 Ty 6. Twoja dziewczyna jest cm dłuższa od mojego giganta, a już myślałam, że to mój tu rekordy bije. ;-) dziewczyny, uzupełnijcie tabelkę. ;-) a ha mam pytanie, która z Was nie może pić kawy? Dzisiaj mój Szymcio był bardzo niespokojny. Podejrzewam, że to kawa, ale czy bezkofeinowa może mieć aż taki wpływ? Ja dzisiaj werandowalam małego. Wiem, że to już nie modne, hale był marudny i stwierdziłsm, że szkoda tak pięknej pogody, to chociaż na 5 min dziada wyrzuce
:-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061337 przez Mala_ewa
Jeeeeeeee! Dzisiaj odpadł pępek! To nasz 1 sukces. Teraz musimy opanować siusiaka, żeby podczas przebierania nas nie osikiwal nieustannie
(^_-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061348 przez motylek270
Mała ewa i Paula gratki. Az milo czyta sie Twoje posty Ewa. Ależ dużo masz frajdy przy dzidziusiu. U nas pępek tez szybko odpadł.
Wiecie pierwszemu synowi prowadziłam dziennik pierwszego roku. Zeby było sprawiedliwie Olkowi tez pisze. Fajna pamiątka na dorosłe życie. Mam zamiar na 18ste ur. im to wręczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061349 przez Paula1704
mała Ewa ale szybko! Zazdrościmy :)
motylek masz kupiłaś jakiś taki gotowy dziennik i uzupełniasz czy sama tworzysz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061351 przez aNusia90
Dziewczyny gratulacje :) ale fajnie w kwietniowych Mamusiach znalazły sie i marcowe i majowe dzieciaczki :woohoo:

U nas jakaś masakra sie zaczęła...Zuza miała do tej pory super apetyt po 120 co 3,5 h jak w zegarku od dwóch dni je ledwo 70, wczoraj cały dzień przemarudziła, małoo co jadła, poprzedniej nocy to samo, wogóle nie przespana...wczoraj o 20 zjadła ledwo 90 na raty a zasnęła koło 23, a raczej padła...ja też i nagłe budze sie patrze na zegarek jest przed 5! mała nie obudziła sie ani razu, ale ledwo mi serce stanęło mała w ryk, że głodna, zjadła 150 duszkiem i zasnęła ładnie jak nie ona, potem sie obudziła po 3,5 h zjadła super i pod koniec jedzenia pół zwymiotowała, aż nie wiedziłam co robić...i poszła spać, obudziła sie za pół godz, z takim płaczem, myślałam że kolka nie wiadomo, co ryk taki...mąż ze spokojem - głodna. Ja bałam sie dawać jej jeść zaraz po wymiotach, a on butle zrobił, Zuza zjadła 100 i poszła spać....Już nie wiem co to może być :( Wybieram sie do pediatry w pon...Sory za to żalenie ale musiałam sie wygadać :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061355 przez Mala_ewa
motyku dzięki za miłe słowa, fakt frajda jest, ale też dużo wątpliwości co robię dobrze, a co złe. Też ciekawi mnie ten dziennik. Fajna sprawa musi być.

Ja mam album maluszka, a nawet 2 bo się zdiblowali goście, ale co tam, takie rzeczy lubię.

ANusia dobrze, że idziesz do lekarza lepiej dmuchać na zimne. Wiem, że łatwo się mówi, ale musisz starać się być spokojna, bo bobas to czuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061356 przez motylek270
Paula poprzednio miałam gotowy ale tam było mało miejsca na wpisy. Teraz wzięłam zeszyt w twardej oprawie 90 stron i pisze. Wklejam foty, kikut pepowiny, opaskę zd szpitala. No i nie jestem ograniczona miejscem.

Anusia takie zachowanie może wynikac z nieregularnego jedzenia. Sama zauważyłaś ze długo corka nie jadla, zjadla za dużo i zwymiotowała. Mój Olek tez przesypia pory, ale potem jak je boli go brzuch, wiec teraz co trzy godziny go wybudzam i zjada 60-90 ml i na deser cycek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061374 przez Mala_ewa
Dziewczyny, ratunku. Szymon to straszny glodomor. On by non stop jadł. Nie przesadzam. Dzisiaj co pół godziny by wisiał na cycku. Jak śpi to go przytrzymać, ale dzisiaj jakąś masakra. Spać nie chce tylko jeść. Czy to normalne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061386 przez motylek270
Mała rwa normalne. Podobno niemowlaki tak maja. Mój Olek wisial po 3 godziny ale u mnie były deficyty mleka. Niestety nie wzmoglo.mi to laktacji dlatego jesteśmy na mm. Jeśli masz caly czas pokarm i Szymek je tzn. ze potrzebuje.
Podziękowania: Mala_ewa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061388 przez Mala_ewa
Dzięki Motylku, wczoraj wyszukanym, że noworodek może nawet 12 razy na dobę jeść. 8-), szok!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl