BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

7 lata 3 tygodni temu #1060384 przez MoNiaaa
tak mniej więcej wygląda moja torba(musze dolozyc tylko poduszke mala szczotke do wlosow szampon i krem np. nivea)
a rzeczy które bym potrzebowala do i po porodzie spakowałam do osobniej reklamówki

http


]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1060390 przez kakasia20
U mnie wszystko ok .dla pewności stanelam na wadze i moja domowa sobie kg dodała he bo tylko przybralam 1.kg. ufff jak mi ulzylo . I 10 maja mam wizytę z usg to też zaczynam. Chodzić od 10 maja co dwa tyg do ginekologa na kontrolę.
Serduszko mocno małemu biło. infekcji brak .wyniki prawidłowe. Cukrzycy nie mam choć Ta hemoglobina na granicy normy mam ....Ale magnezu nie przepisala mi :/.sama zakupie w aptece. :) więc. W sobotę jak będzie ok jedziemy na Kraków pozwiedzać

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1060395 przez MoNiaaa
kaia a co z tymi upławami????

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1060408 przez Judyta1992
Monia pewnie ze nie uciekne bedziemy sie 9dchudzac na calego :) ja wiem ze jak w max pol roku nie schudne do moich 55kg to popadne w jakas depresje. Dzisiaj wizyta w pracy humor mi poprawila bo same ochy i achy jak to ladnie wygladam hehe :) wszyscy mowia ze wcale nie widac tych moich wszystkich kilogramow. Gorzej jak urodze ale to juz nie bede sie tam im pokazywac ;)

Tez musze sie wziac za pakowanie torby bo nigdy nie wiadomo kiedy cos sie bedzie dzialo.

Ja oczywiscie nie wiem ile wazy dzidzius bo usg nie mialam moj gin nie robi co wizyte usg mowi ze to bez potrzeby bo dziecku nic nie dolega.
Chyba tak za ok dwa tyg pojde gdzies indziej zrobic samo usg zeby miec ieszcze pamiatke

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1060411 przez Sophie25
Monia jak widzę spakowana torbę to już wiem ze blisko tak sobie wczoraj wieczorem myślę ze już niedługo Ale teraz bedzie mi się dluzylo bo wyczekujemy czerwca ;D

Już nie mogę się doczekać az synka zobaczę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1060414 przez MoNiaaa
ja bym chciała jeszcze mieć z 6 miesięcy do porodu za szybko mi zleciało i jakos się oje tego wszystkiego nrazie nie czuje się gotowa :P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1060415 przez kakasia20
A z uplawami już mi minęło .gin mówiła ze dzidzia naciska w dół i dlatego więcej wydzieliny leci ze mnie

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1060417 przez Judyta1992
Mo ia to ja mam podobnie. Tzn tak ja chcialabym juz miec synka ale okropnie sie boje. Nie boje sie porodu bo wiem ze musi byc i bedzie a ja twarda babka jestem tylko marudzic lubie ale od wysluchiwania bede miala meza hehe :). Boje sie jednak strasznie tego co bedzie pozniej, czy bede mogla karmic czy jakos sobie poradze z opieka nad maluszkiem czy hedzie zdrowy itp.
Ciaze jednak na tyle polubilam ( po tym jak pierwsze 4 miesiace jej nienawidzilam bo tak sie zle czulam) ze moglabym byc wiecznie w ciazy bo lubie to ze dzidzius teraz jest taki niemal tylko moj.
Jestescie teraz placzliwe? Ja co bym nie widziala lekko wzruszajacego to rycze hehe. Na szkole rodzenia jak polozna mowila o karmieniu piersia to mialam lzy w oczach hehe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1060418 przez Sophie25
Ja mam to samo kiedyś się okropnie poryczalam jak zobaczyłam w programie starsze małżeństwo (już w wieku podeszlym) jak opowiadali o wojnie i o tym co przeżyli ryczalam jak bóbr jeszcze był podkład muzyczny i masakra rozlozylo mnie

A.dzieci maleńkie mnie strasznie wzruszaja jak widzę jakieś filmiki czy jak widzę np jak rodzeństwo się przytula

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1060431 przez aleksiaa88
Moniaa i jest mój podkład hehe do malowania tez tylko podkład zabieram i nic wiecej żeby nie straszyc przebarwieniami

Kurde szczerze to jakoś się boję torbę pakować bo jak ją zobacze to wszytsko stanie sie takie realne i bliskie a tak moja głowa udaje że to jeszcze daleko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1060435 przez Sophie25
Już parę razy miałam sen ze karmię synka chyba za bardzo sie przejmuje czy bede miec wystarczajaco pokarmu i z tego.może te sny chodź piękny taki obrazek jak mały się przysysa ;) oby się udało dłużej utrzymać laktacje moim marzeniem na dzień dzisiejszy jest właśnie to ;D

Leci Wam siara?

Mi wczoraj cos poleciało wieczorem ale z jednego ale To tak kropla dwie ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1060436 przez Judyta1992
Kurcze mi jeszcze nic nie lecialo :( czasami tylko mam takie jakby strupki i czasami widac na brodawce takie biale kropeczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1060440 przez MoNiaaa
ja chyba ogolnie odkad mam dzieci to bardziej mnie wzruszają takie rodzinne sceny jakies przedstawienia jak JUlka ma w przedszkolu to zawsze mam lzy w oczach jak widze ze się dziewczyny tak ladnie bawia i opiekują się sobą itp.

siara mi nie leci i we wcześniejszych ciążach tez nie leciała nigdy

aleksia wcześniej innego uzywalam z maxfactora ale kiedyś nie miałam kasy i kupiłam tez niewiele ponad 10 zl a jest naprawdę fajny a teraz nie mam jakies bardzo zlej cery wiec wystarcza a calkiem bez podkładu to bym się nie pokazala nikomu!!!

leje od rana a za niedługo ide do lekarza 3majcie kciuki!!!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1060446 przez kakasia20
U nas zimno dziś śnieg z deszczem pada .w ogóle miałam rano nie przyjemna historię ...
Szłam jak co dnia na 8:00do szkoły z dziećmi i przedszkola i w połowie drogi źle się poczułam slablam...czułam jak bym szła w miejscu .
Dziwne uczucie .Nie na wymioty Ale tak sił mi coraz mocniej brakowało jak szłam z małymi .aż źle się czułam chwycilam dzieci i mówię szybko do sklepu .weszłam i usiadłam z ostatnich sił na granitowy zimny parapet ... Cała spocona w jednej chwili. .... Ocieralam się. Facet się gapił na mnie i poszedł babka też olala mimo że mówiłam do syna by szedł mi po wodę kupić itp ....po 5_min zauważyła mnie babka starsza za nią 3 kolejne i dały mi barona bym troszkę zjadła.... I do 10 min minęło ...mówiły mi ze w mig zrobiłam się z Błażej czerwona ze cukier mi spadł .... A glukoze w normie mam. Dobra . .
Już się lepiej czuje . Ale nie wiem czy wybierać się do Krakowa z dziećmi w sobotę .... Jestem nastawiona dobrze Ale różnie bywa. ...

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1060448 przez Judyta1992
Kurcze moze jednak sobie odpusc wycieczki zeby sie nie przemeczac. Swoja droga to moze byc tez przez pogode bo ona taka nijaka ostatnio cisnienie skacze i mozna miec roznego rodzaje zawroty glowy.
Zmobilizowalam sie! Piore ciuszki! Robie to dlatego ze mnie coraz bardziej wszystko boli chodzic mi ciezko bo mi ciagle cos w uda strzela wiec wiem ze pozniej bedzie za pozno a maz za mnie tego nie zrobi bo nigdy w zycou prania nie robil.
Pierzecie ciuszki dla maluchow osobno? Ja mam proszek dla dzieci ale zastanawiam sie czy nie dorzucic czegos mojego bo mam malo np ciemnych. Bialych mam cala pralke i takich kolorowych tez.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl