BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

7 lata 1 tydzień temu #1060178 przez aleksiaa88
jak wróciliśmy do domu przez tydzień jechałąm na swoim mleku ale budził sie 7 razy w nocy idac spac po 22 wiec wpadłam na pomysł żeby dokarmiać go wiec kupiłam bebiko kilka dni jadł ale i tak budził się nic go to nie trzymało budzł sie jak automat co 2 godz wiec zrezygnowałam po prostu był taki co budził sie tyle razyw nocy i czy jadł tylko moje czy mm wiec odstawiałam dopiero jak miał 4 miesiace i dosał urazu na mojego cyca w dzień jak się obudził i nie wiedział jeszcez co sie dzieje to wypił ale musiał byc szybko wzięty po drzemce bo od razu sie wyrywał jakby go mordowali w nocy jak spał to też pił bo nei widział ale w dzień jak nie spał a chciał jesc już musiała byc butelka i tak po pomad tygodniu meczarni mleka było coraz mniej i w końcu przeszlismy dalej na to bebiko jakoś mu wchodziło nic mu po nim nie było wiec nie szukałam innego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060181 przez MoNiaaa
i tak długo wytrzymalas.ja ze starsza praktycznie od poczatlku bylysmy na mm ona nie potrafila wogole z cyca ciagnac ja pewnie nie do końca umiałam ja dostawić mleka prawie nie miałam ona plakala ja plakalam porazka!!! jak wrocilysmy do szpitala kupiłam mleko i jadla z butli.najbardziej mnie wqrzalo ze ludzie dookoła komentowali ze jak można nie dac piersi dziecku straszna jest dyskryminacja u mnie do tego stopnia ze jak bylam w 2 ciąży nawet nie chciałam slyszec o kp jakos mnie to brzydzilo ale ze długo w szpitalu lezalam a tam był nacisk to się jakos udalo

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060183 przez aleksiaa88
Ludzie to sie wpieprzają tam gdzie nie trzeba bo nie karmisz cycem albo za krótko ale to albo tamto albo znowu coś ale jak dają dziecku żarcie śmieciowe czy dzieci piją jakieś oranżady czy jedzą na okrągło słodycze to jest ok ale jak nie dasz cyca to od razu naskok niech kazdy najpierw patrzy na sebi bo małe dziecko musi dostac cyca to nie znaczy że wieksze może jeść gówna śmieciowe bo jest uż większe albo jak raz widziałam jak dziecko jechło w wózku i jak zobaczyło dzipsy matko jak sie darło w sklepie aż mu kupili no sory 2 latek to może przeciez ju jesc smizowane czipsy błhaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060193 przez ninka
Dziewczyny z tego co wiem to jak masz umowę przedłużoną do czasu porodu to wszystkie wymagane dokumenty dostarczasz do zakładu pracy, a oni wysyłają informację do ZUS.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060201 przez stOkrOtka91
To wiem, ze do dnia porodu jest przedłużana, polecony jest do odbioru, wiec pewnie umowa przyszla :p

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060203 przez kakasia20
Ja dziś się z córką przeszłam 45 min drogi powoli do pepco i myślałam że nie dojde do sklepu i do domu tak mnie zaczęło klucz w dole kopać mały zaczol he .wariuje he
Kupiłam sobie jedną bluzkę i papcie do szpitala :)
Adidaskow nie było dla corci więc zaszlam do Lidla i tam za 19 zł tenisowki złapałam kupiłam małej. :)
Ja nie wiem jak dojadę do tego Krakowa w sobotę .niby ranem jedziemy 1 godz 30 min pociągiem i ok 3 godz busem do Krakowa ....
Chcemy pokazać małym muzeum samolotów. Wystawę lego smoka .... A ja nie wiem czy dam radę chodzić tam....:/

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060212 przez ninka
Stokrotka chodziło mi o to, że to nie Ty musisz później załatwiać sprawy w ZUS z macierzyńskim, tylko zakład pracy powinien do nich wszystkie dokumenty wysłać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060217 przez stOkrOtka91
ninka wydaje mi się, ze nie, bo już nie będę pracownikiem firmy, więc to juz będzie w mojej kwestii, a nie w ich.
Bynajmniej tak mi to przedstawiła pani w kadrach :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060232 przez MoNiaaa
wlasnie musze się u siebie tez dowiedzieć jak to jest zebym później się nie martwila i latala w ostatniej chwili.ostatnio miałam zapytać i zapomniałam.
musze tez przed porodem skompletować papiery na 500+ i becikowe lepiej mieć przygotowane w domu niech czekaja później i tak jest sporo papierów do zebrania.

wsadziłam lekko wilgotne ciuszki do komody nie wiem czy musze je wyciagnac jeszcze raz i rozmiesic na suszarke czy tylko odsunąć suszarke i przesna tak?????

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060239 przez ninka
Monia myślę, że musisz je wyjąć i dosuszyć, bo zaczną brzydko pachnieć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060260 przez kakasia20
Byłam w równanie wczoraj i było.mleko początkowe babybdream.500. G za 18.zł około.
Znów babka w sklepie mi doradzila że jak dzidzia będzie zdrowa mam.fax bebiko bo i tańsze i jest dobre dużo mam go bierze.:/
A znów będąc w lidlu. Babka która kupowała mleko początkowe doradzala mi te mleko z nazwy na b taka nazwa jak pieluuszki z Lidla.Ale zapomniałam.jej cenowo 18/19.zł około.
Już sama.mię wiem....
Córkę miałam.na gerber 1 i żadnych nie było kłopotów najadała się więc jak dla.mnie duży plus z tym że już nie ma na sklepie tego mleka. Wogole. Na żadnym .:// jeśli ktoś by znalazł to mleko gdzieś dajcie namiar nazwę sklepu to poszukam u nas na sklepie.

Narazie kupiliśmy już prędzej Bebiko 1.Ale jakoś nie mam przekonania do tego mleka.bo syn miał.ostre kolkii po nim :/:/.
Bym tak chcialantansze a.dobre mleko w razie gdyby miałam.kłopoty z karmieniem.czy jak byśmy dzies jechali do rodziny na urodziny ....

Kobietki w poniedzialek już 1 maj .:):):)
Maj przeleci i potem my się rozpakować będziemy :):)
Ja to już tego czerwca nie liczę bo jak mówię różnie bywa nie znasz dnia ani godziny kiedy nas weźmie poród .:)
Częściej mniewam popołudniami takie stwardnienie brzucha i znów mieknie .stawia mi się Ale biorę tardyferon żelazo i magnez .mija

Poza tym nie wiem kogo słuchać już .bo gin moja ostatnio mi mówiła że mam.brać kwas foliowy i witaminy falvit mama dha a znów położna mówi mi bo się mi skończyły tabletki ze mam sobie do końca ciąży brać folik tylko i dodatkowo magnez bo mam.kłopoty z anemia ... I że dodała dzieci po vitaminach rodzą się grubsze i wielkie .
I coś w tym jest .z synem w ciąży do końca byłam na falvit dha z witaminamimi miał 57.cm i 3,920 prawie 4 kg a córką do 30 tyg na witaminach talbot dba a po 31 tyg na samym kwasów foliowym i waga córki 2,900 i 52 cm .
Hmm teraz jestem w 29 tub prawie i zaczęłam.z waga 84 jak przybralam.to schudłam.i do dziś mam 85 kg 1.kg na plus a jem.jak szalona . Chyba dziecko zabiera wszystko :).szybciej dojdde do siebie po cc mam.nadzieję .:).

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060261 przez kakasia20
Ja znów jak urodziłam.syna to jak zaczęłam karmić w szpitalu .szło.nam.doskonale miałam.glodomora tak mysllam ciągle co 5/10.min płakał jakby głodny był miałam.nawal.pokarmu leciało ze mnie mleko ... Był listopad i do mojej izolatki wystawili grzejnik którego położna nastawila na 30. Stopni .mnie głowa pekala z ciepla mały płakał ciągle ...Ale będąc nowicjuszka nie wiedziałam.o co chodzi synowi i ciągle dawalam.pierś .mój błąd
Gdy byliśmy w domu płacze minęły nakazał się 1dzien 2.dzień aż na 3.dzień ..... Cofnol.mi nmsie pokarm ....:/.nie wiedziałam co jest grane :/.mały ciągle płakał z głodu ja przystawiala go Ale zaowazylam że nic tego nie leci ....więc lecielismy do apteki bo po 23 było i mleko kupiliśmy .zaspokojilismy małego lecz ja wpadłam w doła na Maxa. Zaczęłam.się obwiniać jaką to ja matka.jestem.skoro nie mam.mleka dla dziecka itp. Popadlam w depresję na Maxa która trwała długi czas . Po 4 dobie strasznie mnie bolała pierś zapalenie miałam odciagalam z bólem pokarm by ulzec sobie. Położna doradzila liść kapusty białej .I jak ręka odlol pomogło .Ale gdy pokarm wrócił syn trafił na oddział z ostrą biegunka wymiotami ulewal tam zastosowali bebilon Pepti. Który mu pomógł I dokarmiali go nocami butelka i tak też syn po 1,5 tyg przyzwyczaił się do butelki i piersi za nic nie chciał ssac już .próbowałam.go przystawiac ale nic tego bardziej zloscil się płakał . .... Bebiko z tego co pamiętam.to takie żółte mleko niezbyt smaczne smakowo bo nieraz go kosztowalam .hi znów bebilon kolor biały. I smakowo lepsze :) ale cenowo drogie no cóż coś za coś . A może ktoś próbował mleka baby trwam jakiego koloru jest i czy się dziecko najada .?

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060277 przez Sophie25
Moja po bebiku miała biegunki i groził jej szpital strasznie sie przyjechałam na tym mleku .... ale.każda dziecko inne ...
Ale wolę zapłacić więcej i mieć te co polecają pediatrzy; )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060279 przez MoNiaaa
ja mleka na razie nie kupuje. zobaczymy jak będzie w szpitalu jak będę miała mało pokarmu to jak będę wychodzila to maz podjedzie i kupi na razie bylabym za NAN ale to się zobaczy.
sophie a ty myślisz o bebilonie ze polecany?

co do witamin to ja brałam tylko w 1 trymestrze
teraz mam brac magnez na sztywnienie brzucha i zelazo bo mi wyniki spadają ale zelaza nie biore bo z kolei mam zaparcia a ostatnio jeszcze wyczytałam ze niby jak się zelazo bierze to ciezsza zoltaczke dziecko przechodzi ciekawe ile w tym prawdy??

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060281 przez stOkrOtka91
To ja chyba najwięcej polykam xD
Biorę witaminy, żelazo, magnez, taka oslonke no i na ciśnienie leki :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl