BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

7 lata 1 tydzień temu #1060325 przez ninka
U mnie miał być Mateusz, ale reszta domostwa chce Nataniela. Ciężka decyzja :-)

Też bym sobie zjadła gołąbki, ale za dużo roboty z nimi, a ja ostatnio jestem strasznie leniwa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060330 przez Judyta1992
Mi też smaka na gołąbki zrobiłyście. Chyba zabiorę się za nie w czwartek. Jutro idę do lekarza później l4 zanieść do pracy i do rodziców na obiad wkońcu jakiś wypełniony dzień hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060334 przez aleksiaa88
A wy co tak piszecie i piszecie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060335 przez aleksiaa88
Się skusiłam
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060337 przez aleksiaa88
Ja też chciałam Laura Ale to w pierwszej ciąży Ale się okazało ze nie bedzie jakby była to kawałek dalej miesiąc później też by była więc były by 2 z jednego roku a teraz mi przeszło to imię teraz się na Leona nastawilam a tu Lilka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060344 przez kakasia20
U nas wybrane imię dla chłopca wiktorek ale córką ciągle mówi o antusiu więc może na 2 damy Antoni .zobaczymy .
A jeśli by się okazało w maju ze jednak się ukryła córką jakimś trafem to imię lenka :)

Powiedzcie mi jak u was z wagą w ciąży .
Bo ja startowalam z 84 kg i nie umiałam przytyć do 6/7 msc ostatnio miałam 85.Jakoś tak a jak się wazylam u siebie ma wadze pokazała mi 88/89 zależy jak wstałam ... :/ dziś mam wizytę i nie wiem czy nie za dużo przytylam :( :/
Święta sobie pozwalalam.i bum mam za swoje .
Dziś mam wizytę o 11 więc zobaczę wagę u położnej jak pokaże aż się boję wstać na nią :S

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060345 przez kakasia20
Poza tym od poniedziałku któryś dzień już wózek i nosidełko przywieziemy do domu by wyczyścić napompowac koła itp .

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060350 przez Judyta1992
Też mam wizyte dzisiaj na 11 :) i tez boje sie stanac na wadze bo moj lekarz zawsze krzyczy hehe :)
Super rzeczy aleksia! Ja cos nie moge sie zmobilizowac do porzadkow w domu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060351 przez kakasia20
Judyta :) mamy tak samo też ciągle odkładam pranie mówiąc sobie ze poprasuje że ogarnie dom itp Ale zawsze coś innego mi wpadnie w oko do pracy .hi i tak też mam na sklepie jak idę po np szynki z zamiarem kupię tylko co mi trzeba i wracam z dwoma siatkami zaladowanymi zakupów niepotrzebnych :/ już mój m.powiedział że będzie sam robić zakupy he Jakoś niezorganizowana jestem na Maxa.
W ogóle kurde się wnerwiam bo potrzebuje do urzędu pracy zaświadczenie lub l4takie z wpisem nie zdolna do pracy z powodu ciąży by nie jeździć tam ciągle busami i po porodzie też .to ostatnio mi gin powiedziała wprost ze nic mi nie da ze nic mi nie jest mogę pracować itp i że mam sobie jeździć do nich .do urzędu znów w maju idę. I tak co Msc lub co 2 msc niepotrzebnie jeździć :/:/=
Nie wiem czy warto ją pytać dziś o to l 4 czy znów nie wysmieje mnie .:/:/:/ u nas dziś od rana pada.

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060352 przez Loq90
Ja też się zaraz zbieram do lekarza. Wczoraj myślałam że zwariuję. Znowu infekcja:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060358 przez aleksiaa88
Kasia to ty przytylas 4-5 kg i się martwisz ze za dużo? Bo nie rozumie? No raczej musisz coś przytyć sacrum dziecka wody wieksza ilosc krwi ja s pierwszej 9.5 kg a teraz ledwo 4.5 . Zaczynałam z 56 spadlam do grudnia na 52 stało i w styczniu miałam 52.5 teraz mam 56.5 i został miesiąc jem normalnie a jakoś waga tak stoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060369 przez MoNiaaa
o proszę ile dziś wizyt mamy :) dajcie znac po co i jak
ja mam jutro wczoraj kiepsko się czułam nawet maz mi kazal się oswajać z mysla ze może mnie do szpitala jednak polozy?
aleksia to fajnie masz zz taka waga!!!! tyle co ty teraz wazysz to ja wazylam pewnie w liceum:(
kasia a ty jak mialas dosyć duza wage wyjsciowa to może dlatego tak nie tylesz tylko dziecko przybiera a ty masz swoje zapasy?
u mnie gin nigdy nie komentuje wagi!

mowie wam zabierzcie się za prasowanie bo jak się zrobi cieplo ciężko wam będzie wystać dluzej przy zelazku

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060371 przez Judyta1992
Ja już po. Dzidzius nie spieszy sie do wyjscia wszystko jest ladnie pozamykane. Moj lekarz oczywiscie wage skomentowal ale on w sumie to tak czasami sobie zartuje. Powiedzialam mu ze mnie nie pozna 3 miesiace po porodzie. Swoja droga dziwne ze tak tyje bo nigdy nie mialam problemow z waga teraz chyba mniej stresow noni tez porzucilam swoje ukochane konie i widac efekty.
Dziwny ten moj lekarz bo kolejna wozyte mam za miesiac dal mi normalnie l4 na caly miesiac a z tego co wiek to na koncowce raczej lekarze juz daja co tydzien.
Jutro dla rozrywki ide na badania krwi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060373 przez Sophie25
Ja juz mam wyprane,wyprasowane, także ciuszki już gotowe czekają ;)

Ja zaczęłam z wagą 65 na końcu pewnie 10kg,albo 12 będzie dziecko też duże z córką przybralam 16kg i zrzucilam szybko ;)

Monia jakieś skurcze Cię biorą ? ;/

Judyta super ze wizyta udana a ile waży brzdąc ? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060376 przez MoNiaaa
super Judyta ze wszystko pozamykane jeszcze a mierza wam na wizycie dlugosc szyjki???
Judyta nie uciekaj z forum po porodzie to będziemy razem się odchudzać :)

nie mam skurczy ale ciagnie mnie tak w dol i przy chodzeniu czuje takie klucie sama nie wiem czy w pochwie czy gdzie ale tak w dole i jeszcze przy chodzeniu zwiekszyly mi się upławy a to mogą być objawy skracania szyjki. w poprzedniej ciąży tez w 32tc trafiłam do szpitala i boje się powtorki.
nie chce znowu urodzić wcześniej i martwic się o maluszka ze może ja cos nawalilam ze się urodzilo za wcześnie. może histeryzuje jutro się okaze
dziś spakuje prowizorycznie torbe do szpitala

jak ja bym chciała wrocic do wagi 56 kg!!!!!!!!!!!!!!!!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl