BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

7 lata 1 tydzień temu - 7 lata 1 tydzień temu #1060283 przez Sophie25
Monia tak o bebilonie pediatrzy polecają położne też mimo że droższe to skladnikowo najlepszy chodź NAN też chwala ;)

Obym karmiła jak najdłużej bo przy córci ciagle pokarmu brakowało ;/

Ponoc herbatki na laktacje sa dobre z Hippa; )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060285 przez MoNiaaa
ja to wogole jestem antylekowa nienawidzę polykac pigul blee!!!! znajomi zawsze się ze mnie smieja bo ja wole żeby mnie np. glowa bolała ale nie wezme tabletki.
teraz staram się ten magnez brac choć tez biore mniej bo ciagle zapominam no i luteinę mam ale to dopochwowo.
powiem wam ze coraz gorzej mi się chodzi czuje takie klucie w dol brzucha w czwartek wizyta i obawiam się trochę czy mi się rozwarcie jakiej nie robi czy cos a wtedy pewnie szpital :(?

z karmieniem tez bym chciała karmic jak najdłużej mleko zawsze masz przy sobie wygodniej i taniej no ale to się zobaczy mam 2 rozne doświadczenia. na pewno będę probowala ale tez nic na sile. a herbatek nie probowalam nigdy ale może cos daja :)

dziś golabki robie na obiad pewnie ostatnie na dlugi czas ( jak będę karmic)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060288 przez stOkrOtka91
Ja tez jak nie musze to nie biorę, ale jak trzeba to trzeba :)
U mnie tez dzisiaj gołąbki xD

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060290 przez Judyta1992
Jeju dziewczyny dzisiaj sie przerazilam. Stanowczo musze cos ze soba zrobic bo do porodu to ja przytyje 100kg dzisiaj stanelam na wage yo myslalam ze to jakis zart. Przytylam orzez 2 tyg az 3kg nie wiem jakim cudem bo w zasadzie wygladam bardzo podobnie. Nie wiem czy to przypadkiem nie jest woda bo ostatnio spuchlam musialam zdjac juz obraczke. Fakt ze apetyt tez mam spory ale przed ciaza tez taki miewalam i nigdy nie tylam a teraz unikam fast foodow a tyje i tyje eh...Lekarz to mnie jutro chyba zabije :(
Dzisiaj szkola rodzenia strasznie nie chce mi sie osc no ale chociaz troche pocwiczemoze schudne hehe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060291 przez Loq90
Gołąbki? To u mnie będą jutro:) ale narobilyscie mi ochoty!:) a dzisiaj karkówka z ziemniaczkami.

Kasia te uplawy są normalne o ile nie masz innych objawów np. świądu. Mam dokładnie tak jak ty:) najbardziej jak wstaje po nocy.

Byliśmy na weekend w Krakowie. Przygotowałam wcześniej całą listek zapomniałam jej wziąć. Ciągle i nieustannie o wszystkim zapominam:( gdzie włożyłam klucze, telefon. A ostatnio nawet wyszłam z domu i zatrzasnelam drzwi, zostawiając klucze w domu. Musiałam czekać aż mąż wrócił z pracy:(

Kupiłam sobie koszule do karmienia, gąbkę na przewijak, paczkę pampersów w Biedronce i trochę lekarstw w aptece. Jak tylko zrobi się trochę cieplej też biorę się za pranie i prasowanie. Jak ten czas leci.. chyba dlatego że tam bardzo boje się tego czerwca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060292 przez Loq90
Judyta ja też się martwię swoją wagą.. na ostatniej wizycie miałam 89 kg przy 177 cm wzrostu. Brzuszek nie jest wcale aż taki duzy. Będziemy gubiły po porodzie. Oby pogoda dopisała i można było spacerowac;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060300 przez MoNiaaa
dolaczam do was ja tez jestem przerazona swoja waga ostatnio na wizycie miałam 88kg :woohoo: a tu jeszcze 2 miesiące zostały!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tez dlatego mam nadzieje na kp trzeba będzie ograniczyć pewne produkty i może będzie mi latwiej jesc mniej kaloryczne rzeczy? nie wiem co ja zrobie ale musze zrzucić bo wiem ze niezaakceptuje się takiej wielkiej jak wieloryb! oczywiście maz nie widzi problemu twierdzi ze nie jestem gruba i ze mu się podobam itp. tylko co z tego jak ja patrzeć nie mogę na siebie, brzuszek brzuszkiem wiadomo ze rosnie ale mi poszlo w nogi i rece!
najgorsze ze mam ciagle na słodkie ochote;/

ja mam tylko jedna paczke pampersow 1 -22szt nie wiem czy kupować jeszcze jedne 1 czy od razu 2??

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060302 przez Loq90
Kupilam już wcześniej oryginalne pampersy 22 sztuki 2-5 kg. A dadę nr.2 3-6 kg. Ale szczerze? Rozmiarem się nie różnią. Dada jest trochę grubsza. Zobaczymy jak będą się sprawdzać.

U mnie najbardziej poszło w nogi. Biustonosze nosze jeszcze sprzed ciąży. Kupiłam w empiku zestaw ćwiczeń dla kobiet w ciąży opracowany przez Lewandowska. mam nadzieję że przestaną bolec mnie plecy choć trochę. I jeszcze taka piłkę olbrzymia, która podobno przy porodzie pomaga . Zobaczymy..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060306 przez MoNiaaa
loq daj znac czy cos ci pomoze??
u mnie najgorzej jest jak się na wieczor już do ozka poloze i ide wstać do wc musze się scian trzymać bo tak mnie boli kregoslup i nogi na szczęście przez noc trochę wypocznę i rano wstaje normalnie.

cos nie chcą mi się te golabki ugotować a już glodne jesteśmy!!!

wiecie ze u nas dalej imie nie wybrane!!!
wybor chyba miedzy: Amelka, Laura, Ansatazja

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060308 przez stOkrOtka91
Anastazja tez mi się podoba, tylko szkoda, ze nie ma zdrobnienia :/
U nas Laurusia jest i chyba tak zostanie :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060310 przez Judyta1992
Laura bardzo ladne :) inne zreszta tez ale Akelek np u mnie straszny wysyp byl ostatnio hehe
Sluchajcie zagotowalam sie. Jechalam autobusem bardzo zatloczonym stalam trzymajac sie oparcia tuz przed chlopakiem ok 18 lat a za nim siedzial pan lat 76 i jak tylko mnie zobaczyl ustapil mi miejsca. Oczywoscie nie chcialam usiasc no ale nalegal. Usiadlam. Pan powiedzial ze nie moze dopuscic do tego zeby dwoje stalo jak on sam mlody siedzi. Oczywiscie musialam skomentowac i powiedzialam bardzo glosno ze ten chlopak przede mna co siedzi to najwidoczniej o wiele o niego starszy jest :) chlopak ani drgnal nawet mu sie glupio nie zrobilo chyba. Normalnie tragedia co za ludzie. Oprocz mnie oczywiscie mialby komu ustapic miejsca bo byl tlok duzo starszych osob i przede wszystkim ten pan ktory ma 76 lat

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060311 przez MoNiaaa
jeśli chodzi o kulture zwłaszcza w komunikacji miejskiej to porazka!!!!!!
TYlko wlasnie Laura takie ciężkie do wymówienia mi się wydaje i ze zdrobnieniem tez nie latwo znalesc Anastazja kolajrzy mi się z corka koleżanki i jakos tak średnio...Amelka się nie wszystkim w rodzinie podoba chyba do końca będę miała dylemat

chyba za mało doprawiłam golabki :( i jeszcze trochę twarda kapucha :P

te wilgotne ciuszki rzeczywiście wywiesiłam jeszcze raz dziś cieplo i wiaterek wiec mi szybko wyschly :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060314 przez Loq90
Na pewno jest lepiej jak się trochę rozrusza kości. Na piłce czuje się naprawdę super. Póki co zrobiłam jedną serię a można nawet 3. Nie chcę jednak przesadzać. Bo całą ciążę nie robiłam żadnych ćwiczeń.

Monia a ile czasu się gotowały? Ja zawsze gotuje je min 1,5 godziny i zalewam tak żeby wszystkie zakryte były bulionem z maselkiem. Palce lizać!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060318 przez MoNiaaa
długo się gotowaly 2 godz min zalewam je bulionem z przecierem pomidorowym chyba te pod spodem będą lepsze a z wierzchu lekko twarde sa ;/

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu - 7 lata 1 tydzień temu #1060323 przez Sophie25
Smaka na gołąbki robicie ;D

Ja jutro pierogi ruskie machne bo córka mi juz wola od tygodnia ;D

Laura jest śliczne ; )

Kolezanka ma.Anastazje i woła do Niej zdrobniale Nastka albo Nastia ;)

A Znajomym ostatnio urodziła się Paulinka ; )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl