BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 2 miesiąc temu #1056764 przez PaulinaJ
Największy minus dla mnie to składanie jej...trzeba wypiąć siedzisko żeby stelaż się złożył i zajmuje to osobno dużo miejsca w aucie...a my z tych sporo podróżujących. Drugi to to, że o ile gondola jest duża to spacerówka taka sobie :) dużym plusem za to jest mega rozkładająca się buda :) idealna na słońce czy deszcz. Generalnie wózek spoko :) łatwo się pcha i nie ma problemów. Teraz jest ich od groma więc można kupić używkę za spoko pieniądze :) ja kupiłam nowy i żałuję bo sprzedałam dużo taniej...
Podziękowania: Moniek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056765 przez Kalinka85
Hej jestem po wizycie u gina. Wszystko w porzadku, cisnienie w normie, waga 0,5 kg przytylam, wyniki tez dobre takze wszystko oki. Nastepna wizyta 6 kwietnia. A juz 10 marca w koncu te usg. Natalia nie strasz mnie blizniakami :P jedno wystarczy :) na nastepnej wizycie dostane tez skierowanie na usg polowkowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1056767 przez Nat_alka
Dziewczyny ale narobiłyście mi smaku z tą sałatką! Może zrobię w weekend ;)
Jak wracam z pracy to jestem taka padnięta, że nie mam siły na nic :( dzisiaj musiałam się przespać godzinkę żeby odzyskać siły!
Dzisiaj na obiad zrobiłam łososia w sosie musztardowo-miodowo-limonkowym :) 25 minut i gotowe :) Niestety mój mąż nie umie kompletnie gotować, więc mnie w tym nie wręczy :( teraz staram się robić coś szybkiego, żeby nie stać długo przy garach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056801 przez Kalinka85
A ja dzis z Lila bylam w szputalu u anastezjologa na wywiad bo 13 ma wycinane migdalki. Od razu sie dowiedzialam jak to wyglada. 13 tego przychodzimy, 14 tego ma zabieg i 15 wychodzimy. Za spanie i jedzenie place tam 50 zl takze spoko. Tylko musimy zmezem ustalic co z druga zrobic, czy do babci czy on wolne wezmie. Troche sie boje tego zabiegu ale poem juz powinno byc tylko lepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056845 przez karolinkanice16
Kalinka85 wszystko będzie dobrze :)

Ja dzisiaj wymiotowałam dwa razy i wczoraj też, dzisiaj cały dzień mnie w ogóle mdliło :/
No ale najważniejsze miałam dziś prenatalne wszystko jest dobrze :) no i wiemy co będzie, Pani doktor kazała nie przchodzić za 2 tygodnie na potwierdzenie płci pokazała co tam się skrywa pomiędzy nogami i tak o to ma być

Dała mnóstwo zdjęć, to co między nogami też mamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056847 przez Agnieszka 87
Karolinkanice16 gratulacje :-) będzie parka :-) synek zadowolony ze będzie siostrzyczka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056848 przez Nat_alka
Karolinkanice ale fajnie :) nie wiedziałam, że tak wcześnie można płeć rozpoznać :) pokaż zdjęcia malutkiej <3 Jeszcze raz gratulacje!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1056849 przez karolinkanice16
Agnieszka87 zadowolony dziękujemy :)

Nat_alka dziękujemy, ja się nawet nie spodziewałam że coś wspomni na temat płci bo mówiła że mamy na płeć przyjść w 16tc a dziś dokładnie badała i powiedziała że nie musimy przychodzić i że jest dziewuszka, zdjęcia wstawie potem bo robię teraz mężowi na jutrzejsze urodziny torcik a zdjęcia mam na tel i zrzuce na laptopa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056851 przez Kalinka85
karolinkanice16 gratulacje :) bedzie parka :)

Ciekawe czy u mnie juz cos powiedza na usgo plci, to juz bedzie koncowka 14 tyg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1056852 przez karolinkanice16
Buzia, stopa, pipka :) i cała w 4d :)









Ma prawie 8 cm :) super ziewała i wkładała rączkę do buzi :)
Kalinka85 dziękujemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056855 przez Natalia^^
Kalinka napewno wszystko będzie dobrze. Super ze robicie to tak szybko. Dzieci szybciutko dochodzą do siebie.

Karolinka. Gratulacje! !! cudownie zaczynacie 2 trymestr :) teraz trzymam kciuki za mdlosci żeby już sobie poszły... :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056856 przez PaulinaJ
KArolinka Gratuluje córci :D Ja liczę, że 10-go też zobaczymy kto się tam skrywa :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056863 przez Judysen
Cześć dziewczyny :)

karolinkanice16 Gratulacje najserdeczniejsze! Udało Wam się :) niezła stopka:) i cieszę się, że wszystko w porządku!

Teraz ja nie mogę się doczekać mojej wizyty :) prawdopodobnie w tym tygodniu, chociaż zastanawiam się czy nie poczekać jeszcze tygodnia aż skończę trzynasty tydzień... Mam nadzieję, że uda mi się również dowiedzieć kto mi siedzi w brzuszku :) ale najważniejsze żeby wszystko było w porządku.
Najbliższy tydzień pełen wizyt jak się dobrze orientuje :)

Miłej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056876 przez Kasisko89
Karolinkanice, ja również dołączam się do gratulacji! :)
Dziewczyny, rozumiem, że to USG na koniec pierwszego trymestru, na które większość z nas się niebawem wybiera, jest przez brzuch?
Ja mam jutro i już nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że mąż będzie mi już mógł towarzyszyć podczas badania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056889 przez Natalia^^
Miłego dnia dziewczyny :kiss:

Oby ten tydzień przyniósł nam same dobre wieści z usg :laugh:

Ja tez liczę na lepszy tydzień. Wczoraj byliśmy pilnie u laryngologa. Antybiotyk nie pomógł na długo. :( a zaczęło boleć 2 ucho. Oby teraz było lepiej. Trzymajcie kciuki bo to jest straszny bol :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl