BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 1 miesiąc temu #1057047 przez Emilaa
PaulinaJ dziękuje ;) do piątku szybko zleci i zobaczysz swojego szkraba ;) ja następną wizyte mam 4 kwietnia a już się doczekać nie mogę żeby znowu maleństwo zobaczyc ....szkoda że jeszcze nikt nie wymyślił mini USG żeby każda mama mogła podglądać swoje maleństwo sama w domu :woohoo: :side: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057048 przez Judysen
Emilaa to byśmy powariowaly z takim usg:) ja bym chyba co 5 min sprawdzała :) piękny maluszek!

PaulinaJ ja też nie mogę się doczekać wizyty... Niby tylko trzy dni a czuje jakby tydzień miał minąć :) a jak Twój grzybek? Ja nadal mecze się... Tutaj ciężko o lekarstwa. A te co mi przepisał ostatnio to panie w aptece mi nie sprzedały bo nie rekomendowany lek. Ach... Mam już dość. A seksu mi się tak mocno chce a nici z tego :/

Zrezygnowałam dziś z obiadu bo męczą mnie mdłości plus Wymioty. Jednak jak pomyślę o kapusniaku mmm... :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057049 przez Emilaa
PaulinaJ czytałam że ktoś Ci sie do domu włamał masakraaa jakaś ale całe szczeście nic się nie stało ...aż mi się przypomniała moja historia wystraszyłam się wtedy jak nigdy ..ja miałam kiedyś też gościa w nocy w domu mało brakowało a by mi się do łożka wpakował wrrrr :blush: co się okazało był to mój pijany sąsiad który pomylił mieszkania :S nie wiem jakim sposobem drzwi były otwarte bo zamykamy na noc , od tamtej pory sprawdzamy drzwi kilka razy czy aby napewno były zamknietę :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057050 przez Emilaa
Judysen haha dokładnie też bym co chwile podglądała :) może i dobrze im dłużej się czeka tym bardziej jesteśmy podekscytowane i szcześliwe jak zobaczymy na USG nasze maleństwa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057051 przez PaulinaJ
Ja wizytę u swojego gina mam w poniedziałek :P pewnie bez USG bo będę po prenatalnych...no chyba, że będzie chciał sam jeszcze popatrzeć :)

Judysen Mój muchomor poszedł w zapomnenie :P Nystatyna mnie uratowała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057055 przez Moniek
I jestem po badaniu, niestety moja uparta Dzidzia ulozyla się w taki sposób, że za nic lekarz nie mógł zbadać przezierności. Do badania podchodziłam dwa razy. I niestety lekarz musiał przełożyć wizytę na 13.03. Ja nie wiem po kim taki uparciuch ;)
Wszystkie parametry wyszly w porządku tylko nie udało sie z tym jednym najważniejszym. I zdecydowałam się na test Papp-a, dodatkowo będę miała jeszcze pobraną krew.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057067 przez karolinkanice16
Moniek ja robiłam tylko usg. :)

Nat_alka super brzuszek

W ogóle śliczne dzidzie :)
Ja po tych wszystkich wymiotach to mam taki brzuch jakbym się najadła a w ubraniu w ogóle go nie widać :P a szkoda porównałam sobie wczoraj brzuszek z tego samego tygodnia jak byłam w pierwszej ciąży i tam to już widać że ciąża :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057100 przez Emilaa
hej dziewczyny mam pytanko :) czy któraś z Was orientuje się jak to jest z wypłacanie pieniążków przez ZUS?? przez 33 dni płaci szef póżniej już przez cały okres zwolnienia wypłaca ZUS ..moje pytanie to w jakim czasie ZUS musi wypłacić pieniądze od otrzymania zwolnienia ?? słyszałam że do 30dni to wyszło by że przez miesiąc zostaje bez środkow do życia ? :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057122 przez Kalinka85
Hej dziewczyny :)

Emilaa ja nie pomoge w tej sprawie bo juz tak dawno nie pracuje ze nawet nie pamietam jak to bylo :P

Wczoraj z mezem zrobilismy w koncu saltke jarzynowa :) mamy caly garnek i mozna sie zajadac dowoli :D

Dzis piekna pogoda, bylysmy u pediatry z Lila, zbadala ja. Jest zdrowa, wyniki tez dobre takze w poniedzialek mozemy jechac do szpitala na zabieg tych migdalkow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057125 przez PaulinaJ
Ja już też nie pamiętam :P

Maryś dziś zaliczyła dentystę :) nawet nie było płaczu więc okej ;p swoją drogą i ja muszę iść...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057126 przez Natalia^^
Kalinka to tylko zdrówka dla was teraz. I abyście nic nie złapali do poniedziałku :)

Paulina no jak byś mi w myślach czytała :) jutro zadzwonię żeby umówić się i Jasia.

Emilka ja też nie pomogę :(

Moniek super ze wszystko jest dobrze. Ja mam nadzieje ze na NFZ to robią również testy z krwi.
Ja Jeszcze trochę poczekam na badanie. ;)

Dziś dziewczyny jakby mi ktoś motorek podlaczyl. Uszy mnie nie bolą. Miałam pierwsza od 1.5 tyg przespana pożądnie noc. I jestem pełna energii. Oby juz tak zostalo :) tyle zrobiłam w domu ze aż dumą mnie roznosi... a jeszcze coś sobie wymysle. Jednak po 2.5 miesiącach sprzątania po łepkach trochę się tego nazbierało :)

Miłego dnia kochane :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057127 przez Emilaa
hmmm to pozostaje mi tylko czekanie :unsure: :laugh: ...ide szykować obiadek teściu przyniósł pierożki ruskie ;) a ostatnio mi po głowie chodziły do tego surówka mniammm ....dzisiaj nasze święto więc życze Wam dziewczyny Wszystkiego Dobrego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057179 przez Moniek
Hej Kochane :) Moja gin powiedziała, żebym zrobiła sobie wyniki na żelazo, wit B12 i kwas foliowy. I okazało się, że kwasu foliowego mam za dużo (26 a norma jest do ok. 17). Stąd moje pytanie jak długo bierzecie/brałyście kwas foliowy i czy polecacie jakieś suplementy na II trymestr bez kwasu?

Mam już wyniki testu Papp-a z krwi - i tak nic z nich nie rozumiem także muszę cierpliwie czekać na poniedziałkową wizytę, mam nadzieję, że Maluszek obróci się już do nas przodem :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057181 przez Emilaa
Moniek hej powiem Ci tak ja brałam kwas foliowy FOLIK MAMA 1 TRYMESTR do 12 tc a teraz biore FOLIK MAMA 2/3 TRYMESTR z dodatkiem magnezu , witaminy D, JOD , DHA .....myśle że to zależy od tego jak ginekolog przepisuje załączam zdjecie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057182 przez Emilaa
Oto zdjecie
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl