BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 1 miesiąc temu #1056898 przez Nat_alka
Natalia^^ dużo zdrówka!
Ja dzisiaj idę po 16 na USG ;) zobaczymy co tam ciekawego lekarz mi powie. Wczoraj moja przyjaciółka urodziła pięknego synka <3 zakochałam się od pierwszego wejrzenia :kiss: i z okazji narodzin malucha zostałam poproszona o bycie jego mamą chrzestną ;) Cudownie! Powiem Wam, że wymęczyli tą moją Natalkę, poród miała bardzo ciężki i na domiar złego nie podali jej znieczulenia :( na początku mówili, że jest za wcześnie, a chwilkę później było już za późno, ehhhh. Wyobraźcie sobie jeszcze, że w tym szpitalu dzieci po porodzie nie mogą leżeć z mamusiami i nie przywożą ich nawet na karmienie! Jakaś masakra, trzeba o własnych siłach zejść piętro niżej żeby nakarmić swoje dziecko! Tłumaczą się tym, że oddział nowy i nie jest jeszcze przystosowany.... na całe szczęście ja w tym szpitalu rodzić nie będę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056903 przez Kalinka85
Natalia duzo zdrowka. Domyslam sie ze ten bol ucha to masakra.

Nat_alka gratulacje :) ja nie mam zadnego chrzesniaka, siostra mieszka w Anglii i jeszcze nie chrzcila dzieci bo jej maz jest iinej wiary i chca zeby dzieci same wybraly. A u szwagra nie ma co liczyc na dzieci bo on stary kawaler.

A z tym szpitale to przekichane faktycznie. Masakra zeby po porodzie samemu schodzic do dziecka, faktycznie musza to dopracowac. U nas dziecko lezy z mama, no chyba ze ma naswietlania ale wtedy tez przywoza na karmienie.

Ja oba porody mialam bez znieczulenia i dalo rade, a bole mialam krzyzowe takze masakra.

W piatek ide w koncu na pierwsze usg :)

Milego dnia dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056906 przez Aga 1986
Cześć! Też GRATULUJE chrześniaka:) Ten szpital to naprawdę jakiś wyjątek teraz prawie wszędzie dzieci od razu są przy mamach ale jak widać na tym przykładzie nie wszędzie jeszcze tak jest ale myślę że z czasem dopracują bo nikt nie chciał by tak rodzić. Ja też już dwa razy rodziłam siłami natury bez znieczulenia i naprawdę można. Ja już pierwsze usg pranetalne mam już za sobą naszczęście wszystko dobrze dziecko zdrowe tylko niestety nie znam jeszcze płci ponoć było za wcześnie i nie było jeszcze nic widać a ja już nie mogę się doczekać kiedy będę wiedzieć ale muszę czekać do kolejnej wizyty 29 marca wtedy już na pewno się dowiem. Gratuluje wszystkim mamą usg i wszystkiego najlepszego dla Mieszka spóźnione ale szczere:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056921 przez Moniek
Nat_alka gratulacje ! Świetnie, że dzieciaczki będą w tym samym wieku :)
Wszystkim chorym Mama życzę dużo zdrówka i mam nadzieję, że już niedługo wszystkie objawy mam przejdą.
Paulina Synek śliczny oj będzie czarował :laugh:

Jestem właśnie po kontroli z Dzidzia wszystko dobrze na już całe 5 cm! :laugh: Zdrowo rośnie, każde usg mnie rozczula. Jutro prenatalne mam nadzieję, ze dowiem się kto się tam kryje. Póki co Dzidzia na przywitanie pomachała rączka :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056924 przez karolinkanice16
Ja następne usg mam dopiero 26 kwietnia w szpitalu to połówkowe, prywatnie Pani ginekolog powiedziała że nie ma potrzeby przychodzić wcześniej, więc poczekam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056948 przez Natalia^^
Natalka jak po wizycie? Czekam na wieści i może na jakieś zdjęcie :woohoo: ?

Moniek super! Rosną nam dzieciaczki :) fajnie widać rączkę.

Jak się czujecie kochane? Czujecie napływającą energię? ;) u mnie jakby lepiej z mdłościami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056949 przez MagdaW.
Hej Dziewczyny :)

gratuluję udanych usg i ślicznych małych fasolek w środku :) zdrowych ! to najważniejsze!

U mnie też po usg w piątek, dzieciątko ma 6,2cm i wszystko ok :) jak leżałam przed tym ekranem to mogłabym tak codziennie ;)

mam pytanko - zwolnienie mam do czwartku a do lekarki idę w poniedziałek, czy wtedy będzie mi mogła wypisać zwolnienie z datą wsteczną również na piątek ? w końcu to jeden dzień pracujący wstecz :)

pozdrawiam wiosennie ;)

M.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056960 przez Nat_alka
Heja :) A oto moje maluchy :) wszystko z nimi ok, badanie prenatalne przeszły doskonale! Lekarz powiedział, że jedno to na 80% chłopiec, drugie nie chciało pokazać co ma między nóżkami :) Z pierwszego usg wynikało, że jedno jest trochę starsze od drugiego i tak dalej jest :) lekarz powiedział, że tak się czasem zdarza, hehehe ;) Jedna dzidzia ma 7, a druga 8 cm ;)

Moniek cudne maleństwo! <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1056963 przez karolinkanice16
Nat_alka super :) ja czuję że będzie parka :)
Moniek super dzidzia rośnie :)
Ja dzisiaj czuje się jako tak spałabym cały dzień, na szczęście mdliło mnie ale nie tak strasznie jak wczoraj :), lenia mam strasznego i nic tylko bym siedziała na kanapie :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056964 przez PaulinaJ
Cześć wam :) gratuluje wszystkich udanych wizyt :D ! Zdjęcia super, bobasy również :) My idziemy w piątek :) chyba nas kilka będzie co?

U mnie mdłości masakra...wam mija a mi się zaczyna. Najgorzej rano przy śniadaniu. Wogóle ostatnio jestem nie do życia...nic mi się nie chce i mam strasznie podły nastrój. Maryśka jest niegrzeczna, Mieszko strasznie chce rządzić...jestem wykończona a co to dopiero będzie od września. Potrzebuję chwili dla siebie...jakiś fryzjer, kosmetyczka. Muszę odsapnąć bo oszaleje. Do tego od dwóch dni kiepsko śpię...mam lęki. Dwa dni temu ktoś nam wszedł w nocy do domu...jeszcze do naszego pokoju a my tak spaliśmy,że nie nie było słychać...a jakby mi dzieci ukradł jakiś zbok? albo nas zadźgał? boje się pomyśleć. Teraz tak się boję, że nie macie pojęcia. Szymon jeździ do pracy po 3 w nocy a ja jak sobie to wszystko przypomnę, że ktoś mógł stać nade mną jak spałam to serce mi staje i sztywnieje cała. Ale, że ja się nie obudziłam...przecież wchodził po schodach a schody drewniane, stare skrzypią...ktoś musi być w tym wyszkolony już. Dopiero ojca baba ( mieszkamy razem w domu) mnie obudziła, że ktoś był u nas w pokoju i uciekł...pierwsze co sprawdzałam czy dzieci są .HORROR.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056967 przez Agnieszka 87
Gratulacje mamy, rosną Wam dzieciaczki :-) ja wizytę mam dopiero za tydzień we wtorek, nie mogę się juz doczekać :-)
Paulina, aż mnie ciary przechodzą jak to czytam, wcale się nie dziwie ze masz teraz lęki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056970 przez Nat_alka
Paulina masakra jakaś! Kiedyś też nam się wlamali do domu jak wszyscy spaliśmy, zabrali pieniądze i kluczyki od nowiutkiego auta i odjechali! Wtedy do domu weszło 4 osoby (z ustaleń policji)! Straszne uczucie.... rozpylili gaz usypiajacy...

Pozdrowienia z pracy z samego rana! Brzusio rośnie jak na drożdżach :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056979 przez Natalia^^
Natalka ale super masz brzuszek taki kształtny :) :)

Paulina to straszne co piszesz... zawsze zamykamy dom na klucz. Włamał się? Dobrze ze na tym się skończyło.

Mój Jasiu chory. Został w domku wiec się wylegujemy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056998 przez Moniek
Nat_alka śliczny brzusio ! Ja już też zainwestowałam w spodnie ciążowe bo ciężko mi się dopiąć w dotychczasowe ;)
PaulinaJ straszna historia, aż wczoraj po 2 razy sprawdzałam czy zamknęłam drzwi.

Dziewczyny jak to jest u Was z kosmetykami? Używacie tych wszystkich co dotychczas? Wpadłam na artykuł dotyczący składników w kosmetykach też tych zakazanych w ciąży - niestety krem na noc już muszę odstawić i co dziwne mleczko do demakijażu.
Miłego dnia wszystkie Mamy :laugh: Po 17 mam prenatalne - niecierpliwię się !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057000 przez PaulinaJ
Ja też juz w ciazowkach smigam :-)


Alre mam mine hahag
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl