BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LISTOPAD 2017

6 lata 9 miesiąc temu #1064022 przez maja001
PatiZonka a ja jesc ostatnio nie moge choc mam napady na pewne produkty wlasnie na fasolke szparagowa czy lody(jestem wlasnie po zjedeniu ich porcji)albo jablek ale tylko w nocy budze sie o 1czy 3i na pol spiaco zjadam jablko :).Oj wspolczuje z tym akumulatoremMi tak padl jesienia maz za granica ja z dzieckiem na reku zaczelo padac a nikt nie chcial sie zatrzymac zeby mi pomoc dopiero sasiad pomogl mi go podladowac zebym dojechala do mechanika i go wymienila.Taka to panuje znieczulica u nas w kraju niestety :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064030 przez Heathera
Właśnie super wypoczęliśmy tylko szkoda że tak krótko ale dobre i to. Teraz Wiktor jedzie do dziadków do piątku. W weeknd mąż będzie miał wolne to coś trzeba wymyślić może na działce będziemy siedzieć zależy jeszcze jaka pogoda a już pod koniec lipca jadę do moich rodziców z dziećmi bo mąż będzie ciągle w pracy a mi jest już mega ciężko szczególnie po schodach.
a w ten piątek mam krzywą cukrową bleee ;p

U mnie też apetyt jest...tyle że ja powinnam być już na diecie wątrobowej a nie mogę jakoś się za to zabrać bo wychodzi że w tej diecie prawie nic nie mogę jeść to co teraz jem :/ Będę musiała oddzielnie gotować dla mnie a dla reszty :/



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064032 przez maja001
Heathera juz masz krzywa cukrowa? Moze jutro na wizycie gin tez cos wspomni o tym badaniu,
A u mnie synek sie rozchorował cały dzień było ok a ok 18 zaczeła go pobierac goraczka która doszła do 38,7C Podałam mu nurofen i teraz spi ale chyba noc czeka mnie nieprzespana niestety a maz w pracy na nocke. Jak sie urodzi maluch to własnie najgorzej sie boje tych chorób zwłaszcza ze listopad to okres nie ciekawy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064034 przez Heathera
Maja no ja w piatek już zaczynam 24 tc a w następny czwartek mam wizytę i już wyniki krzywej muszę mieć. Ją się robi między 24 a 28 tc więc jeszcze masz czas
Zdrówka dla synka !



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064079 przez maja001
hej
Ja po wizycie, mały ma prawie 500gr i własnie krzywa cukrowa zleci mi na kolejnej wizycie tym razem za 2 tyg b pozniej gin jedziie na urlop. Na razie synek pozostaje synkiem i wszystko jest ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064081 przez tatinka23
To wpaniale Maja ze z synkiem wszystko dobrze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064112 przez Heathera
Maja super :) ale już duży malec :) Ciekawe ile moja waży ale ja usg będę miała teraz jakoś po 28tc czyli pod koniec sierpnia/początek września



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064115 przez tatinka23
Dziewczyny, u was tez jesienna aura? Pada,wieje i czuje sie jakby jesien byla :P gdzie to latoo.??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064124 przez maja001
Tatinka u mnie za oknem to samo niestety.Slyszalam ze w tym roku ma nie byc ladnego lata ani ladnej jesieni.Poza tym znow dzieci lapia mi choroby syn przez 2dni z goraczka chodzil jak mu dzis przeszlo to mala ponpopoludniowej drzemce wstala z goraczka :(.A jutro ma do mne przyjechac kolezanka z dziecmi i nie wiem jak to bedzie.Mowilam jej ze Oskar podlapal jakiegos wirusa a teraz nie moge sie do niej dodzwonic ze Laura tez chora i wyslalam smsa wiec mozliwe ze spotkanie nue dojdzie do skutku choc troche mi szkoda bo dawno sie nie widzialysmy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064139 przez Heathera
U nas też wczoraj cały dzień lało. Dzisiaj już nie ale zimno dalej jest.
Mają zdrówka
A ja na krzywej. Już wypiłam i za 10 minut idę na kolejny pobór krwi i potem jeszcze godzinę :/



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064152 przez Heathera
Jakoś przeżyłam :) Tylko wyniki poznam dopiero w czwartek na wizycie u gin



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064153 przez tatinka23
Heathera, nie bylo Ci slabo po tym? Ja slyszalam ze niektorzy mdleja albo im nie dobrze. Ja dopiero w sierpniu bede miala... Troche musze poczekac ale juz niedlugo Usg 3/4D ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064162 przez Heathera
Nie ja akurat pod tym względem to dobrze przechodzę trzy razy miałam i trzy razy było ok tylko trochę na mdłości mnie bierze ale to jak wypiłam to mam sposób z cytryną że biore trochę jej do ust tak żeby poczuć kwaśne a nie te słodkie i mogłam wodę pić zwykła to też kilka łykow zrobiłam . No i jak siedziałam na korytarzu wiecie czasem ktoś perfumami się pryska ohydnymi albo po prostu śmierdzi bo różni ludzie tam przychodzą to miałam że sobą mgiełkę i się pryskałam bo jestem wyczulona na zapachy i bym zwróciła szczególnie jak jakaś babka obiad niosła jakieś kotlety chyba to mi zasmierdzialo



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064167 przez maja001
hej
Heathera fajnie ze masz to badanie juz za soba. A glukoze kupowałas w proszku i ci rozrabialii na miejscu czy jest jakas w płynie?Ja to badanie tez bede robic w sierpniu
A kolezanka dzis jednak była, w koncu fajnie spedziłam dzień :) No i z synkiem byłam u lekarza bo dostał wysypk na rekach i stopach i okazało sie ze ma chorobe bostońska mała ma za pewne to samo tyleze jeszcze jej nie wysypało, Ni o martwie sie teraz o malucha bo okazuje sie ze to choroba jest niebezpieczna dla kobiet w ciazy a lekarstwa na nia nie ma zadnego bo to choroba wirusowa :)I zostało mi czekac czy sie nie zaraze :( A gardło mnie lekko pobolewa, moze organizm walczy???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064174 przez Heathera
Mają ja nic ne kupowałam bo u nas sami dają ale podejrzewam że mają w proszku o rozrabiak a z wodą
Jejku współczuję oby było wszystko ok i zdrówka dużo !



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl