BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LISTOPAD 2017

6 lata 9 miesiąc temu #1064432 przez maja001
Hej.U nas znow zimno i deszczowo.Dzis bylismy u Oskarka kolegi z przedszkola dzieci chociaz sie pobawily.A teraz siedzimy w domu bo ciagle pada.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064441 przez tatinka23
U nas tez pogoda do bani. Rano pochmurnie a teraz pada i smetny senny dzien.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1064447 przez Lady M

Heathera napisał: LadyM pewnie brak żelaza bo to często w ciąży się zdarza

Dziwna sprawa, żelazo wyszło dobrze - 127. Witamina b12 w dolnych granicach normy. Lekarka kazała mimo wszystko brać żelazo, kwas foliowy i jeść dużo zielonych warzyw. Za 3 tygodnie krew do kontroli.

Maja tak z ciekawości, jaki jest u Ciebie poziom żelaza przy niedokrwistości ?

Z przyjemnością czytam wasze dobre wiadomości i oglądam zdjęcia. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064448 przez maja001
LadyM ja nie robilam badania na poziom zelaza w morfo. wyszlo ze mam malo hemoglobiny chyba i czegos tam jeszcze i spadly mi plytki wiec swiadczy to o niedokrwistosci.
A u cuebie moze w badaniu zrobili jakis blad skoro zelazo teraz wyszlo w normie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064450 przez Lady M
Morfologię robiłam dwa razy wiec błędu nie ma. Ewentualnie w tym żelazie może być błąd bo robiłam je raz. Ale nie sadze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064496 przez Heathera
Hej u nas ok. Wczoraj zostawiliśmy dzieci u teściów na noc i poszliśmy na koncert Happysad :)
Dzisiaj jesteśmy u nich ja pilnuje trochę dzieci swoich i rodzeństwa męża i użyłam też samochód a mąż pomaga im na polu belować. Pewnie zostaniemy tu na noc. A jutro od rana przygotowania i na 13 idziemy na chrzciny



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064517 przez maja001
Heathera u ciebie to zawsze cos fajnego sie dzieje :)
LadyM ja stawiam na jakas pomylke w wynikach jednak.
A ja mialam ciezki wekend doszlo do spiecia miedzy mna a mezem.Na szczescie juz jest dobrze ale chyba facetem to chyba czasem nalezy potrzasnac..
Dzis bylismy nad Pilica do poludnia pozniej w parku na rowerach i na placu zabaw bo ladna pogoda byla.
Ktora z was ma wizyte teraz,ja mam we wtorek i nie moge sie juz doczekac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064519 przez Gosia1001
Witajcie :)
My po tygodniowych wakacjach. Bylo fajnie, ale i mecząco - jak to z dziecmi ;) droga tez nieprzyjemna, bo az 6 godzin. Niby autostradą, a co chwile korki, wypadki, bramki :/ Duzo bylo wedrowek, spacerow. Uwielbiam wakacje, ale cudownie sie wraca do swojej pościelki ;)
Brzuszek mam juz spory, wiec ciezko znalesc pozycje do spania. Wierce sie okropnie. W nocy dwa razy do wc. Bylam na polowkowych tydzien temu - wszystko wyszlo prawidlowo i chyba bedzie chlopczyk. Przede mną badanie glukozy.. Bleeeee

Moja córunia tuli sie do brzuszka, glaszcze. Strasznie to rozczulające. A dzidzius w brzuszku coraz bardziej sie wierci - szczegolnie wieczorem, albo po posilkach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064524 przez PatiZonka1987
cześć Mamusie :)
Maja cudne te twoje Łobuziaki :) mój mąż był 2 lata temu w delegacji z pracy we Wro i w wolnym czasie odwiedził własnie ZOO i był ogólnie zachwycony :) myślę, że kiedyś za parę lat wybierzemy się tam z naszą małą Pysią - tak rodzinnie :) :)
Heathera tylko się cieszyć, że wyniki dobre i Maleństwo ma się zdrowo :) ja po tych połówkowych dostałam skierowanie na tą glukozę właśnie.

A ja miałam ciężki weekend. Byłam u dentystki bo miałam problem z dziąsłami .... co "najlepsze" moja dentystka mnie nie przyjęła z takim mega bólem bo stwierdziła że ma full pacjentów i nie ma szans mnie przyjąć ;-/ pełen profesjonalizm nie ma co ;P więc poszłam do innej i to był dobry wybór. Okazało się ze mam zapalenie dziąsła i jakieś rany na dziąśle - ból okropny .... a przecież w ciąży nie będę się faszerować jakimiś mocnymi "przeciwbólami" i jedynie co to doraźnie brałam apap. Dzisiaj idę na ostatnią wizytę i najważniejsze że już ból "puścił" bo prawie po ścianach chodziłam ;(

A dzisiaj rano wstałam ubrałam się i stwierdziłam , że brzuszek "wyskoczył" do przodu ... hehe .... :)

Gosia1001 ja też mam w nocy i nad ranem wycieczki do wc .... nieraz wstaję nieprzytomna ale cóż .... może to taki "mały" trening na wstawanie w nocy tak na przyszłość :cheer: u mnie dzidzia też najwięcej rusza się po "konkretnym" posiłku, rano kiedy jestem głodna albo wieczorem przed snem też buszuje ... B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064527 przez Heathera
Ja już mam taki duży brzuch że jak stoję to nie widzę swojego krocza :p a malutka wieści się prawie non stop a czasem tak się wypija z jednej strony i sobie tak siedzi :p

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064528 przez Heathera
A dzisiaj kisimy się w domu. Ogarnęłam mieszkanie i obiad a z Wiktorem ułożyliśmy miasteczko :p

Załącznik 20170724_141329.jpg nie został znaleziony




Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064538 przez tatinka23
Heathera, pieknie wygladacie :)
U mnie mała tez bardzo ruchliwa, rano w poludnie i na wieczor to mam wrażenie ze jak na trampolinie sie czuje :D juz po brzuszku widac jej wygibasy:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064539 przez tatinka23
Dziewczyny czy juz zaczynacie kompletowac wyprawke ? Mnie juz tak ciagnie zeby cos juz kupic ale troche sie boje ze za wczesnie.. Zabieram sie za spisywanie co trzeba kupic i też mi sie schodzi ze do tej pory nic nie napisalam. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064540 przez maja001
Tatinka kompletowac, ja mam juz prawie skompletowana, owsm pewe rzeczy po dzieciach ale duzo tez musiałam kupic, Jeszcze tylko kosmetyki mam do kupienia i moze jakis nowy recznik do szpitala i juz moge rodzic
Gosia 1001 fajnie ze sie odezwałas myslałam ze juz nas opusciłas, No i super ze nie tylko ja bede miala chlopca, myslałam ze moj bedzie samotnym rodzynkiem w tym gronie :laugh:
Heathera super wyglądacie tak rodzinnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064551 przez Lady M
Tatinka ja już jakiś czas temu zaczęłam kupować. Doszłam do wniosku, ze później nie dam rady finansowo ze wszystkim.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl