BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2018

6 lata 8 miesiąc temu #1065528 przez gosiak
Nic mi o szamponie nie mówił, może jakiś przewrazliwiony...jedynie co to nie pozwolił się opalać na wakacjach, ale to wiadomo że w ciąży słońca lepiej unikać. Brakuje mi tylko basenu :/

Ja herbatę rzadko pije, bardziej jak jesień przyjdzie, a kawę na razie unikam choć mam czasem taka ochotę :)

Skalarek dobrze powiedziane z tym przeżywaniem ciąży - będzie teoria z praktyką ;)

Dobranoc dziewczynki oczy mi lecą i tak dziwne że jeszcze nie śpię :) ostatnio ledwo dociągamy do 22 bo muszę leki wtedy wziąć ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065535 przez aska06091
Teoria z szampanem jak dla mnie też dziwna. W poprzedniej ciąży stosowalam taki i nic się nie działo. Więc gin pewnie jakaś wrażliwa...

W nocy miałam nieprzyjemne ciągnięcia w pachwinach. Jak leżałam na plecach to był o ok, najbardziej ciągnęło na prawym boku. Ale obyło się bez brania tabletek.

Gosiak ja niestety też do 22 muszę jakoś wysiedzieć, bo pracuje od 14. Chociaż już o 20 bym z przyjemnością się położyła spać. Ale zanim wyłączę komputer, umyje się to jest gdzieś 23. A jak córka wróci od poniedziałku do przedszkola to będzie pobudka o 6.30 :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065539 przez Skalarek
Gosiaku a czemu basen nie? Boisz się żeby nic nie złapać? Ja korzytsam póki moge, nawet w weekend byłam ;)

Co do kawy, wg WHO można 3 male kawy dziennie ;) ja pilam z ekspresu z większa ilością mleka. Ale w zeszłym tygodniu jak poczułam kawę to mnie :sick: i od tamtej pory jak tylko pomyśle to mi niedobrze :pinch: w poprzedniej ciąży mi ten stan przeszedł i od 2 trym pilam normalnie ;)

A co do spania to codziennie sobie mowie ze pójdę wcześniej spac, bo młody się budzi w nocy i wiecznie niewyspana chodzę, ale kończy się na tym ze nawet jak się zmobilizuje do położenia wcześniej to czytam do 23 :laugh:

Gosiaku o której masz wizytę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065546 przez gosiak
No na basen właśnie zeby coś nie zlapac, ale bardziej też z powodu tego że 3x2 biorę luteinę dowcipni, więc nie wiem jak to się ma z kapielami właśnie w basenie...a kawka mnie kusi by se strzelić, zwykle pije rozpuszczalna, albo late z większą ilością mleka, także myślę, że taka kawka by mi nie zaszkodzila, a może bym bardziej przytomna chodziła. Do lekarza właśnie się szykuje mam na 15:30 ależ stres :blush: :S trzymajcie kciuki za serduszko :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065547 przez Skalarek
Kawkę śmiało pij na zdrowie, na pewno nie zaszkodzi ;)
Kciuki zaciśnięte :) czekam na relacje i zdjęcia groszka :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065554 przez gosiak

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065557 przez Marta M
Godiak jakze sie ciesze...nawet nie wiesz ale masz wierna podgladaczke....na ten widok groszka musialam juz cos napisac. Jest CUUUUUDNY!! :) :) :) :) Jakze sie ciesze kochana :)

I Tobie skalarku i Tobie Asiu tez kibicuje choc mniej znam :*
Podziękowania: gosiak, Skalarek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065561 przez Skalarek
Gosiaku ciesze się ogromnie ❤
A glukozę pewnie jak najszybciej, i od razu ci podpowiem weź sobie cytryne do tego drinka ;) nadal będzie ohydny ale mi było odrobinke łatwiej go nie :sick:
Podziękowania: gosiak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065571 przez aska06091
Gosiak bardzo się cieszę :laugh: zadziwiające jest to jak czyjeś szczęście może się udzielać wielu osobom ;)
Patrzę na Twoje maleństwo i już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę swoje. A wizyta dopiero we wrześniu :dry:

Byłam dziś w poradni diabetologicznej i muszę załatwić sobie skierowanie od lekarza rodzinnego. Do giną chodzę prywatnie i tego skiwrowania nie akceptują. Dziś byłam u rodzinnego i powiedział że najlepiej najpierw zrobić krzywą ( właściwie się z nim zgadzam) i ze wg niego to jeszcze nie cukrzyca. Mam 75g glukozy i już mi niedobrze na samą myśl :sick:

Marta M dzięki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #1065579 przez gosiak
Skalarek dzieki za radę, nie wiem co to będzie czego mam się spodziewać, mam nadzieję że się nie :sick: planuje na poniedziałek ale i tak muszę o ta dawke zapytać, choć na tym wyniku chyba pisze że przy moim wyniku 75 właśnie :sick:

Widzę że kochana suwaczek "odpaliłaś" super :laugh:

Edit: ucięło mi pół wiadomości...
Asia dziękuję, ja również już następnego USG nie mogę się doczekac, jak już będzie się ruszało skakało i w ogóle, dla mnie to...magia :laugh:

Marta M dziękuję kochana podgladaczko :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065587 przez Skalarek
Gosiaku kolejną wizyta za 3tyg czyli pewnie gdzieś tak jak moja wypadnie, bo ja mam teraz 7 września ;)
No dodałem wreszcie szwaczek bo sama nie pamiętałam który to tc a tak mam z głowy :laugh:
Co do glukozy to rób wszystko żeby się nie :sick: bo cale badanie będzie do powtorki :pinch: na pewno się robi 75 w ciąży obciążenie ;)

Aska bez sensu z tym skierowaniem. Kurde co za różnica od jakiego lekarza... Ale rodzinny ma racje dopóki nie będzie krzywej to nie ma co panikowac ;)

Ja w pon z rana uderzam na badania (ale rym mi wyszedł :laugh: ) i nie wiem jak na nie dojadę na czczo bez :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065615 przez gosiak
Cześć laski jak się dziś czujecie? Ja słaba jak mucha leżę i się lenie. Skalarek kurna a ja gdzieś kartkę zgubiłam z datą kolejnej wizyty :huh: zakręcona jestem ostatnio, wiem tyle że trzy tyg po poprzedniej i świta mi że początek września :laugh: dobrze że dzień przed dzwonią potwierdzać ;) jutro dzwonie na te prenatalne się umawiać, i we wtorek planuje ta glukoze, nie wiem jak to wytrzymam bo rano mało nie padam z osłabienia a to jeszcze na glodniaka :/ jak to mój dr powiedział "nie ma lekko" - swoją drogą co on może wiedzieć :P

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065616 przez Skalarek
Hej! Ja tez dziś bez sil jestem, jeszcze mnie ta pogoda za oknem dobija bo ani grama słońca i od wczoraj pada :angry:
Poza tym nadal mnie muli, wieczorem mam brzuch wzdety jak w 4msc :P
Ciekawe kiedy cię na te prenatalne wpisza, daj znać jutro ;)
Ja tez we wt robię badania bo jutro nie mam z kim małego zostawić a do labka go ze sobą nie wezmę :P i właśnie ten fakt ze na czczo mnie przeradza z dokładnie tego samego powodu :silly: ale i tak dziękuję bogu ze narazie nie muszę robić obciążenia i obu cukier wyszedł ok i test musiała robić dopiero w 2gim trymestrze :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065626 przez gosiak
Hej ;)
Skalarek a co jutro dokładnie robisz? Bo ja jakoś mało mam tych badań jedynie ta morfologia i ta nieszczęsna glukoza. Nie wiem czy jutro czasem sobie moczu nie zrobić bo chyba na początku też się robi, a ten mój dr to ja nie wiem czy gapa czy co bo nic mi teraz nie zlecił.
Trzymam kciuki by ta glukoza w normie Ci wyszła.

No zapisałam się na prenatalne, umówiły mnie na 18.09 to będzie 11+6

Asia co u Ciebie ?

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065630 przez aska06091
Witam! Od wczoraj mam okropnego lenia, nic mi się nie chce i z chęcią bym non stop leżała. A o 14 trzeba usiąść do pracy...

Jutro idę na krzywą i już mnie mdli :sick:

Z badań mam zrobić: mocz, morfologia, kiła, zoltaczka, glukoza, grupa krwi, hiv, hcv, tsh, cmv.
Niektóre już mam i grupę krwi z poprzedniej ciąży więc będzie trochę mniej.

Komu powiedzieliacie już o ciąży? My mówiliśmy moim rodzicom, teściowej, mojej siostrze i bratu męża.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl