BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2018

6 lata 8 miesiąc temu #1065853 przez Skalarek
Asia to trzymam kciuki żeby cię jutro wypuścili :side: w sumie bez sensu żebyś na weekend zostawała jak się wsio unormowało to leżeć możesz w domu, a warunki będziesz miała o niebo lepsze nic w szpitalu :P a jak córa sobie radzi bez Ciebie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #1065854 przez aska06091
I robili mi tu usg przez brzuch. Trochę się zdziwiłam, ale lekarz powiedział, że zobaczymy to co chcemy zobaczyć. Pytał czy to na pewno 7 tydzień bo mu wydaje się, że ciąża młodsza, ale na końcu stwierdził, że to jednak 7 tydzień. I już mnie to trochę zestresowalo, ale tłumaczę sobie to tym, że przez brzuch słabo jeszcze widać.

Tylko nie wiem czy nie chciał dodatkowo drażnić szyjki, czy usg dowcipne mają zepsute. Ale najważniejsze, że serduszko bije :)

Córka już dzwoniła i pytała czy już jadę do domu. Ale jest chwilowo z babcią i podobno nawet grzeczna jest :laugh:
Podziękowania: Skalarek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #1065855 przez Skalarek
Anoda jak mają dobry sprzęt a ty nie jesteś otyła to bez problemu zrobią przez brzuch. Mi z okiem od 7tc robił przez brzuch i jedyne dowcipne jakie miałam to jak chciał długość szyjki zmierzyć ;) super że widziałaś bijące serducho, ja się nie mogę doczekać kolejnego USG, a tu jeszcze 2 tygodnie ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065857 przez gosiak
Mi ostatnio chciał zrobić przez brzuch, ale słabo jeszcze było wodac, choć sprzęt myślę że ma bardzo dobry, i szczupła jestem, może zależy co chciał zobaczyć właśnie ;)

Kurde dziewczyny nawijany tu że niedługo marcowki przegonimy ze stronami :P

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065861 przez anoda89
Dzieczyny powiedzcie mi jak suwaczek wstawić B tel nie mogę so ogarnąć?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065862 przez Skalarek
Profil-edytuj- informacje o profilu-podpis i tu wklejasz link z suwaczka czy gdzie tam robilas ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065864 przez gosiak
Tylko ten link BBCode czy jakoś tak

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065870 przez Skalarek
No i po konsultacji z ginem zalecenia mam żadne... Stwierdził ze jeśli wszystko poza tym było w normie to nic groźnego się nie dzieje. Na białko stwierdził ze moze próbka zanieczyszczona... Sama nie wiem co myśleć... Chyba powtórzę ten mocz dla własnego spokoju....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065875 przez aska06091
Skalarek myślę, że warto powtórzyć. Badanie proste kluc nie trzeba, więc luz ;) wtedy będzie pewność co do wyniku.

Właśnie był u mnie mąż z córką. Kurczę, Jak mi ciężko było ich pożegnać, ale do jutra wytrzymam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065877 przez Skalarek
Chyba nawet jakby trzeba było kłuć to bym powtorzyla bo mi to jakoś spokoju nie daje :unsure:
No te pozegnania najgorsze, ale byle do jutra ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065885 przez aska06091
I zostaje... znowu pojawiło się trochę krwi. Podczas badania już był o czysto i na usg wszystko ok. Jutro będą chyba robić mi posiew, więc weekend mam zaplanowany :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065886 przez Skalarek
Asia tule :kiss: z dwojga złego lepiej ze to się dzieje w szpitalu, jesteś pod obserwacja, i od ręki możesz na USG sprawdzić czy wsio ok. A twoja córcia na pewno da sobie rade z tata w domu, wiec się nie zamartwiaj. Trzyamm kciuki i pisz jakby coś się zmieniało. Będzie dobrze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065888 przez aska06091
Innej opcji być nie może. Dziś miałam usg dopochwowe i już widać małego człowieczka :P Więc musi już tam do kwietnia siedzieć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065889 przez Skalarek
I tego się trzymamy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065893 przez gosiak
Asiu przykro mi że zaś się pokićkało, ale Skalarek ma rację, że dobrze że to to w szpitalu się dzieje, jesteś pod stałą opieką, a to w tym momencie najważniejsze, córcia da radę. A maluch nie ma innej opcji że do kwietnia będzie grzecznie w brzuszku siedział. Trzymaj się kochana :kiss:

Dziewczyny a jak tam wasze brzuszki, mój na razie ciągle wzdęty :P choć jest inny niż zawsze :cheer: jeansów już unikam bo mam z wysokim stanem i jestem ściśnięta więc śmigam w leginsach
Dobranoc :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl