BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2018

6 lata 7 miesiąc temu - 6 lata 7 miesiąc temu #1065727 przez Skalarek
Kurde Gosiaku... Najgorsza opcja z możliwych ze trzeba kolejny raz do tego podchodzić :/ a dodałaś sobie ta cytryne? Powiem ci ze ja jak mój tak podchodzil juz :sick: a leżałam w aucie bo mi słabo było to male lyczki wody pilam albo lizalam cytryne i mi pomagalo na tyle ze jakoś byłam w stanie to utrzymać w zoladku, chociaż po 2h i tak puszczalam :sick:

A btw to babka mi dzisiaj mówiła przy pobraniu ze można juz kupić w aptece glukozę z cytryną wiec będę szukac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065731 przez gosiak
Skalarek no masakra, wyobraź sobie że nie pozwoliła mi dodać :/ też właśnie mi polecono z cytryną też poszukam, choć ponoć ciężko, jeszcze zobaczę może przez neta prędzej. A jak nie znajdę to też już myślałam by ta cytrynę sobie lizać...wiesz błąd zrobiłam że się ruszyłam, bo wyszłam na parking siadłam do auta i mnie zmyliło zdążyłam wysiąść :/ nie wiem jak przeżyje następny raz to było straszne :(

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065732 przez Skalarek
Serio? To mi same mówiły żeby sobie wziac, ale @ :angry: a cytrynowa ja chyba tez przez beta zamówię żeby nie chodzić i nie szukać po aptekach. A widzisz mi było lepiej na powietrzu, raz ze się polozylam w aucie a dwa ze w tej poczekalni bez powietrza najnormalniej bym zemdlala... Jeszcze zjebke dostałam ze samą autem przyjechalam kazali mi dzwonić po mojego K i musiał mnie odwieźć do domu bo byłam ledwo zywa... Na kolejnym byłam juz od razu z nim i jakoś lepiej znioslam ;)
Dla mnie to najgorsze badanie w całej ciąży.... Nawet masażu szyjki tak źle nie wspominam :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065736 przez aska06091
Dziewczyny trzymajcie za nas kciuki. Jestem w szpitalu pojawiła się krew... Nie ma jej dużo, delikatne planów nie, ale wolałam nie ryzykować i od razu jechać na ip. Czekam teraz na badanie. Ale oni mają czas...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu - 6 lata 7 miesiąc temu #1065737 przez Skalarek
Asia dawaj znać jak tylko będziesz coś wiedziec. Kciuki zaciśnięte do odwołania.
Będzie dobrze, musi być :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065741 przez aska06091
Jestem po badaniu. Podczas badania na fotelu lekarz stwierdził, że jest czysto. USG przez brzuch mi robili, ale serduszko bije i o wszystko jest :)
Mam zostać na obserwacji 2-3 dni. I mam nadzieję że to ostatni taki stres.

Nie wiem skąd to plamienie i krew. Mam nadzerke, wspomniałam o niej lekarzowi i powiedział też może to od tego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065742 przez Skalarek
Uff, wiesz się ze wszystko dobrze i tylko strachu się najadlas ;) odpoczywaj teraz :kiss:
Swoja droga ja usunelam nadzerke zanim zaszlam w ciążę ale poprzednią przechodziła właśnie z nadzerka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065743 przez gosiak
Asiu trzymamy kciuki :kiss: będzie dobrze, dawaj znać jak tylko czegoś się dowiesz :kiss:

No mówię Ci skalarek, sama poszła mi to rozrobić zanim przyszła to na dno największe stężenie opadło, więc czym bliżej końca tym gorzej. Ja byłam z tatem, biedny się na mnie patrzył i za ramię trzymał i kurwowal, że jakby nie mogli tego inaczej badać :P :laugh:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065745 przez Skalarek
Mi tez same rozrabiają ale zostawiają lyzeczke że y można sobie było wymieszać i właśnie uniknąć tego osadu na końcu...
No ja tez się zastanawiałam czy nie można tego dożylnie podać :laugh: no jakoś to musimy znieść dla tych naszych groszkow i fasolek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065748 przez aska06091
Wczoraj po tej glukozie zgage dostałem, ale po herbacie miętowej jakoś mi przeszło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065750 przez gosiak
Asiu juz cos wiadomo po badaniu, czy nadal czekasz?

Skalarek o tak dożylnie było by najlepiej

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065754 przez Skalarek
No dobra dziewczyny wiec tak glukoza mi wyszła 90,5 wiec myślę ze narazie obejdzie się bez obciążenia, ale... wyszlo mi bialko w moczu :angry: wiecie co to może oznaczać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065756 przez Anabelle
Ojej gosiaku <3
GRATULACJE!!!
Cudowna wiadomość, cieszę się, że tu zaglądnęłam :*
Podziękowania: gosiak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065763 przez aska06091
Zostaje na obserwacji, dostalam luteine i jak narazie spokój, plamien nie ma. Najważniejsze że fasolka jest na swoim miejscu.
Tylko tęsknię już za córka :( właśnie dzwoniła do mnie i pytała kiedy wrócę.

Mi glukoza na czczo 93.2 po 1h 107.3 a po 2h 87.3. Tylko to na czczo wg norm laboratorium przekroczone o 1.2 a tak to mieszczą się wyniki w normie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065765 przez gosiak
Asiu jeny przecież Ty pisałaś przed moim postem a mi na oczy chyba ta glukoza padła :blink:
Cieszę się że wszystko dobrze że z maluszkiem wszystko ok, dobrze że Cię zostawili co pod okiem lekarzy to wiesz, współczuję tylko rozsterki z córcia :unsure:

No i wyniki glukozy macie fajne dziewczyny ;)

A ja ponarzekam od wczoraj strasznie plecy krzyż mnie boli, oczywiście nie cały czas, wieczorem szczegolnie i do pośladków promieniuje czasem przy tym brzuch też boli :(

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl