BezpiecznaCiaza112023

Mamusie 2010

13 lata 1 tydzień temu #101204 przez MoNiaaa
tez zaczynamy miec ten problem na widok slodyczy az sie trzesie.staram sie jej teraz nie dawac duzo ale jak idziemy do babci to zawsze ktos jej cos przemyci:P ale lizakow jeszcze jej nie dawalam. Julka wogole ostatnio jak tylko widzi ze ktos buzia rusza to juz by jadla razem z nim :side:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #101810 przez MoNiaaa
mam jeszcze takie pytanie do was odnosnie swiat. wilekanoc tuz tuz i ciekawa jestem czy wasze maluszki beda swiecily koszyczki?? czy macie jakies specjalne przygotowane takie zeby nie wyrzucily zawartoci czy normalne ?? Julka bedzie miala zrobiony "sztuczny" koszyczek z palstikowym barankiem jajkami itp a taki standardowy my z mezem pewnie zaniesiemy do swiecenia ze wzgledu ze mala pewnie tez bedzie chvciala trzymac swoj a jest miekki i wszystko przyczepione do styropianu :) a do tego slicznie wyglada :) a jak u was?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #101848 przez martela89
Moja ma taki malutki koszyczek,a w środku będzie miała kurczaczka z cukru i kawałek chlebka żeby mogła sobie coś wyciągnąć i wszamać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu - 13 lata 1 tydzień temu #101991 przez alutka1011
Co do koszyczka to jeszcze nie wiem bo pewnie Maja albo będzie go brać do buzi albo zacznie wszystko z niego wyrywac i wyrzucać :dry:
Coś ten wątek się cieszy małym powodzeniem :dry:
Moja już zasnęła :)
Tak się zastanawiam czy na śniadanie Wielkanocne nie dać jej troszkę żurku na spróbowanie tylko mało kwaskowatego :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #101999 przez asia26
Moze dlatego ma takie male powodzenie bo dzieci z 2010 roku jeszcze mimo wszystko wymagaja ogromnej uwagi :) ja tam boje sie dawac Oliwci takie nasze jedzonko i narazie nr 1 u nas to wytyczne zgodne ze schematem zywienia :) boje sie o to czy Jej przejdzie ten kaszel bo jak nie to w srode mozemy do szpitala dostac skierowanie :( a nie wydaje mi sie bo coraz gorzej nby spi ale ciagle sie budzi i marudzi serduszko moje :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #102051 przez natmur11
ja nie biore koszyczka dla malej oddzielnego, przeciez i tak go sama nie zaniesie ani nawet nie przytrzyma. wloze jej cos delikatniejszego do naszego wspolnego koszyczka i razem go zaniesiemy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #102101 przez _aga86_
Julki pierwsze swieta byly jak miala 6 miesiecy, wiec nie bylo mowy o osobnym koszyczku, ale dzielnie ze mna trzymala koszyczek :)
Teraz tez biore jeden. Narazie nie dostanie osobnego, bo mialam juz przygode z koszyczkiem jak moja chrzesniaczka miala jakies 1,5 roku!!!
Poszlam z nia na swiecenie bardzo chciala trzymac koszyczek- pozwolilam Jej. Na chwile sie tylko obrocilam, a ona jadla buleczke- jezszce nie poswiecona :D A jak Jej zabralam koszyk to ciagle krzyczala "Am", wiec zaraz po swieceniu dalam Jej, a ona tuz przy kosciele wybiegla z tym koszyczkiem i sie przewrocila, a ja nie wiedzialam czy mam ja zbierac, czy to jedzenie, ale sie ludzie nasmiali :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #102108 przez Emme
ja jak byłam mała te też wróciłam z bonusem w koszyczku w postaci piasku :side:
a mój brat jak miał ok 2lat bardzo chciał też zrobić pisankę, a że u babci bł tylko czarny mazak to nim pomalował jajko. w kościele dzielnie dzierżył w dłoni koszyk, ale niestety wpadł pod ławkę. koszyczek trzymał dalej w górze leżąc koło klęcznika, ale na nieszczęście jedyną rzeczą, która wypadła była ta nieszczęsna czarna "pisanka"- wyturlała się na środek kościoła hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #102508 przez Gosia
My również zabieramy tylko jeden koszyczek i raczej mamusia go poniesie będzie bezpieczniej :P
Ja nie daję Majce słodyczy, bo uważam że jeszcze ma na to czas! Niech narazie jej przysmakiem są marchewki, biszkopciki i deserki a czekoladki będą później oj dużo później.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #102551 przez asia26
Gosiu ja tak samo robie jak Ty choc biszkoptow nie daje bo Oliwka ich nie lubi :) mysle ze to my jestesmy odpoiwedzialni za dobre nawyki zywieniowe naszych dzieci :) a kupilas wozeczek? ja z mojego suuuuuuuper zadowolona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #102657 przez MoNiaaa
ale julka wlasnie nie bedzie miala koszyczka z jedzeniem tylko taki sztuczny w nim plastikowy baranek kurczaczek i jajeczka i zrobiony jest hmm nie wiem jak to nazwac teraz jest szal na serwetki takie :P np w miedzy kuchnia a salonem mieli takie na tym stole kolorowe z wycinanymi wzorkami nie wiem co to za material :side: i jest bardzo leciutki

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #102663 przez natmur11
dla mnie w swieconce musi byc prawdziwe jedzenie i baranek cukrowy albo czekoladowy, nie lubie jakos "sztucznosci" ale kazdy lubi co innego:) a nie kojarze w ogole takiego koszyczka... moze poszukasz w necie i pokazesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #102664 przez alutka1011
Pewnie chodzi o tiul :)
Apropo MKS już nie leci?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu - 13 lata 1 tydzień temu #102677 przez Emme
taki też na pewno będzie lekki :silly:

Monia pewnie chodzi Ci o filc ozdobny :woohoo:

a MKS już długo nie leci, ciekawe czy będzie nowa seria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #102701 przez alutka1011
No właśnie ostatnio włączyłam Tv żeby sobie obejrzeć a tu Detektyw Monk mi się objawił :angry: bo tv rzadko oglądam.
Fajne te koszyczki ale Maja może dopiero za rok pójdzie ze swoim :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl