BezpiecznaCiaza112023

Mamusie 2010

13 lata 4 tygodni temu #92953 przez natmur11
to ze sie slini to normalne, moja siostrzenica slini sie strasznie co godzine trzeba jej sliniak zmieniac. mozliwe ze swedza go dziasla ale to nie musi oznaczac ze zabki wyjda niedlugo. a raczki staraj sie mu zabierac bo potem moze byc gorzej jak sie do tego przyzwyczaji. o smoczkach nie slyszalam ale sa masci na dziaselka bobodent czy dentinox

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #92960 przez Emme
jest kilka rodzajów smoczków-gryzaków, ale mamy ten z nuka, który ma w tym uchwycie takie wypustki (chociaż Tola nie uznaje smoczków).
może masaż dziąseł palem, albo taką sylikonową nakładką szczoteczką? albo jakaś maść na dziąsełka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #92969 przez natmur11
ja mialam z tommee tippee taki jak ten rozowy na zdjeciu u gory ale prawde mowiac jakos nie sprawdzil sie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #92984 przez Natka
dzieki dziewczyny

kupie sobie taki smoczek i maść na dziaselka bo dziś normalnie myślałam ze mój piotrus się wścieknie .. tak sobie wyciskał rączkę do buzi .. dawałam mu smoczek ale za każdym razem wypluwał i rączkę do buzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #93022 przez asia26
Moja Oliwka od 3 miesiaca slinila sie jak wsciekla normalnie slinotok byl ze hej jakby kompletnie sliny nie polykala a 1 zabek wyszedl jak miala 8 mies i 4 dni :) wiec slinienie to niekoniecznie zabki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #93388 przez sunaja21
Dawidek tez sie tak slini juz od 2 miesiecy a zabkow nie widac nawet dziaselka nie zmieniaja wygladu choc widac ze tak wsrodku te zabki sa - teraz ma juz taki slinotok zee co pol godz slinik zmieniam!kupilam juz ta masc ale lekarka mi powiedziala ze za wczesnie na sarowanie bo jak teraz zaczne to zas jak go naprawde bedzie boolalo to masc juz nie pomoze bo dziasla sie przyzwyczaja!wiec czekamy ...
ale od 3 nocek maly mi sie budzi co godz jak wezme go na rece to zasypia po godz powtorka i tak do rana!nie wiem czy sie nie najada i to go budzi moze bym musiala zageszczac to melko na noc albo to juz zabki- bo u nas w rodzinie to wszyscy 6misiecy i 1 zabki mieli wiec moze to to???


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu - 13 lata 4 tygodni temu #93420 przez Gosia
W tym okresie również u dziecka rozwijają się ślinianki, więc ta ślinka pewnie stąd się wzięła. Jak Maja miała 3-4 mies. to też myślałam, że ślina ma związek z ząbksami. Mam ciocię pielęgniarkę i to ona mi powiedziała, że to ma związek z rozwojem ślinianek.

A pierwszy ząbek wyszedł jej w 7 miesiącu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #94711 przez alutka1011
Coś ten wątek nie może się "rozbujać" :laugh:
U nas ząbek wyszedł w wieku 4,5 msc :) a teraz wychodzi już z 2,5 msc i jeszcze długo będzie wychodził :(
Macie już kupione półbuciki?Może się pochwalicie bo jestem na kupnie mam upatrzone ale jeszcze się waham :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #94717 przez SISUNIA88
Coś tu cicho :) Mój mały ma 3 pary... ale Ty Alutka na pewno inne będziesz kupować bo "dziewczyńskie" :lol: (jak to mawia mój sąsiad 3-letni)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #94724 przez alutka1011
My jeszcze w zimowych chodzimy bo nie mogę się zdecydować :laugh: Jest taki wybór....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #94734 przez SISUNIA88
oj wybór jest.. ja kupuję z firmy BARTEK

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #94749 przez MoNiaaa
my mamy narazie tylko 1 adidaski i moj brat jej tez kupil ale dopiero w sobote bedzie to zobaczymy jakie i chyb wieksze troche.

a my chyba bedziemy miec problem z kupnem bucikow bo Julka ma wysokie podbiocie i nie kazdy but jej wejdzie a sandalki to juz wogole masakra bo nawet nozki nie wsunie :(:(:(

a jaki rozmiar wasze maluchy nosza?? Julka teraz ma 18,5
\

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #94751 przez alutka1011
Moja 18,5 albo 19 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #94775 przez natmur11
ja kupilam w boti, tak ciezko cos dostac dla malucha ze szok. ja mialam zamowic jej na stronie bartka buty ale na szczescie zrezygnowalam bo dopasowanie bucika na oko graniczy z cudem. spodobaly mi sie buty z korneckiego ale nie moglam nigdzie znalezc ich:/ Klaudia ma 19-19,5.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #94879 przez Martynka__89
Październik 2010 melduje się :) Mateusz ślini się i pcha rączki do buzi od bardzo dawna i jak na razie brak ząbka, ale dziąsełka bardo stwardniały. Z innej beczki moja kariera karmienia dobiega końca Mateusz sam się odstawia :( nie chcę na chama karmić ciężko mi z tym :( tylko rano toleruje i ewentualnie w południe bądź popołudniu wieczorem jest jeden wielki ryk. Mam już mleko kupione ale jeszcze poczekam kilka dni jak da rade do 6 m-ca chciałam bym, ale zobaczymy :(



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl