BezpiecznaCiaza112023

Mamusie 2010

13 lata 2 tygodni temu #98535 przez martela89
Emme napisał:

aha, ja w sumie szukałam głównie dużej gondoli i mi się udało taką znaleźć, a co za tym idzie- spacerówka też jest duża. "przymierzałam" do niej 3ltka i było ok :)


Emme ale jak Tolinka będzie już siedziała i będzie ciepło to ona na pewno nie będzie chciała w gondoli leżeć bo będzie ciekawa świata,ja moją dosyć późno przełożyłam do spacerówki bo dopiero w marcu czyli miała 7 miesięcy bo wcześniej było zimno ,a w gonodli się mieściła bez problemu. Ale teraz już ciekawska jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #98633 przez Emme
ona już sobie patrzy, jak ma podniesione oparcie to wszytko widzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #98868 przez natmur11
moja Klaudia miala taki wstret do gondolki ze nawet podniesione oparcie prawie na siedzaco jej nie przekonywalo. spacery staly sie przyjemnoscia dopiero po przejsciu na spacerowke. Zazdroszcze wszystkim ktorzy mieli szanse wziac swoja kruszynke w wozek i isc na spacer czy zakupy bez stresu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #98882 przez Emme
natmur11 napisał:

moja Klaudia miala taki wstret do gondolki ze nawet podniesione oparcie prawie na siedzaco jej nie przekonywalo. spacery staly sie przyjemnoscia dopiero po przejsciu na spacerowke. Zazdroszcze wszystkim ktorzy mieli szanse wziac swoja kruszynke w wozek i isc na spacer czy zakupy bez stresu:)

to nie ja ;)
często wracamy ze spaceru na rękach, ale jak widzi co jest dookoła to jest lepiej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #98885 przez martela89
Moja zaraz po wyjściu z domu(w gondoli ) zasypiała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #99397 przez Gosia
U nas też tak było, że ledwo ją do gondoli zapakowałam to już spała, ale teraz jak już mamy superową nową spacerókę to nie śpi tylko ciągle się rozgląda. Niestety ja nie mam okazji z nią iść na spacerek bo pracuję, ale z mamą lub z moimi siostrami ciągle jest na podwórku. Mama tylko ją zabiera na chwilkę po pracy na plac zabaw na huśtawki ale na rączkach. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #99399 przez MoNiaaa
w gondoli Julka tez od razu zasypiala a teraz rzadko kiedy sie zdarzy ze zasnie chyba ze jest juz strasznie wymeczona. na ogol jezdzi spokojnie ale ostatnio nawet na spacerze marudzi nie wiem co jej nie pasuje znowu :huh:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #99485 przez natmur11
Monia moze sprobuj jej dac chrupka w raczke albo jakas zabawke

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #100345 przez Rika
To może chusta by się sprawdziła? Ja małą na zakupy w chuście nosiłam do czasu aż mi brzuch nie wywalił :)
Ale też nie miałam problemu ze spacerami w wózku. Mała lubi siedzieć i już nie śpi na spacerach. Wyrodna mama daje jej lizaka albo bułkę i wszyscy są szczęśliwi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #100407 przez natmur11
Rika dajesz malej lizaki? moja uwielbia te z nimm2 ale boje sie ze za mocno pociagnie i sie nim udlawi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #100418 przez ilona
Ja nie podaje lizaków, ani innych słodyczy. Przyjdzie na to czas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #100421 przez SISUNIA88
Ja też nie podaję lizaków ani słodyczy uważam że Filip jest jeszcze stanowczo za mały na to...

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #100426 przez natmur11
a ja zrobilam glupote i dalam Klaudii a to kinder czekolade a to jakies ciasteczko i teraz mam taki problem ze glowa mala. na widok slodyczy az sie wyrywa, podchodzi do szafek gdzie sa slodycze placze zapiera sie zeby jej dac. ale mam postanowienie zadnych slodyczy ewentualnie biszkopcik czy chrupek i nic poza tym, moze sie oduczy. i jeszcze mam problem tego typu ze niunia musi ciale miec cos w reku, miedzy posilkami a to chrupek a to cos i tak jakby mogla caly dzien by cos zajadala. tez zaczelam jej ograniczac troche ale to nie takie latwe jak ona wszystko odda za jedzenie...chwila nie uwagi i sie mala zapedzila:) moze macie jakis pomysl jak z tym sobie poradzic?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #100435 przez SISUNIA88
Hmmm ciężko będzie ją oduczyć...ja małemu daję chrupki albo biszkopty ale słodyczy nie..wiadomo dziecko zasmakuje i poźniej chce jeść...

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #101173 przez martela89
Moja też lubi lizaki ale ja jej trzymam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl