BezpiecznaCiaza112023

Mamusie 2010

13 lata 4 tygodni temu #91861 przez sylwus136
Natmur jaka ona słodka :)

Dziewczynki mają fajnie bo im włoski można zawsze spiąć a ja Kacperkowi nie zepnę bo jak :D
ale powiem wam że uwielbiam jego czuprynkę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #91874 przez Asiersa
sunaja21 napisał:

dziewczyny mam do was pytanie jak podajecie ta kaszke z mlekiem do picia na noc to jaki smoczek uzywacie ten specjalny z krzyzykiem do kaszek czy poprostu o 1 poziom wiekszy niz do melka czy jaki???bo ja kupilam ten krzyzykowy do kaszki ale boje sie ze za mocno leci z niego i maly mi sie bedzie ksztusil???

i wogole ile sypiecie wtedy kaszki na 150ml???? ja na poczatek mysle o 1 lyz!


Na 150 ml mleka wsypuję 3 miarki kaszki (miarki z mleka modyfikowanego) :)

Dawidek poradzi sobie i nie powinien się krztusić :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #91905 przez MoNiaaa
ja na 150 daje 4 lyzki kaszki i mamy taki cumel z aventu trojprzeplywowy w zaleznosci jak go ustawisz tak leci julka kaszke i zageszcane mleko juz z 3 ciagnie :lol:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #91980 przez asia26
slicznotka malenka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #92037 przez paulina2209
listopad się melduję

ale macie cudne dzieciaczki! ja już nie mogę się doczekać kiedy moja Monia będzie już siedzieć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #92044 przez natmur11
ja wczoraj mialam z moja panienka straszny dzien, Klaudia chyba miala bardzo zly humor bo caly dzien bylam bita gryziona szczypana i drapana powoli brakowalo mi sil, tlumaczenie ze nie wolno nie pomagalo trzymanie raczej odkladanie na podloge tez nie dzialaly. w koncu posadzilam ja do lozeczka bez placzu sie nie obylo ale juz moje nerwy byly na wyczerpaniu. czasem mysle ze moze ona czasem ma takie dni bo jednak cale dnie spedza ze mna, niby mieszkam z rodzicami ale jak sie nia zajma z pol godz wieczorem to jest duzo a tak jestesmy skazane tylko na siebie, do tego 4 zabki w trakcie rosniecia. dzis juz bylo na szczescie lepiej probowala jeszcze gryzc ale juz nie byla taka agresywna.
dzis kupilam jej pierwsza lalke i wiecie ze strasznie sie spodobala malej? jak ja tylko jej dalam , od razu zaczela ja glaskac po glowie, calowac, przytulac a jak nacisnelam jej brzuszek i powiedziala "mamusia" to tak ja sciskala ze szok, pomyslalam sobie ze to taka mala moja miniaturka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #92065 przez SISUNIA88
Natmur każdy ma czasem zły dzień dziecko też. Mój Filip czasem daje popalić ale na szczęście sporadycznie :)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #92213 przez alutka1011
Dzisiaj sobie leżałam na łóżku a Maja koło mnie i się zaczęła przytulać do brzucha mąż się smiał że rozmawia z bratem/siostrą :laugh: patrze się za chwile a ona mi zasnęła z głową na moim brzuchu :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #92216 przez _aga86_
Julka tez lubi przytulac sie do brzucha- jak leze podciaga mi koszulke i sie przytula, ale nie tylko do mnie- do M tak samo :) A najbardziej lubi jak "gulgocze" w brzuchu- chyba pamieta ten odglos jak jeszcze byla w brzuszku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #92223 przez alutka1011
Moja jak mam brzuch odsłonięty to "gra"na nim buzinką :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #92224 przez _aga86_
He he... :) Aparatka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #92230 przez natmur11
moja malutka tez tak lubi sie przytulac, najbardziej rano:) dzis bylysmy sobie na placu zabaw i Klaudia zjezdzala na zjezdzalni z moim bratem a jaka zadowolona byla:) takiego smiechu dawno nie slyszalam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #92307 przez MoNiaaa
a moja Julka wlasnie sie z tata wyglupia na lozku i tak ladnie wyraznie juz mowi tata po dlugiej przerwie :):):)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #92357 przez alutka1011
Maja już śpi dobrze że sama się przestawiła z godzinami :)
Moja najczęściej mówi "baba" "papa" i "tata".Dzisiaj tak na łóżku ustała k.minuty sama bez podpierana :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #92934 przez Natka
hey dziewczyny dołączam się do was chyba jako ostatnia w 2010 bo urodziłam końcem Grudnia :P

Arsierse i sunaja już ich znam bo tez mieli urodzić w grudniu ale jakoś rozpakowali się wcześniej

Mam pytanie dla już doświadczonych mam .. bo mój mały(co będzie miał jutro 3 miesiące) strasznie się śliny i cały czas ssa sobie rączkę. jest to możliwe ze idą mu już ząbki i jak tak to słyszałam o specjalnych smoczkach. Mozecie mi doradzić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl