BezpiecznaCiaza112023

Mamusie 2010

13 lata 2 tygodni temu - 13 lata 2 tygodni temu #97647 przez Emme
ja mam zamiar kupić (ale jeszcze nie teraz) używaną spacerówkę, taką tylko do auta i tak na szybko :) (mamy bardzo mały bagażnik)
a tak to raczej nie mam zamiaru mieniać wózka. i się zastanawiałam jaka jest przyczyna tego że chcecie zmieniać :) ile wasze wózki ważą?

hymm sprawdziłam jumpera to waży 16 kg, to faktycznie dużo. nasz 11kg waży (spacerówka) to jest spora różnica :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #97651 przez SISUNIA88
Mój wózek jedynie przez wagę mnie wkurza bo tak to go lubię.. nie wiem jeszcze czy będę go zmieniać.. może nie...ciągle się zastanawiam...

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #97656 przez Emme
ja też się nie zarzekam, bo jeszcze nie wiem jaka jest spacerówka, ale nie mogę się doczekać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #97688 przez Martynka__89
Jumper ma wygodna spacerówkę ale zgadzam się jest bardzo ciężka jak wchodzę pod górę jestem cała mokra :(



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #97689 przez SISUNIA88
właśnie spacerówka jest bardzo wygodna i funkcjonalna...

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #97694 przez Martynka__89
Coś za coś i też jak dla mnie pojemna. Tylko ciężka, może wyćwiczę ręce zawsze miałam słabe :P nic troszkę się rozpogodziło zmykam na spacer :)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #97697 przez natmur11
Emme spacerowki w wozkach wielofunkcyjnych sa male. mimo ze wydaje sie duza i wygodna w rzeczywistosci dla okolo rocznego dziecka robi sie krotka. przynajmniej moja taka jest. dzis Klaudia siedzac nozki ma juz w koncu oparcia jak podrosnie z 5 cm to beda jej wystawac albo bedzie miala pokurczone. tez myslalam ze takie spacerowki sa na dluzej ale wlozylismy ze znajoma jej 2 letnia corke do mojego wozka a polowa nog wisiala. dodam ze ani moja corka ani corka kolezanki nie jest wysoka bardzo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #97729 przez Emme
aha, ja w sumie szukałam głównie dużej gondoli i mi się udało taką znaleźć, a co za tym idzie- spacerówka też jest duża. "przymierzałam" do niej 3ltka i było ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu - 13 lata 2 tygodni temu #97805 przez Marysia27
Moja spacerówka z wózka wielofunkcyjnego też jest ok, ale mam cichą nadzieję, że Bartek nie każe się wozić do 3 roku życia :blink: W razie potrzeby kupię lekką spacerówkę, a jak nie, to mam przecież chustę i tak planuję wiązać w nią małego, brać psa na smycz i śmigać na spacery. zawsze to łatwiej będzie zwijać i rozwijać chustę, niż ciągać się z wózkiem :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #98213 przez Natka
Hey dziewczyny dziękuje za rady :)
Mam nadzieje ze mój piotrus się przedstawi i będzie spal popołudniu. wczoraj to spal o 11:00 godzinkę i o 15:00 aż 2 godzinki :D Mama się ucieszyła :P

Niestety czuje się nie najlepiej bo moja babcia wczoraj zmarla ( miala raka ) :( Wiedzieliśmy ze umrze i zadzwoniła do mnie we pt bo miała ostatnie życzenie zobaczyć swojego prawnuczka i pojechaliśmy z mężem do niej w nd aby go zobaczyła ( niestety nie mogliśmy zostać dłużej ze względem na małego :( ) jak się ucieszyła ze zobaczyła małego, ale niestety później dziadek do mnie zadzwonił ze z babcia coraz gorzej odkąd pojechaliśmy no i wczoraj rano mi zadzwonił ze babcia zmarła :( jestem załamana a dziadek powiedział ze ona tylko na to czekała zobaczyć chociaż raz małego aby później odejść .. jest mi strasznie trudno pisząc to a w pt jest pogrzeb :(

A byłam z małym w pn na 2 szczepieniu i później dostał gorączkę 38,6 :( położna mówiła ze to po szczepieniu normalne .. z tym ze za 1 razem mu nic nie było. Na szczęściu już mu przeszło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #98453 przez SISUNIA88
Natka szczere wyrazy współczucia :(

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #98480 przez Asiersa
natka przyjmij moje kondolencje. :(




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #98494 przez Martynka__89
Bardzo mi przykro :(



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #98498 przez asia26
Natka napisał:

Hey dziewczyny dziękuje za rady :)
Mam nadzieje ze mój piotrus się przedstawi i będzie spal popołudniu. wczoraj to spal o 11:00 godzinkę i o 15:00 aż 2 godzinki :D Mama się ucieszyła :P

Niestety czuje się nie najlepiej bo moja babcia wczoraj zmarla ( miala raka ) :( Wiedzieliśmy ze umrze i zadzwoniła do mnie we pt bo miała ostatnie życzenie zobaczyć swojego prawnuczka i pojechaliśmy z mężem do niej w nd aby go zobaczyła ( niestety nie mogliśmy zostać dłużej ze względem na małego :( ) jak się ucieszyła ze zobaczyła małego, ale niestety później dziadek do mnie zadzwonił ze z babcia coraz gorzej odkąd pojechaliśmy no i wczoraj rano mi zadzwonił ze babcia zmarła :( jestem załamana a dziadek powiedział ze ona tylko na to czekała zobaczyć chociaż raz małego aby później odejść .. jest mi strasznie trudno pisząc to a w pt jest pogrzeb :(

A byłam z małym w pn na 2 szczepieniu i później dostał gorączkę 38,6 :( położna mówiła ze to po szczepieniu normalne .. z tym ze za 1 razem mu nic nie było. Na szczęściu już mu przeszło :)


Moja mama czekala na pierwszy zabek Olwiki i moze to dziwny ale tego dnia kiedy powiedzialam jej ze puknal mi o lyzeczke mama zmarla... wiem co czujesz choc to zupelnie co innego mama a babcia ale smierc jest zawsze czyms trudnym... duzo sily...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #98520 przez alutka1011
Przykro mi bardzo :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl