BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

14 lata 2 miesiąc temu #5427 przez sunaja21
witam!jestem tu pierwszy raz!z mezem staramy sie o dzidzie od pol roku!mam niedoczynnosc tarczycy i biore hormony!wiem ze to ma ogromy wplyw na ciaze!w tym miesiacy chodzilam na ocene owulacji i okazalo sie ze pecherzyk peka nie w srodku cyklu a mianowicie cykle mam co 31 dni a pecherzyk pekl 23-24 dc!dzis jest 32 dc i nie mam @ tylko dziwne bole brzucha promienujace na prawa str niby takie jak na @ ale jednak troche inne od jakiegos tyg bola mnie piersi nigdy tak dlugo mnie nie bolaly!test zrobilam wczoraj bo jakos nie moglam wytrzymac ale jest negatywny!co myslicie czy to moze byc ciaza?kiedy zrobic kolejny test lub badanie krwi?pozdrawiam


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #5429 przez kivi
dlatego też napisałam "raczej" :-)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #5433 przez _aga86_
sunaja21- jesli nie dostaniesz miesiaczki w terminie to zrob test miedzy 7-10 dni po planowanej miesiaczce... Ja robilam test dzien po planowanej miesiaczce i byl negatywny, na drugi dzien rowniez i dowiedzialam sie, ze nalezy odczekac jeszcze kilka dni i zrobilam tes w 8 dniu od daty miesiaczki- wtedy wyszedl pozytywny:)

Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #5443 przez sunaja21
aga86-dziękuje za odpowiedz!dzis jest 3 dzien jak brak miesiaczki!mam nadzieje ze nie przyjdzie i zrobie tez ok 8 dnia kolejny tescik!


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #5444 przez Katarzynka
Ja z robiłam w dzień po dniu kiedy miała byc @ i wyszedł pozytywny
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #5459 przez grazia
witajcie dziewczyny dawno niepisalam bardzo przepraszam , u mnie nic ciekawego bez zmian jedynie troszeczke poprawil sie mi nastrój pobolewaja mnie jajniki piersi sa pelniejsze jeszce tydzien i bede wiedziala czy w tym cyklu mi sie udalo , bardzo bym tego pragnela , ciagle mysle o was moje drogie kolezanki , Sunaja21 napewno sie uda bedziemy wspólnie z dziewczynami sie o ciebie modlic trzymac kciuki bardzo mocno i ty trzymaj za nas za mnie Kivi i Eash kciuki zawsze razem jest latwiej pragne abysmy wszystkie w jednym czasie napisaly na forum UDALO SIE UDALO , dzisiaj lece na 14 do pracy jesli wróce bede oczekiwala od was jakis wiesci i tych duzych jak i zarówno najmniejszych wiosna idzie to i moze bociany do nas przyleca trzymajcie sie pozdrawiam

grazia
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #5463 przez sunaja21
dziekuje Grazia za wsparcie!zapewne my 4 rozumiemy jak to jest ciezko jak za kazdym razem modlisz sie zeby tylko @ nie było zeby na tescie pojawily sie dwie kreski ... a tam ciagle jedna:( ale uda nam sie napewno!!!!!musimy w to wierzyc!!!!bede teraz codzinnie zagladac co tam u was!trzymajcie sie dziewczyny bedzie dobrze ... musi byc!!!!!!!!!


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #5471 przez Madzia89862
zycze wszyskim przyszlym mamusia szczescia i by wkoncu pojawily sie u Was upragnione dwie kreseczki:)wiem jak to jest bo sama ponad pol roku nie moglam sie ich doczekac
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #5490 przez kivi
Cześć dziewczyny!!!

Robiłam rano test, MIrella wybacz, że nie napisałam rano ale wczoraj wyłączyłam kompa :-)
Test wyszedł negatywny, a i czuje się na miesiączkę ale...żeby moja wiadomość nie była nudna powiem tak - znów wydarzyło się coś czego w testach nienawidzę a mianowicia jak wróciłam do domku na teście była już nie tylko moja testowa jedna kreseczka ale dwie...z czego ta druga bardzo wąska i bardzo blada...ale widoczna...Nie wiem co myśleć, nie napalam się bo wiem, że nie powinno się odczytywać wyniku po podanym czasie....

Zrobiłam 2 test, teraz popołudniu ( wiem, że to też bez sensu) i jest negatywny tak samo jak tamten rano...

Zdarza wam się, że test tak się "zachowuje" ?
Na wszelki wypadek nie piję dziś :-) ale nie napalam się bo czuję, że miesiączka tuż tuż...

Dodam tylko, że waham się dlatego, że jak byłam w ciąży to 1 test właśnie tak wyszedł, że 2 kreska pojawiła się po dłuższym czasie...była nieco grubsza od dzisiejszej ale też bardzo blada, później test powtórzyłam po kilku dniach i już był pozytywny...

Pytałyście jakiś czas temu o testy ulubione...Przypomniało mi się że takowy mam jednak :-)
Clearblue, test elektroniczny z indukatorem, kupuję tu w Norwegii, bagatela 170Koron czyli 80zł :-( ale wyświetla napis "ciąża" po norwesku i pod spodem pokazuje szacunkoy wiek ciąży na podstawie zbadanego stężenia Hcg...

Fajny ale wygasa po 24 godzinach, więc o pamiątce na lata...nie mam mowy :-) ja zrobiłam zdjęcia :-)

Ściskam Was...odpiszcie
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #5491 przez _aga86_
Kivi ja tez go uzywalam:) Mieszkam w UK i tutaj tez mozna znalezc ten test- szkodak, ze ja nie pomyslalam o zrobieniu zdjecia- przynajmniej mielibysmy pamiatke

Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #5492 przez Mirella
Kivi, wybaczę Ci tylko dlatego, że mi net padł i dopiero teraz go odzyskałam :laugh: Od rana chodziłam wściekła z tego powodu, bo jak tylko wstałam to chciałam zajrzeć co napisałaś :)
u mnie nigdy nie było takiej sytuacji, albo jedna krecha albo dwie, żadnych pośrednich wyników. Ale jak mówisz że tak już miałaś, to może... ? :side:
nie chcę Ci robić nadziei na próżno, ale znając siebie to jeszcze ze dwa testy bym zrobiła zanim by się miesiączka pokazała, bo ja do cierpliwych nie należę :)
A co tam, jak nie teraz to następnym razem, w przyszłym roku i tak będziesz z wózkiem chodziła, i Ty i reszta dziewczyn co się starają, ja tak mówię, a ja jestem czarownica to wiem! :lol:
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #5501 przez poli
Kivi - właśnie dlatego nie warto po czasie spoglądac ;) Może jest jeszcze za wcześnie :)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #5504 przez Madzia89862
gdy my się staralismy o bobaska miałam sytuacje nastepująca:za pierwszym razem test wyszedł negatywny ale miesiaczka spóźniała się 16 dni,udałam sie do lekarza ale nic nie było:(potem sie staralismy kolejne miesiace i nic..aż tu nagle spóźnia się kolejna miesiączka i lece po test i wyszła baaaaaarrdzo blada druga kreseczka choc widoczna zatem wszystko możliwe:)u mni był jedynie taki plus że zawsze mialam regularne miesiączki
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #5551 przez eash
dziewczyny, wiecie co, nie wytrzymalam do jutra i zrobilam test dzisiaj, tj. w 27 dniu cukly (a testy owulacyjne jajeczkowanie wykazaly w 16/17 dniu cyklu(. test wyszedl negatywny. zalamka :( w ogole nawet nic mi sie nie chce pisac i tak sobie mysle, ze ja nigdy nie zajde, ze to jest chyba ten moment, kiedy zycie w koncu przestalo biec zaplanowana przeze mnie sciezka - nie moze byc tak, zeby zawsze wszystko bylo dobrze, zycie jest cholernie przewrotne... jestem zdolowana.
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #5552 przez grazia
czesc Eash prosze cie niedoluj sie , moze poprostu jeszcze w tescie niewykarze piszesz ze jajeczkowanie mialo miejsce 16-17dc zanim dojdzie do zagnieszczenia mysle ze tez musi potrwac niechce sie wymandrzac nieznam sie na tym wiesz doskonale ze bardzo bym chciala zebysmy wszyskie zaciazyly codziennie sie o ciebie modle i przejmuje waszymi smutkami Eash glowa do gory zrób jeszcze test z krwi za pare dni trzymaj sie kochana pozdrawiam

grazia
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl