BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 2 tygodni temu #106469 przez MagdaM
Dorcia a Ty sie nie denerwujesz jak Cie boli brzuch??
Kurcze juz nie marudze... :(

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #106485 przez Mała
Madzia nie każdy ból oznacza coś złego, rozciąga się wszystko, żeby maluch miał miejsce. Poleż i nie stresuj się, bo stres wzmaga skurcze. A jaki ten ból jest?

Mirella no, no to za 8 miesięcy brat dla Klaudii :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #106508 przez Dorciaition
No pewnie, że sie denerwuje, a boli mnie zawsze wieczorem. Pytałam gina i mówiła tak jak Mała, że wszystko tam sie zmienia i musi boleć. A Ty jak się mocno denerwujesz to zadzwoń albo wybierz sie do gina.
Pamiętam jak kiedyś Mirella napisała, że cała ciaze coś boli i strzyka :) Wiem, że cieżko się nie denerwować, tym bardziej jak się przeszło to co my, ale spróbuj. Pamiętaj, że jak Ty zestresowana to dzidzia też. :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #106525 przez Mirella
No bo boli i strzyka, czasem nawet porządnie, jakoś w siódmym miesiącu coś mi się takiego zrobiło ze podniesienie nogi było niewykonalne, wiecie jakie wysokie są krawężniki??? Pod każdy krawężnik schodek, no w ogóle wszystko wyższe niż 1cm lewą nogą podchodziłam ;)

Dorcia, ależ się łatwo wzruszasz w tej ciąży :lol:
Mała, siostra nie brat, siostra ma być!!! No jak będzie Rafałek to ja płakała nie będę, ale tak sobie myślę, że Klaudia to by wolała mnieć siostrę nie brata ;)

Magda, marudź sobie ile chcesz, nam, ale sobie nie, bo stresić się nie wolno, no!
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #106544 przez MagdaM
Wiem dziewczyny, ze marudze, lekarka mi mowila, ze to normalne, ale ja mialam spokoj i zaczelo sie wczoraj no i nie wiem, na tym etapie nie bylam nigdy...
Hmmm Mała mam wrazenie, ze mi sie spojenie rozchodzi, a jak siedze, ze gniecie mnie dol brzucha. I z tylu to bola tylko biodra i czasem promieniuje do nogi.
Dorcia jutro mam wizyte.
Mirella dziekuje :kiss:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #106561 przez Asik
MagdaM brzuch boli na każdym etapie ciąży i nie ma sie co stresować . Ja stracilam drugą ciążę jak byłam w 17tc a żadnych bóli wczesniej nie miałam oprócz typowo ciążowych. Nie ma sie co za bardzo wsłuchiwać te bóle bo w końcu całą ciążę zamiast sie cieszyć to w strachu przechodzisz kochana. a jeszcze dla spokojności to ci napisze że dalej mam bóle jak na @ i jest to normalne( nie cały czas oczywiście) i jajniki mnie kłują ale to chyba jak Szymek podskakuje sobie na nich :) bo niby czemu pikaja :D

Mnie spojenie zaczęło boleć też tak wcześnie jak Ciebie :) a najbardziej boli po dłuższej wędrówce .. szczególnie jak szybkim krokiem sobie pochodzę to potem uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ani wstać sie nie da bez wspomagania nóg rekami :D
co do gniecenia dołu brzucha jak siedzisz..hmmm to macica Cię uwiera :D ojj rośnie dzidzia to i apartament sie rozrasta :D póżniej przestanie jak w górę pójdzie :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #106586 przez Dorciaition
I już nie długo będziesz miała cudny bruszek. Daj koniecznie znać jutro po wizycie. Na pewno wszystko będzie dobrze. Dzidzia pewnie rośnie jak na drożdzach :laugh:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #106587 przez Majowka
Dzien dobry dziewczynki!
A ja sie dzisiaj czuje bardzo na @ :laugh:
Dzisiaj jest ostatni dzien brania progesteronu dopochwowo, wiec pewnie malpa przyjdzie jutro...

A niech se przyjdzie czym predzej zeby zaczac nowy majowy cykl :D
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu - 13 lata 2 tygodni temu #106598 przez Dorciaition
No pewnie Majówka- super podejście. I tak i tak będzie dobrze. :)

Musze sie Wam pochwalić moją chrześniaczką ;) Właśnie dostałam zdjecia. Niestety nie widze Jej na co dzień, bo mieszka w Anglii :( Czy nie jest cudna? :lol:


Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu - 13 lata 2 tygodni temu #106601 przez @nulka
dzięki dziewuszki za wsparcie, nie będę wracać do tematu.

Asik!!!!! jak się cieszę ze jesteś :)
już Cię szukałam po całym forum i po ostatnim Twoim wpisie strasznie się martwiłam.


Majówka Ty się tak nie wyrywaj z tą @, czekaj cierpliwie :silly:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #106614 przez MagdaM
Asia dziekuje Ci bardzo za pocieszki i wyjasnienie :kiss:
Podziwiam za optymizm i spokoj...

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #106621 przez Majowka
Dorcia! Cudna!!!! Taka slodka! Taka wlasnie bym chciala :D
Gdzie mozna takie bobaski zamowic? w Anglii?
hehehe :D


Anulka, no mowie Ci, ze do mnie malpa puka...:)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #106646 przez Dorciaition
Ja też się nie mogę na Nią napatrzeć :)
Zamówić to u mojego brata :laugh: :blink: hihi

A z tymi @ to poczekajcie. Ja też czułam i co??? :side:
Trzymam kciukasy! :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #106702 przez bewipo
Dorcia fajna malutka. U nas w niedzielę byli znajomi z taką dziewczynką ponad roczek, taka fajna, kochana. Ludzi się nie boi, ciekawa wszystkiego, ale nic nie nabroi. Bo moja chrześniaczka to tak chowana, ze tylko mama i mama, a jak w gościach gdzieś są to rozróba na całego, a rodzice w nosie mają, nic nie przypilnują, ani nie powiedzą, że coś tam nie wolno.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #106705 przez Mirella
Klaudia tez była taka otwarta do ludzi koło roczku, teraz to się skonczyło i jak dzikus się zachowuje jak ktoś obcy chce ją dotknąć. Z jednej strony głupio to wygląda, z drugiej chyba dobrze że dziecko nie jest ufne do obcych, niby dlaczego ma być? Wczoraj byłam z nią u znajmomych to się bawiła sama bardzo ładnie, tam też jest dziecko wiec zabawki były, ale jak ktoś do niej podchodzil to syrenę włączała, normalnie jak mała autystka ;) nawet z dzieckiem jakoś średnio się bawiła.

No a jeżeli o brojenie chodzi to więcej dziecko pozwalali niż ja, bo ja to co chwila nie wolno, nie wolno, nie wolno.... No bo jak jest się w gościach to wszystkiego nie wolno, no! :P
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl