BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 1 miesiąc temu #107250 przez gosiak
witam w ten przepiękny dzionek:)
ale się głodna zrobiłam, jeszcze delfinek o krokietach wspomniała a ja uwielbiam krokiety :silly:
Ja dziś zadowolona :laugh: byłam na zakupach za kiecką i mam mam mam :lol: cieszę się bo to był drugi strzał i trafiłam na dosyć fajną kiecuchę :blush:
solarium jeszcze odwiedziłam bo blada jestem jak mąka :ohmy:
Coś czuję dziewczyny że cykl stracony nic mnie nie pikało w tym cyklu żadnych objawów na owu więc chyba trzeba się nastawić na kolejny cykl :dry: ale jakoś powiem Wam nie załamuję się nie teraz to następny, pogoda pozytywnie mnie nastraja, więc nie jest źle, po świętach dzwonię do ginekoloszki i umawiam się na sprawdzenie podwozia :blush: no i chyba powiem żeby mnie skierowała na badanie hormonków.
lecę papap :woohoo:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #107256 przez ann-sunshine
witam słoneczkowo,

też niestety słyszałam że w święta ma być brzydko

oj ale tymi gołąbkami to ochoty narobiłyście, @nulka te twoje to wyjątkowe, prześlij jednego na spróbowanie, bo o takim przepisie to nawet nie słyszałam

Gabi tę sukienkę na wesele to taką odciętą pod biustem to wydłuży Ci sylwetkę i nogi

Magda M jak samopoczucie dzisiaj?

Madziaska dzięki za trzymanie kciuków, aż nawet na świąteczną okazję test kupiłam (chociaż użyję go dopiero 29 kwietnia jak @ nie będzie)

Asik a ta latte to na której stronie, please, please, please, bo uwielbiam i chętnie sobie zrobię

Pogoda cudna, aż szkoda w domu siedzieć, już się nawet trochę na twarzy opaliłam :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #107279 przez Mirella
A my ze spacerku wróciłyśmy :D
A rybę po grecku ja robię metodą bezczelną, to znaczy tnę robotem cebulę, nie pytajcie ile bo nie wiem, ale sporo, wrzucam do garnka, zalewam olejem, jak się zeszkli to daję mrożoną włoszczyznę, i jak to się rozmrozi to wrzucam w to rybę SUROWĄ!!! Przyprawiam solą i warzywkiem, żadna robota :) Potem się pyrpyrtoli parę godzin i pycha :)
No jak mi coś odbije to skrobię marchewki, ale to rzadko :P


aaaaa, zapomniałam o koncentracie pomidorowym ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #107280 przez angellika1
No a ja smażę cebulke na oleju (nię żałuję), przelewam potem wsio do garnka trę 2 marchewki (góra 2szt) dodaję listek laurowy ziele angielskie, dolewam trochę wody i to gotuje okolo godzinki potem dodaje przecier pomidorowy cukier i zalewam tym sosem usmażoną rybkę :)
a żeby bardziej wydobyć smak pomidorów to do każdego dania z pomidorami dodaję szczyptę cynamonu :)

a rybkę to mi mąż złowi na morzu pysznego dorsza - takie jego hobby ;)


a no i tak jak napisała @nulka najlepsza jest zrobiona kilka dni wcześniej także puiątek będzie ok :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #107281 przez gabi28
hejka...ja dopiero wróciłam z zakopanego,byłam ściągnąć gips....i wiecie co?? jak wracałam to widziałam 5 bocianów :) więc jak nic będą teraz dwie kreseczki.... no u mnie jeszcze nie,ale u was napewno. u mnie owulacja wypada jakoś na weekend... i zastanawiamy się z mężem czy działać czy poczekać do maja... może poczekamy,trochę zrehabilituję stopę i od maja ruszamy z przytualaniem :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #107290 przez Dorciaition
Dzięki dziewczynki :) Mam nadzieję, że uda mi się rybka :D Lubię jak jest dużo marchewki :)

Gosiak pochwal się kiecką :)

Angelika to masz dobrze z mężem :) Mojego to tylko samochody interesują :blink:
Nawet o ciaży nie moge z nim pogadać, bo twierdzi, że ja cały czas tylko o tym mówię, a to nie prawda :angry:

Ann-Sunshine z 5 stron przeszukałam na sierpniówkach i latte nie znalazłam :(

Gabi 5 bocianów to na pewno coś wróży. :lol: Oby jak najwięcej fasolek :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #107299 przez Mirella
Dorcia, pozwoliłam sobie kopię zrobić dla Ciebie :lol:


Anetko domowym sposobem mleko podgrzewam z cukrem i cukrem wanilinowym i je mixuję ( najlepszy jest ten mixer do spieniania mleka co w IKEI sprzedają po chyba 7 zł a kawę rozpuszczalną lekko słodzę i zalewam kieliszkiem wody lub troszke więcej w słoiczku po koncentracie pomidorowym , zakręcam i potrząsam jak w shakerze , extra sie spienia wlewam ta piane mleczną z mlekiem , na to delikatnie kawę i gites jak w knajpie wychodzi
aaa teraz mi ten spieniacz sie zepsuł i zwykłym mikserem robie



Asik tylko nie bij, skopiowałam słowo w słowo, bo u Was to błyskawicznie ginie, taki przerób macie :D
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #107313 przez Dorciaition
Dziękuję Mirellko :kiss: :kiss: :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #107338 przez MagdaM
Ann a dziekuje duzo lepiej :) :)
jestem wykonczona wiec uciekam :)
Dobranoc :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #107341 przez Dorciaition
Dobranoc kobitki :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #107468 przez @nulka
witam :) :) :) :) :) :)

wpadłam nadrobić a tu nie za wiele, pogoda i przedświąteczna latanina chyba...

ja zaraz po jaja na targ :side: :side: :side: :side: :side:

a potem chatę odchamiać, grubsze porządki zrobione ale przy moim psie to można się zaodkurzac na śmierć :ohmy: . drzwi na podwórko sama sobie otwiera ta małpa i raz mi się uwali w trawę a raz w rabaty i potem na kanapę się przenosi :huh:



miłego dnia
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #107487 przez MagdaM
Dzien dobry :)
Niedziela coraz blizej dziewczyny :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #107502 przez gosiak
Witam słońca Wy moje :laugh:

Dorcia kiecą pochwalę się po weselu bo teraz nie mam aparatu bo pożyczyłam i nie mam jak zdjęcia strzelić, ale po 7 maja wstawie jakieś zdjątko na moment :blink:

@nulka no tak to jest z psinami, ale i tak je kochamy :kiss:, mój kocurek ostatnio na noc wylazł i dopiero rano wrócił, ale On jest strasznie bojaźliwy ciemno było więc siedział gdzieś zdygany za krzakiem ze wschodem słońca wrócił :blink: i teraz odsypia całymi dniami :dry:

Miłego dnia kochane znowu zapowiada się cudnie ....aaa i wczoraj widziałam pogodę w święta ma być jednak ładnie, no zobaczymy :woohoo:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #107503 przez angellika1
No to ja tez się przywitam :)

A za NIEDZIELE to za Wszystkie trzymam kciukasy :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #107505 przez wielkaB
hej dziewczynki co tam u was dawno mnie tu nie było bo u mnie praca i praca teraz przygotowanka do świat ale ja na święta nic nie robię bo pierwszy dzień do rodziców na śniadanko i pochodzić po rodzinie a drugi dzień pewnie będę odsypiać z mężem upiekę tylko wuzetkę sałatkę i flaczki a po za tym kto to będzie jadł
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl