BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 11 miesiąc temu #116675 przez Marta M
Delfinku a umnie bylo tak: w 5t0d byl tylko pecherzyk o dl 5mm bez widocznej fasolki, w 7t2d byla juz fasolka i miala 8mm, serduszko bilo :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #116722 przez Asik
Witam się w ten pięękny gorrący srodowy poranek :D :D
Ja pierwszą wizyte miałam w 6tc4d i było serduszko widać. wszystko zależy kiedy doszło do zapłodnienia a na tak wczesnym etapie to każdy dzień jest ważny.wystarczą dwa dni póżniej i o te dwa dni pozniej zobaczysz serducho :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #116731 przez angellika1
Delfinku ja w 6 tc mialam tylko pęcherzyk ciążowy który odpowiadał 4-5 tc także nie obawiaj sie w 8 tc powinnaś zobaczyć już pikające serduszko :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #116732 przez Dorciaition
Delfinku rozumiem Twoje rozterki, ale nie martw się. Na pewno wszystko będzie dobrze. Ja zobaczyłam serduszko w 6 tyg. Trzymam kciuki :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #116780 przez gosiak
Witam środowo:)

Delfinku na pewno będzie wszystko dobrze i fasolka rośnie zdrowo, ale na pewno się martwisz i to chyba każda ciężarówka zrozumie i nawet nie ciężarówka bo ja już wiem że też bym takie myśli miała, ale trzeba wierzyć że wszystko jest dobrze i niedługo zobaczysz piękne bijące serducho :kiss:

ktoś pytał kiedy kto testuje więc melduję że u mnie dopiero 9dc więc hohoh jeszcze trochę :silly:

Mam info od Lacrijki frania jedna wzięła termometr na wakacje czujecie :lol: :lol: i pisała że coś nisko, ale działają intensywnie, pytała o @nulkę czy zapija dalej orzeszki winkiem :laugh: ucałowania od niej dla wszystkich :kiss: :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #116813 przez Dorciaition
Oj, jak Mirella to zobaczy to Lacrijce się dostanie :silly:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #116815 przez Paletka
laseczki trzymam za was kciuki!!

Oby na Wiosne/Lato obrodzila w fasolki brzuszkowe;)





3-Grudniowe Szczescie!!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #116838 przez Marta M
A ja mysle ze Lacrijka miala na mysli termometr taki na zewnatrz, tez bym wziela bo nie wiedzialabym czy dzisiaj ubrac jakis stroj plazowy czy sie nie oplaca, bo za goraco ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #116854 przez Dorciaition
Haha, Marta- dobre :silly:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #116875 przez MagdaM
Mam takie samo zdanie jak Marta :silly:
Im cieplej tym mniej ciuchow i wieksze dzialanie :silly:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #116972 przez Dorciaition
Kochane byłam dziś na usg genetycznym, gdzie gin badał przezierność karkową itp.
Stwierdził, że na razie jest wszystko ok.
Trochę mnie nastraszył, bo mowił, że mój Alanek mógł odejśc nie przez pępowiną, a np inną przyczynę, której nie dało się zbadać. Nie prowadzi mojej ciazy, ale chce mnie widzieć u siebie za 2 miesiące.
Zdjęcie słabej jakości, ale obiecałam, więc prosze i się zarażajcie :laugh:


Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #116982 przez @nulka
Paletka nie dziekuję, tfu, tfu :silly: :)

Dorcia zgrabna dziewuszka Ci rośnie, cieszę się z Tobą że wszystko ok :kiss: :)

Wiecie co, a ja to bym była zaskoczona jakby Lacrijka termometru nie wzięła!!! :lol: :lol: :lol: Jak ją zdążyłam tu poznać to podejrzewam, że i testy owulacyjne poszły w ruch, haha :lol: :lol:

Gosiak napisz, albo sama jej napiszę jak wróci że jak mi się nawet nie uda to posadzę sobie w ogrodzie drzewo orzechowe i będę Wam wklejać foty jak rośnie :lol: :lol:

informacja dla klubu wtajemniczonych z termometrami: dzisiaj odbył się u mnie SKOK :P :P nooo może skoczek ale jest!!!!! :lol: :silly: :lol: :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #116986 przez Dorciaition
Anulka ja jednak myślę, że to chłopak. Nawet wróżka tak mojej mamie powiedziała :silly:

Oo, jak posadzisz takie drzewko to będę na pachtę przychodziła :blink:

Ja nie wtajemniczona, ale skoro skok to domyślam się, że dobrze :lol: Cudnie!


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #116991 przez @nulka
Dorcia jak skok był to znaczy że, wykres prawidłowy a to znaczy że hormony ok i owulacja się odbyła. Teraz pozostaje mi już tylko czekać na efekt starań mojego M :blink:
No trochę ten skok u mnie późno, więc z fazą lutealną to się mieszczę w granicach normy, ale zawsze jakaś iskra nadziei jest :blink:

a ja tam na tym usg widzę warkocze... :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #117008 przez Dorciaition
Oo, dzięki za wytłumaczenie :)
Anulka w takim razie czekam z Tobą i zaciskam kciuki z całych sił :kiss: Ale byłoby cudownie!!! :)

Warkocze- fajnie by było. Też po cichutku licze na dziewuszkę, ale jak będzie chłopak to też dobrze :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl