BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 11 miesiąc temu #117790 przez delfinek83
No co Ty Mirella, ja tam się wcale nie obrażę jak u mnie też trafisz i się sprawdzi, że będzie dziewczynka :kiss:

Wcale nie musisz się wykładać, trzymam kciuki za Twoją 100% celność :lol:


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #117866 przez MagdaM
Nikusia mam karty w domu, bo mi sie nie oplacalo placic za forumowe. Jak chcesz to jak wroce wieczorem moge Ci spisac temperatury. Wiem napewno, ze jak zawsze mam ok 36.5 to jakos w polowie spadlo do 36.3 i tak sie utrzymuje. A niby w ciazy jest wyzsza temperatura tere fere. Z tetnem mam to samo :silly:
Aha a cykl bezowulacyjny mozna stwierdzic tylko przez monitoring cyklu!! Chodzilam 2 lata to wiem ;)
Mirella :kiss: :lol:

Dzien doberek :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #117884 przez nikusia1988
MagdaM na Skarbie Mamy jest za darmo więc tam mam karte założoną :) na 28dni się płaciło i uciekłam stamtąd :)
Kurcze brodawki mnie tak bolą przy dotknięciu że myślałam że to @ idzie a tu rano zmierzyłam tempkę a to chyba bolą na skok temp bo dzisiaj rano bylo 36.30 a przez cały cykl miałam 36.10 więc huuuuurrrrraaaaa jest skoczek :lol: jednak nie jestem całkiem do d**y :blink:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #117886 przez MagdaM
A to ja nie znam skarbu mamy.
Ale widze, ze Mirella ma racje - jak zawsze :silly:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #117888 przez nikusia1988
Kurde czyli jeżeli faktycznie dzisiaj jest 1dfl to będę miała cykl 38dniowy :( luteina nie podziałała i znowu wszystko się rozpierniczyło...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #117889 przez nikusia1988
Co do termometru to ja go nie wyrzucę bo to dobra rzecz i przynajmniej mogę sobie obliczyć kiedy @ będzie. Ale nie mierzę cały czas nałogowo. tylko od czasu do czasu mierzyłam żeby spr czy skok będzie...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #117894 przez MagdaM
Jaaassssne i tylko stres skoku nie ma, cykl 38dniowy, luteina beee :ohmy:
A wiesz, ze stres zaburza cykl?? Przesuwa okres, owulke itp??
Luzu troszke wiecej :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #117907 przez gabi28
dzien dobry.... :)

widzę że dyskusja na temat termometru trwa :)

ja podzielam zdanie Mirellki i termometr leży gdzieś głęboko schowany.był moment że mierzyłam tempkę,ale stresowało mnie to... póki co zawierzam to naturze.... no,ale muszę przyznać że zwracam uwagę na śluz-póki co to książkowy.


u was też brzydka pogoda??
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #117919 przez MagdaM
Gabi okropna :(

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #117938 przez nikusia1988
A skoro wszystko zależy od psychiki i od stresów itp i tak radzicie nie mierzyć tempki to gdyby naprawde wszystko zależało od rozluźnienia i niestresowania się temperaturami to by nie bylo tyle wykresów pozytywnych czyli ciążowych... A jednak i mierzą i się stresują i zachodzą w ciążę... I czy z wykresami czy bez to i tak się kiedyś musi udać... Ja wieżę że to wszystko zależy od Boga a nie ode mnie i tego się trzymam... A Ty Madzia jak podzielasz zdanie Mirelli z termometrami skoro sama piszesz że mierzyłaś tempkę???? Ha???? :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #117942 przez Dorciaition
Ja nie mierzyłam tempki, ale pewnie gdyby się nie udało za pierwszym razem zaczęłabym to robić. Nikusia rozumiem, że się stresujesz. Cieżko jest się nie denerwować, ale może faktycznie na jakiś czas schowaj głęboko ten termometr, przytulaj się z mężem kiedy macie na to ochotę, a pewnie się uda :) Trzymam kciuki za Ciebie z całego serducha!

Pogoda tragiczna! :angry:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #117956 przez Grudniowa Jagoda 79
Czesc babeczki , nadrobilam poczytalam Mirrela ty diablico wszystko przepowiesz.
Witam nowe dziewczyny grono nam sie powieksza :laugh:

A mi znow sie okres spoznia dzis jest 38 dzien cyklu i dupa, a nie staralismy sie.
Testu nie robiłam.
A co do moich wakacji bylo super jak juz mowilam, najpierw polecialam do Włoch do siostry posiedzialam tydzien, pozniej dojechal (nieoczekiwanie) moj maz kempingiem potem pojechalismy do Francji ( cannes, nicea, st tropez) było super.Piekna pogoda az sie nie chciało wracac te 3 tyg tak zleciały.Najwiekszy szok przezyłam jak siedzialam na plazy w st tropez a kumpela pisze sms ze w Polsce snieg :ohmy: rety niezle w maju snieg.
Pole kempingowe nad sama wodą piasek plaza,zasypialismy w sumie słyszac szum fal.
Powrot do rzeczywistosci był trudny, sterty prania, prasowania i sprzatania tego nie lubie.Sciskam Was mocno!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #117962 przez Dorciaition
Oo, Jagoda no to może pojawią się II kreseczki :woohoo:

Wakacje miałaś super. Tylko pozazdrościć.
Ja byłam 2 lata temu w Cannes i tak bardzo chciałbym jeszcze raz tam pojechać.

Pewnie super opalona jesteś co? :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #117969 przez Grudniowa Jagoda 79
Dorcia to juz pakuj walizy i w droge ;)
Tak opaliłam sie, słonko swieciło ciagle a ja uwielbiam taka pogode,
zaraz bede zmykac musze cos na obiad kupic, nie mam pomysłu cos na szybko bym upichciła,
najlepiej jakies jednogarnkowe danie moze leczo :pinch:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #117973 przez Dorciaition
Haha, fajnie by było gdyby tak się dało :)

A ja dziś obiadu nie robię i już :silly:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl