BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #117565 przez @nulka
Ilonka jak zrobiłaś to zielone w czym ubrany jest tort???? Napisz pliss. Strasznie mi się podoba, w życiu nie widziałam bardziej wesołego torta :) :)

MagdaM ja urodziłam syna choć wszyscy , łącznie z lekarzem przeczuwali córkę. Jak byłam już na porodówce to moja mama wstąpiła do jubilera po kolczyki dla wnusi :laugh: :laugh: :laugh: . No nie zmarnowały się, kolczyki dostałam ja. :lol:

Majówka jak bym wpadła między te Twoje artystycznie ułożone zastawy to bym zostawiła po sobie pobojowisko i zieloną końcówkę od truskawki. mniam.... :silly:

Mirella jakimś szyfrem gadasz tu, ja nic z tego nie kumam, chyba ze mi słońce na baniaka zaszkodziło i IQ częściowo odparowało :dry:

Gosiak dzięki, że wytłumaczyłaś za mnie Majówce co z tym skokiem. Ja wcześniej w dużym uproszczeniu już Dorci wyjaśniałam ale Majówka była pewnie sernikiem zaaferowana i ominęła no i się nie dziwię. Majówka z taką pasją i zacięciem do tego podchodzi że niedługo chyba ja zobaczymy w jakimś nowym programie kulinarnym na TVN albo Polsat :blink: :lol:
No i Goguś staraj się kochana, staraj.... ;)

spadam jeszcze do ogródka coś grzebnąć, pa

A u mnie rano niemiłosiernie piekło a teraz sie tak jakoś burzowo zrobiło.
Żeby tylko do wieczora nie padało bo z M kończymy wieczorami okiennice montować.
Wiecie jak jest... ja już bym chciała jak najszybciej efekt końcowy zobaczyć... a tu jeszcze 4 okna zostały :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #117571 przez Mirella
@nulka no ja jak zwykle klasyką lecę, Wy to w ogóle filmów polskich nie oglądacie czy jak?
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #117574 przez nikusia1988
A odnośnie skoku to ja go dalej nie mam więc cykl bezowulacyjny... Ale skoro nie było i nie ma owulki to dlaczego miałam w niedzielę i dzisiaj śluz przezroczysty i rozciągliwy??? Nie mogę tego pojąć...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #117577 przez delfinek83
No Ilonka, torcik zaje...fajny :lol:
Buziaki i wszystkiego najlepszego dla Wiktorka. STO LAT :kiss:

Majówka, serniczek apetyczny, jak go zobaczyłam to od razu się oblizałam, mniam mniam :silly:

Mój mężuś kupił mi wczoraj winogrona,ale poskubałam kilka, poplułam pestkami ;) a dziś myślę tylko o truskawkach, tym bardziej po takich zdjęciach Majówki :cheer: Skoczę niedługo do sklepu i kupię skoro Dorcia mówi że już pyszne :)


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #117578 przez gosiak
Majowka nas tu kusi tymi wypiekami więc chyba musimy zrobić zlot i pokosztować tych pyszności bo oczami najeść się nie da, także trenuj kochana trenuj :lol: :lol:

Mirella ja nie wiem o co kaman z tym komisarzem R. :unsure: :unsure: tłumacze sobie to tak, że mam przekazać że kity z term.i dupkiem może sobie gdzieś teges :P

@nulka im dłużej się na coś czeka tym lepszy efekt i większa radocha :lol: :lol:

Nikusia poleciałam zajrzeć na Twój wykres...no szkoda że non stop nie mierzyłaś temki trudno powiedzieć co i jak..ale kochana Lacrijka chyba ostatnio miała późno owu, więc może u Ciebie cykl tez się wydłuży czekajmy na dalszy ciąg sytuacji jak zawsze zaciskam mocno kciuki aby wredna małpa nie pojawiła się :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #117585 przez Mirella
naprawdę "Kilera" nie oglądałyście???

Gosiak no wyczucie masz dobre :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #117589 przez nikusia1988
Gosia po co mam mierzyć codziennie jak widze że są niskie bo gdyby owu była to bym nawet dzisiaj rano zmierzyła i by była podwyższona ale mam non stop na tym poziomie temperatury co miałam więc napewno nie było owu bo bym miała podwyższoną wiec nie chce mi się codziennie mierzyć. Tylko czemu ten śluz jest dobrej jakości skoro owu nie ma... Może byc takie coś czy mi się znowu coś pokręciło w organizmie? Mi się wydaje ze dobry śluz symbolizuje owu czyli skok temp a ja śluz mam a owu i skoku nie... Dziwne...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #117594 przez @nulka
Nikusia dobry śluz jest zawsze przed owulacją, a pozatym tych śluzów jest w cholerę różnych w róznej fazie. jest ten dobry co żołnierzyki odżywia, jest ten co im pomaga w transporcie i jest ten co pilnuje żeby nie wyleciały jak siedzą w dziurach :) . I jest też taki który "segreguje" plemniki. jednym pozwala iść dalej a drugie wypuszcza na światło :lol: :lol:. Zresztą jak znajdę o tym śluzie to Ci prześlę linka. I nic się nie martw :) Znalazłam też szczęśliwy cykl w którym różnice między niskimi a wysokimi były o 0,03 stopnia!!!
A np mój wykres w tym cyklu to już wogóle inna bajka. Nigdy nie miałam takich niskich temperatur w I fazie. Więc sie nie sugeruj, ja Cię proszę :kiss: :kiss:

Mirella ja telewizorni prawie wogóle nie oglądam. Czasami se z M kino robimy i wtedy leci właśnie Kino Polska albo Ale Kino ale to też wybiórczo. Jak jesteśmy na wakacjach i pada, wtedy też czasami coś oglądamy. Ale tego kawałka z Killerów nie zapamiętałam... :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #117603 przez gosiak
No właśnie Nikusiu z tymi śluzami to też baja, pozostaje czekać... :kiss:

Ha Mirella...Kilera oglądałam ale teraz to nawet dobrze nie pamiętam kto tam grał :silly: Pazura, ale kto jeszcze :unsure: :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #117654 przez MagdaM
Mirella haha ale by bylo jakby u mnie no peszek :silly:
@nulka i super!! Kolczyki w nagrode za odwazna postawe porodowa :lol:
Nikusia ja pitole... Wkurzylam sie!! Znasz pojecie CYKL bezowulacyjny??!! Ile razy mozna mowic, ze po samej temperaturze tego NIE stwierdzisz!! Ja nie mialam owulki wg tempki a w ciazy jestem!! Jezuuu grrrr czlowiek chce pomoc a tu uparcie sie nakrecasz na mierzenie cykle bezowu itp :angry: :huh:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #117657 przez Dorciaition
Nikusia głowa do góry. Ja się na tych tempkach nie znam, ale wierze, że się uda :)
Trzymam kciuku za Was kochane kobietki :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #117719 przez gabi28
dobry wieczór... :)

jestem padnięta,weszłam tylko na chwilkę zobaczyć co się u was dzieje...

Majówka,sernik mniam,mniam...chyba sama coś jutro upiekę... może placek na winie :)

dzisiaj spędziłam kolejny dzień w ogrodzie.oprócz tego że jestem zmęczona to jeszcze spieczona na raka... zaraz będę prosić męża żeby mi plecy wysmarował czymś... my już zaczynamy staranka,więc może ten cykl będzie owocny... [poczekamy,zobaczymy....

uciekam do łóżka... i pewnie będzie mi się śnil sernik :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #117726 przez ilona
dziękujemy za życzonka jeszcze raz :)

@nulka to zielone coś to lukier plastyczny, można zrobić samemu, ale można też kupić gotowy. Ja wybrałam opcję 2 ze względu na brak czasu. :)
allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=lukier+plastyczny

ogólnie fajna zabawa :) tylko jest bardzo, bardzo, bardzo słodki.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #117776 przez nikusia1988
MagdaM a masz do wglądu gdzieś na jakimś forum ten Twój wykres??? Bo jestem ciekawa jakie miałaś temp... Chyba że sobie sama w domu pisałaś a nie na forum.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #117779 przez Mirella
Ten kawałek z Kilera to na samym początku był o ile pamiętam. Stuhr mówi coś takiego: Taki wałach to u nas kupuje Mioduch a nie dzielny i charyzmatyczny komisarz R. u schyłku kariery.
No może ciut przekręciłam ale nie dużo.

Magda, e tam peszek, no kiedyś się muszę wyłożyć i tyle, niemożliwe żebym tak za każdym razem trafiała, no bez przesady w koncu ;)

Nikusia, ehhhh, weź ty ten termometr.... No ale do wyrzucenia termometru trzeba dorosnąć, wszystko przed Tobą :kiss:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl