BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 11 miesiąc temu #119408 przez Mirella
tak, bo ciocia Mirella kocha wszystkie staraczki bez wyjątku i o każdej pamięta, o wyklutych fasolkach też :) a Staś cudny, im mniej moja Duśka noworodka przypomina tym bardziej mi się takiego szkraba chce ;)
Magga całuj i tulaj tulaj tulaj, ehhhh, ale ten czas pęęędzi.... pamiętam jak płakałaś że nie ma fasolki i nie ma a tu kto? Klaudia popatrzyła i powiedziała "Taaaśśśeeeek" :lol:
Przydałoby się jakis wątek dla starankowych dzieci założyć, bo się ich w tym roku sporo posypie :)

@nulka, ale ja Nikusi bić nie chciałam, no jestem obcesowa, nie da się ukryć ;) ale uwierz że życzliwa bardziej, chociaż tego chyba nie widać, bo ja generalnie małpa jestem jak na czarownicę przystało :P

Nikusia, wytrzymać i z babami to nie są frazy pasujące do jednego zdania :lol: Ale bez nas smutno Ci będzie, to lepiej nigdzie nie łaź :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #119411 przez bewipo
Magga Staś uroczy :) Zarażać się dziewczynki,to będziecie miały niedługo swoje maleństwa!!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #119415 przez gosiak
Kiedyś sobie czytałam tak ten wątek i pamiętam jak Magga nie raz pisała o braku fasolki, a tu proszę... dziś może z uśmiechem po przeczytaniu swoich pierwszych wpisów w dziale staraczkowym powiedzieć "udało się i mi" :lol: :lol: :lol: i że warto było czekać na takiego ślicznego fasolka :kiss:

Madziaska ja się nie poddam :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #119419 przez madziaska
Gosiak tak trzymaj ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #119422 przez Mirella
Gosiak tu obowiązuje zakaz poddawania, nie masz wyjścia :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #119429 przez Grudniowa Jagoda 79
hej dziewczyny

@nulka niezłe przemówienia szacun- jak to mowia małolaty

No widze ze małe zamieszanie tu było ale na szczescie wszystko jest okej.Nie bede tego komentowac bo uwazam ze to juz bez sensu- nie jestem na goraco.

Dorciaition piekny avatarek

ann-sunshine mam podobnie u mnie tez Mati mowi ze ja jeste uparta - bzdura! A co do @ zycze Ci zeby wcale nie przyszła a sio!

gosiak jakie kwiatki kupiłas? na balkon czy ogrod?

magga 146 gratulacje piekny synus, a jak słodko spi..

Mirella masz racje ZAKAZ PODDAWANIA SIE, na kazda przyjdzie czas.

Dzis sie usmiałam z mojej Pauli, poszłam po nia do zerówki.A koło budynku jest wysoka trawa, biegała po niej z Kubusiem.Rozgladam sie i mysle gdzie Paulina była i jej nie ma.Za chwile patrze a ta wstaje, rajstopy zielone, bluzka czarna a na włosach gniazdo z dmuchawców.Wstala nic jej nie było a ja myslalam ze sie poleje ze smiechu :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

A ja nadal brak @ a w plecy wlazł mi chyba jakis nerwobol bo tak mnie bola ze nie wiem.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #119431 przez gosiak
no nie mam wyjścia nie mam, i choć nie raz piszę, marudzę że mam dość że mam ochotę rzucić staranka, mimo tego chęć dążenia do tego celu zawsze we mnie będzie z większym lub mniejszym zapałem ale będzie :blink:

To mój pierwszy cykl z testami owulacyjnymi i z soboty na nd miałam owulację kreska testowa była ciemniejsza od kontrolnej :lol: działanka były no i pozostało czekać... :dry:

ale czas zleci bo niedługo zaczną się testowanka kto pierwszy idzie na tapetę? chyba @nulka, Maja, Nikusia,ann , Lacrijka:D no i tydz. po Was jestem ja po mnie gabi ach pogubić się idzie może jakąś liste powinniśmy stworzyć która kiedy ma koniec cyklu czy cuś? a Mirella a Ty kiedy masz dostać @? albo i nie dostać:D wpisz się w końcu na tą listę staraczek noooo :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #119433 przez ann-sunshine
Anulka, i dobrze że nia dasz się z forum tak łatwo wykurzyć. Mirella to taka czarownica, co czasem nakrzyczy i postawi do pionu, a czasem poczaruje i przewidzi płeć jak już pora; za to Ty jesteś tak niesamowicie pozytywna i emanuje z Ciebie dużo takiej życzliwej pozytywnej życiowej mądrości, że nie wyobrażam sobie już teraz tego forum bez Ciebie

Tu jednoczy nas wszystkie cel do którego mniej lub bardziej wytrwale dążymy i mimo, że jesteśmy tak różne to jednak tworzymy pewną zgraną paczkę. Ma to swój urok, mimo, że prowadzi czasami do niesnasek, ale to dlatego, że w "prawdziwym" życiu pewnie byśmy się nie zaprzyjaźniły, ba pewnie byśmy minęły się na ulicy i nawet na siebie nie spojrzały. To przywilej sieci że razem tu siedzimy

gabi, bo fryzjerka dostrzegła Twoje piękno ukryte w środeczku, które ujawnia się m.in przez uśmiech i żywe piękne oczy itp. takie jest moje skromne zdanie.

Maggggaaaa jakkkiii cuuuddnnyyy!!!!!

ja też nie mam zamiaru się poddać!!!

koniec cyklu - jeżeli w terminie to 27 maja, jeżeli znów się o tydzień przesunie to ok 2 czerwca
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #119436 przez gosiak
Jagoda no widzisz zapomniałam o Tobie a Ty widać podejrzana już jesteś :lol: kiedy jakiś teścik?
a co do kwiatków to pokradłam teściowej wczoraj i są to skalniaki bo zbudowaliśmy z mężem skalniaczka :laugh: i przytachałam kilka odmian kwiatków ogrodowych nazw Ci nie powiem bo się nie znam :blush:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #119442 przez Grudniowa Jagoda 79
gosiak mi testy owu pomogły zajsc w ciaze z Kubusiem , wierze ze i Tobie sie uda.A skalniaczek fajna sprawa ja tak bym chciala miec ogrod ehh marzenia scietej głowy.
A tescik ciazowy robiłam w niedziele - negatywny.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #119448 przez madziaska
Gosiak dobry pomysl z ta lista, bo czlowiek pogubic sie moze.... Ale z tego co zauwazylam to WY wszytskie prawie w tym samym czasie... I cholerka trzeba tyle czekac... zapodajcie juz jakas fasole kobitki !!!! ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #119466 przez Mirella
Gosiak, no właśnie, dzięki że mi przypomniałaś, nie pamiętacie kiedy ja miałam @ ??? jakoś mi się wydaje że już by mogła być ;)

a my w tym roku pomidory posadziliśmy :lol: przy zerowej znajomości tematu :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #119467 przez @nulka
muszę dać M poczytać co tu o mnie piszecie.... :lol:
...może przestanie do mnie mówić TY JĘDZO :P :P
miłe te Wasze głaski, heh aż mnie przytkało B)


gabi sprzedam Ci mój sposób na nieżyczliwe spojrzenia męskie (często tak mam we Wrocławiu na skrzyżowaniach jak się zatrzymam na światłach :silly:)
posyłam wtedy całusa dmuchanego z dłoni. Reakcja jest bezcenna.... Lubię patrzeć jak baranieją :P . A jeszcze fajniej, jak obok takiego palanta co krzyczy, że nie powinnam mieć prawa jazdy, siedzi jego żona i widzi ten mój gest... :lol: :lol:

G Jagoda przemówienia to mam we krwi, bo urodziłam się w czasach Gierka :) :)
a że ja naprawdę chcę bardzo takiego bąbla jak maluszek maggi
więc pytam!!!
:)
POMOŻECIE?


21 maj ostatni dzień cyklu
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #119469 przez Mirella
@nulka, no jasne że POMOŻEMY!!! :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #119476 przez @nulka
tak myślę że na Was jak na Zawiszy... :kiss: :kiss:
to dawajcie daty tzn ostatni dzień cyklu jakoś to usystematyzujemy i będziemy na forum
"budować napięcie" :lol: :lol: :lol: :lol:

1. @ @nulki przyjdzie 22 maja
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl