BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #118751 przez Majowka
ann, pewnie nie...ale ciekawosc zawsze wygra! hehe :D
Ja sama mam teorie testowania 6-7 dni po @ (co najmniej), no chyba zebym odczuwala to COS, to moze bym sie skusila szybciej :)

Dzieki za wsparcie Edyta!


Ja tez juz poglaskalam!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: (zeby to tylko dzialalo!)
Cudenko Twoj brzusio!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118752 przez madziaska
jak to sie mowi ann :"Kto pierwszy ten lepszy" ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #118753 przez @nulka
ehh madziaska wierz mi, że wszystko bym dała za te "zarazki". Brzuszek ładniuni. ja tylko pamiętam z pierwszej ciąży ze brałam ślub w 20 tygodniu i miałam sukienkę z fiszbinowym gorsetem i nie bylo nic kompletnie widać. Za to już w środę po ślubie wywaliło mnie jak do porodu. :)

ann ja kiedyś też czekałam aż mój M z jaskini wyjdzie ale teraz chyba już mu się znudziło i wystarczy że go popitulam i ma banana na pysku :silly: chyba ze starości :unsure:

jeśli chodzi o testowanie to na mnie nie liczcie :)
już se raz tu potestowałam :dry: , zdjęcie wkleiłam to musi Wam wystarczyć :P :lol:
a teraz serio: obiecałam sobie że jeśli wogóle to w 40 dniu cyklu
ale cykle mam regularne więc relacje będę zdawać tak dla "paddieżdania razgawora" :blink:
aaa i pod avatarem :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118755 przez Edyta
Anulka no wytrwaly ten moj m ale wcale mi sie to nie podoba... :dry: Madziaska brzuszek poszedl lekko doprzodu widac ze dzidzia jest :) typowo ciazowy :) Majowka ja zawsze wspieram staraczki chodz malo sie udzielam ale czytam i wiem jak to jest z tym staraniem ale najlepiej isc na calosc i nie liczyc nie obilczac nie wyliczac wtedy samo przyjdzie i bedzie dzidzius taka jest moja teoria :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118774 przez gabi28
ja chce taki brzuszek,wiec pogłaskałam :) jest cudny... :)

a jeśli chodzi o fochy naszym M,to jak mój ma focha to po prostu musze przeczekać bo udobruchać na siłe to się go nie da.. na szczescie szybko mu przechodzi.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #118785 przez Grudniowa Jagoda 79
hej
Faktycznie cos cichutko , ale mysle ze od jutra znow bedzie ruch

@nulka ja ostatnio czytalam tez chyba majówki.Powspominałam sobie troszke a ze mam ostatnio doła to troche sobie humor poprawiłam.

gabi u nas tez leje jak cholera, fajnie ze grill sie udał, a jesli chodzi o placek - daj kawałek ;)

ann- sunshine fajnie Ci wesele za tydzien najwazniejszy dzien w waszym zyciu, a co do sprzeczania sie z M, własnie teraz podczas pisania posta tez sie z moim kłóce.ja pierdziele jacy Ci faceci uparci!!!!!!!

madziarska ale sliczne pogłaskaj brzusio ode mnie

ann-sunshine u mnie dzis 40 dc i dupa nie ma @, ja to sie rozlegulowałam, dzis nawet zrobiłam rano test ale wyszedł negatywny.

Madziarska brzusio ładnie widac, ładne te m ma Twoje malenstwo

U mnie tak hormony buzuja przez ten brak @ ze normalnie szok, chodze zła jak osa z żądłem na wierzchu.Wrrrrrrrrrrr
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #118789 przez mala_czarna
Cześć dziewczyny! Kilka dni nie zaglądałam a tu juz tyle stron ze ciezko nadążyć. Moze mi ktos w skrócie objasnic jakie są postępy?
A niedziele u nas jak zwykle leniwa. Jakby ktos chciał obejrzec moje malenstwo to na grudniowkach na str 12 jest zdjecie usg z 9t2d. TAk wiec dziewczyny, ogladajcie i sie zarazajcie :)Choc rzadziej tu zagladam to czesto o Was myśle, trzymam kciuki za fasolki.

Madziaska brzusio śliczniutki :) widac ze malenstwo rosnie. U mnie tez juz powoli widac brzusio
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #118790 przez Grudniowa Jagoda 79
Hej mała czarna fajnie ze jestes, chetnie zobacze malenstwo lece na grudniowki


Ale swietne, fajnie ze z malestwem wszystko okej no i ładnie rosnie.pozdrawiam
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118793 przez mala_czarna
:) :) :) Grudniowa Jagoda jest dobrze - nie zapeszając...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #118854 przez Grudniowa Jagoda 79
mała czarna i super! :kiss: :woohoo:

hooop hoooop jest tu ktos????

ale cisza.... :huh:

to i ja uciekam juz 19 wykapie dzieci moze bedzie troche ciszy bo narazie M gra z nimi w piłkę..
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118857 przez ajłona
no to i ja się zgłaszam do zarażenia :lol: pzdr
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118864 przez nikusia1988
Co do pewnej paniM to ja już się przyzwyczaiłam do jej humorów... Najpierw za przeproszeniem opieprzyła którąś staraczkę, już nie pamiętam którą że przenosi sprawy ciążowe na ten wątek a ten wątek przecież jest staraczkowy itd... i teraz przyszedł czas na mnie, za jakiś czas znowu kogoś innego się czepi i tyle... norma...

2 dni mnie tu nie było bo miałam weekend imprezowy :) chrześniak męża miał urodzinki- 2 latka :)

I wy mi tu o dojrzewaniu piszecie... To niby te kobiety co mają powyżej 30 lat i mierzą temp i obserwują swoje cykle i również są staraczkami to one niby niedojrzałe są???
Rozumiem że jestem najmłodsza na forum i uważacie mnie za niedojrzałą małolatę ale staraczki w różnym wieku mają karty z wykresami i nie sądzę że one jeszcze "niedojrzały do tego by wyrzucić termometr w kąt"
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118873 przez Majowka
e tam Nikusia, olej i rob swoje :)

kazdy inaczej postrzega pewne sprawy, wiec zawsze bedzie jakas roznica zdan, nie ma sie czym przejmowac!

niedlugo mnie ktos opieprzy, ze robie na forum kulinarna propagande :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #118875 przez @nulka
Nikusia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
ja mam 40 dychy w przyszłym miesiącu i mierzę i mierzę i mierzę.
Nie bierz wszystkiego do serca, ja już pisałam, że dobre rady są cacy a krytyka be.
:)
i pisałam też że ten wątek od tego
i wyluuuuuuuuuzuj bo jesteś fajna dziewucha i szkoda Twoich "nerfóf" ;)
jakby co to nowy wątek założymy - staraczki z termometrem

i wiesz, że będzie nas tam niezłe stado ??? :lol:
i się wtedy okaże że nie mierzą tylko te od 6 tygodnia ciąży :P :P :P :P
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118876 przez nikusia1988
dokładnie Majówka... :blink: Oleję wszystkich czepialskich i już... Albo sobie stąd pójdę poszukać innego forum...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl