BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 11 miesiąc temu #118962 przez Edyta
Anulka dobra fotka z ta szklanka to polej i mi tych fasolek co by dziewczyny szybko zalapaly sie na dzidziusia jak ja to mowie :) tak jak pisalam wczesniej duzo sexu malo obliczania :silly: i bedzie git :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118970 przez madziaska
dziekuje dziewczyny za mile slowa :)
mam nadzieje, ze ja swoimi postami nikomu przykrosci nie zrobilam, a jesli to przeprzaszam ;)
Nadal trzymam kciuki :) U mnie tez dwie kolderki, a spie w pozycji "embrionalnej" ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #118981 przez @nulka
witajcie słoneczka


ja coś dzisiaj spać nie mogę, obudziłam się o 5 i buszuję po necie

Edyta kiedyś prosiłaś o stronkę z fajną pościelą.
www.dziecko.eu
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #119015 przez ann-sunshine
Dzień dobry,

M się wczoraj po obiedzie "odobraził", a w złości wysprzątał całe mieszkanie i jeszcze obiad ugotował. Potem tylko usłyszałam, że go zmuszam do tego, żeby się na mnie złościł hahaha, ale wieczorkiem już wszystko gites i do staranek pogodzeni wróciliśmy, coby marudnej dzidzi nie zmajstrować :blush:

Gabi - właśnie u mnie to samo, na siłę M nie da rady udobruchać, musi mu złość minąć sama

Grudniowa Jagoda - właśnie faceci uparci jak osły ale się do tego wcale nie przyznają, bo jak mamy odmienne znanie, to ja jestem uparta i nieugięta (wg M tylko ja jestem uparta) a on nie, a jak mu tłumaczę, że skoro nie możemy się w temacie zgodzić tzn że jest tak samo uparty jak ja to twierdzi że nie. Najważniejsze, że już na tyle go znam, że wiem jak postępować ;)

Grudniowa Jagoda, oj to nie zazdroszczę takich rozregulowanych, nie wiadomo co i jak, niestety u mnie tak samo, co @ to później, ech może w końcu wcale nie przyjdzie

Hej, hej Nikusia, nie sugeruj się i nie fochaj, tylko działaj, działaj... w sposób który Tobie pasuje, a innym nic do tego, trzymam kciuki za szybkie zafasolkowanie

Mała Czarna - bo kobietki z natury gorętsze są od facetów, dlatego mąż tak Ci mówi, że piec hutniczy; mój to samo, jak w nocy się do mnie gramoli (chodzi później spać) to mówi, że jak do sauny wchodzi do łóżka

Anulka, ja też takiego drinka poproszę
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #119137 przez bewipo
Dzień dobry dziewczyny.
Nikusia ty na żadne inne forum, bo my tu kciuki za ciebie trzymamy cały czas :)
Ja też lubiłam na brzuszku spać, a teraz tylko boczki mi zostały... A wiecie ostatnio się zastanawiałam czy sobie osobnej kołderki nie wziąć. Bo mi się ostatnio spodobało robienie wałeczka pod plecami, trochę rozrywki w spaniu na bokach ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #119144 przez Mirella
słówko do @nulki tylko bo czasu nijak, ale resztę też kocham, żeby nie było :kiss:
@nulka, słoneczko Ty moje, masz ten swój termometr i go sobie używaj, ale widzę że masz też jakiś dystans do niego, albo tylko dobrze udajesz, a dla Nikusi wykres to wyrocznia i być albo nie być, i się dziewczyna bez sensu szarpie.
Ja się na tym nie znam, nie raz mówiłam, ale z wypowiedzi Magdy dotarło do mnie jedno, wykres ewentualnie może pokazać kiedy była owulka, a nie czy w ogóle była, czyli sugerować się tylko i wyłącznie wykresem sensu nie ma, wspierać się tak, i tego Wam życzę, poza tym pijcie to czerwone winko, na humorek dobrze robi, chilijskie półwytrawne najlepiej, takim piłyśmy z przyjaciółką za rozmnażanie i obie się rozmnożyłyśmy :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #119148 przez nikusia1988
Mirella no to masz... www.skarbmamy.pl/wykres_kolezanki.php?user=nikusia1988&cid=2607 zobacz sobie jak mój wykres wygląda w tym miesiącu... I dalej uważasz że dla mnie wykres jest wyrocznią??? Zobacz jakie luki... Wcale już nie mierzyłam tylko te pare dni żeby zobaczyć czy był skok czy nie, i tyle... Nie mierze już codziennie i nie stresuję się codziennie tylko w środku cyklu chciałam sprawdzić czy będzie skok czy nie. Oj oj Mirella Mirella... Teraz już widzisz mój wykres i nadal twierdzisz że nie mam dystansu do termometru??? :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #119159 przez gosiak
Witam:)

dziewczyny ale tu nerwowo się zrobiło, ale zawsze jakieś scysje będą bo każda z Nas jest inna każda ma inny charakter, i każda ma swoje racje...zakończmy ten temat.. nie dziwię się że Nikusia odpisała na czyjegoś posta bo miała do tego prawo też bym odpisała na coś co dotyczy mnie, ale nie szarpmy tego tematu i niech nikt nie znika bo to bez sensu!

madziaska śliczny brzuszek powolutku się zaokrągla, też pogłaskałam a nóż się uda i zarazki ciążowe przejdą na mnie :silly:

Nad oddzielną kołdra też się kiedyś zastanawiałam bo też lubię być opatulona z każdej strony, może na zimę :unsure: tylko czy M będzie zadowolony :unsure: bo on to lubi się zawsze wtulić do mnie :laugh:

no pogoda dziś u mnie obiecująca więc uciekam kwiotki sadzić :dry:

miłego dnia :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #119169 przez Mirella
Nikusia, skarbie, to Ty rozpaczałaś ze owulki nie było, dlatego tak napisałam, łap buziaka od czarownicy i nie smutaj :kiss:
ja z tego wykresu rozumiem tyle co kot napłakał, wyszło mi że tylko cztery dni mierzyłaś, no to mogłaś w owulkę nie trafić chyba? Mówię "chyba" bo dla mnie termometr to takie coś po co sięgam jak mi sie porządnie w głowie kręci i ogólnie telepie, więcej na jego temat nie wiem. Za to wiem, że zaszłam w ciążę jak nie miałam czasu się zastanowić kiedy mam owulkę :)
Przyjrzalam się porządnie i znalazłam jeszcze jedną tempkę wyższą nieco, no to chyba dobrze? ;)
Jeszcze z pięć lat tu posiedzę to mnie nauczycie :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #119174 przez nikusia1988
Jeju jeju czarownico Ty... :kiss: Ja na Ciebie i na nikogo nie jestem obrażona!!! :ohmy: Tylko że to mój 1 cykl w którym się odzwyczajam od termometru a Ty tu wylatujesz z tekstem że nie mam dystansu do termometru... A ja tak się starałam nie mierzyć tempki w tym cyklu a tu na koniec słyszę że nie mam dystansu do termometru... Ale mi to pocieszenie... Powinny być jakieś famfary że odstawiam powolutku termometr i AŻ tyle dni nie mierzyłam tempki a tu co? Tyle się starałam a tu mi piszą że nie mam dystansu... I jak tu nie zwariować z tymi babami :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #119218 przez Edyta
hej laseczki :) ja tylko na chwilke Anulka dziekuje za link ale tam cos nie ma poscieli sa inne gadzety dla dzieci a poscieli nie :dry: albo ja cos mam juz zw wzrokiem...wkazdym razie dziekuje :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #119231 przez delfinek83
heh dziewczyny, dziewczyny, spokój ma być, po co niepotrzebnie tracić energię :ohmy: :silly:

też swego czasu myślałam nad osobnymi kołderkami, ale ostatecznie kupiłam jedna dużą 220x200 cm i na razie spokojnie starcza :)

bewipo, zamówiłam sobie na allegro taką fajną podusię 3w1, powinna już dziś lub jutro przyjść, i myślę że będzie bardzo wygodna przy rosnącym brzuszku :kiss:

allegro.pl/poduszka-walek-170cm-rogal-3w...kol-i1583611547.html

allegro.pl/poduszka-dla-kobiet-w-ciazy-i...3w1-i1615105332.html

no a u mnie ogólnie ok, tylko czasem pojawiają się te denerwujące mdłości, rano siedziałam pół godziny z nosem wciśniętym w kołdrę, bo mężuś smażył sobie na śniadanie kaszankę z cebulką, a mnie ten zapach straaaaaaasznie wkurzał ;)
kazałam mu otworzyć okna, szybko jeść i od razu po sobie umyć patelnię, oj biedny on teraz ze mną :lol:
ale nawet to nie pomogło, bo jak już poszłam do kuchni to i tak popędziłam do łazienki przywitać się z Felkiem, także pierwszy raz mamy już za sobą :blush:

buziaki i miłego dnia
nadal trzymam kciuki :cheer:


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #119251 przez Dorciaition
Delfinek ta podusia bardzo fajna :)

Najważniejsze, że pierwszy raz za Tobą- teraz już z górki :silly:

A do gina kiedy się wybierasz? Czekam na "styczniówki" :)

Miłego dnia


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #119288 przez delfinek83
z górki hehe no a ja już chciałabym być na ostatniej prostej i mieć to wszystko za sobą, a najlepiej już mieć dzidziusia koło siebie :lol:

Hmmm, do gina mam przyjść dopiero 31.05 :( bo do końca miesiąca mam zwolnienie i stwierdził że po co chodzić tak tydzień po tygodniu. Ale ja już taka ciekawa jestem, że nie wiem czy jeszcze te dwa tygodnie wytrzymam w spokoju :laugh:
Tak więc pewnie do tego czasu już ktoś założy "styczniówki", a ja się dopiszę jak wrócę od gina w dobrym nastroju.


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #119293 przez Dorciaition
Oj kochana rozumiem Cię. Tak bardzo chciałabym już listopad i aby maleństwo było przy mnie.

Wytrzymasz te dwa tygodnie. A z dobrym humorem na pewno wrócisz. Trzymam kciuki za Ciebie i maluszka :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl