BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 11 miesiąc temu #123763 przez ajłona
Jeż bombowy!!! a lemur też niczego sobie... pozdrawiam wszystkich i życzonka śle z okazji różnych...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123766 przez ajłona
myślę o teście owulacyjnym w tym miesiącu, ale sama nie wiem....
pozdrawiam kolejne nowe forumowiczki :woohoo:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123770 przez rybkaW
hej,

jestem nowa tu.

Staramy się z moim męzem już kilak miesiecy, a ze zrobiłam się niecierpliwa to czytam, szukam i tak trfaiłam tu do Was :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123772 przez gosiak
No witam Rybko :lol: no z nami na pewno czas oczekiwania na II kreski milej i szybciej Ci minie powodzonka :blink:

ajłona ja w tym cyklu robiłam testy i nie żałuję :laugh:

a lemurek słodki czochrała bym go całymi dniami

Dobranoc :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123810 przez MagdaM
Dzien dobry :)
Witam nowe i zycze powodzenia :)
Jagoda mialam Cie palnac za limity ale widze, ze Mirella to juz uczynila wiec ja juz nie bede no :silly:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123814 przez Astra_1988
Kochaliśmy się z mężem od ostatniej @ 3 razy - Nadal sucho, i jak się kochaliśmy to też było sucho .. I skończył we mnie .. Ja np.nigdy nie mam śluzu przezroczystego, cały czas jest biały, kremowy i taki wodnisty .. Przezroczystego nigdy nie miałam!! Czyli mogę mieć owulkę i być sucho? Bo jak sie kochamy w dni, gdy jest mokro (śluz kremowy, wodnisty) to nigdy nie wychodzą na teście II kreseczki :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #123822 przez Lacrijka
Astra to ze odczuwasz suchosc wcale nie oznacza ze nie masz płodnego sluzu.. Moze taka Twoja uroda ze śluz ten wystepuje w tak małych ilosciach ze go nie odczuwasz.. Czytałam kiedys o tym taki artykuł, bo tez nie stwierdzałam u siebie takiego śluzu.. Od przyszłego cyklu kup sobie olej z wiesiołka w kapsach i zażywaj do owu.. A jezeli chcesz sprawdzic sama czy masz owu to pomierz sobie ze dwa cykle tempke, tylko nie pod pacha ale np. w pochwie zaraz po przebudzeniu przed wstaniem z łózka.. Nie jest to metoda 100% bo tempka moze skoczyc a pęcherzyk nie pęknie ale jakiś już obraz na sprawe bedziesz miała..Albo metoda 100% to monitoring u gina.. I nie panikuj, bo dwa cykle starań to naprawde bardzo mało, nam w tym miesiącu stuka rok starań.. (jak to zleciało) I kochajcie sie cały cykl, nie wyliczaj tylko co dwa-trzy dni cały cykl.. Sa przypadki ze kobitki zachodza w ciaze np. 2-3 dni przed @..
Głowa do góry, i nie nakręcaj sie..Psychika kobiety to antykoncepcja prawie tak dobra jak tabsy hehe


U mnie @ jutro ma niby termin, objawów zero tylko jajuchy troche pikaja..ale nie nakrecam sie bo @nulka tez nie miała objawów a @ przylazła z rana..a poza tym ten wyjazd mógł mi nieźle namieszac w cyklu wiec jeszcze poczekam pare dni.. Jutro moze testa walne jakiegos, jak zachce mi sie dupe z domu ruszyc i isc go kupic :) :) :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123836 przez Astra_1988
Ale ja mam od ostatniej
@ sucho! Dziś to samo .. To możliwe, że mam dni płodne bez śluzu? Kochaliśmy się już parę razy od osttaniej @ i mąż kończył we mnie .. Tylko jak się kochamy, to nie myślimy o dziecku tylko o tym jak nam jest dobrze .. Możliwe,że mam fasolkę?
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123874 przez MagdaM
Lacrijka to zaciskam z calych sil!! :lol: :lol:
Astra... Boze uwielbiam takie pytania... Nikt nie jest Duchem Swietym i nie wie czy masz czy nie... Jak widzisz kazda kobieta ma inaczej. Piszesz milion razy o kochaniu i suchosci od @ - moze taki Twoj urok poprostu??

Soreczki...

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123887 przez gabi28
o nie...pisałam posta i mi go wcięło :/

no ale napisze jeszcze raz....

dzien dobre kochane.


ale miałam spanie,teraz pije kawę i szukam przepisu na tort,a co :), zrobię na Dzień Matki swojej teściowej. już mam kilka przepisów,ale połaczą w jeden i coś z tego wyjdzie :)

aaa.. witam nowe staraczki..

jeśli mogę wyraźić swoje zdanie to: ASTRA jeśli śluz tak bardzo Cie martwi to idź do lekarza,my tu jesteśmy żeby tylko ( albo aż) doradzić,ale żadna z nas nie napisze czy masz w sobie fasoklę czy nie.zawsze Ci wysłuchamy,ale nie możemy ci dać 100 % odpowiedzi ,że jesteś w ciąży...wiem,dobre rady zawsze są na miejscu..ale czasem cięzko dać jakąkolwiek radę.

Jagoda...Ty już jesteś nasza,więc nie możesz nas opuścić . koniec basta. :)

Gosiu jak dzisiaj Twoje cycuchy??
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123906 przez Mirella
Bez kawy jak bez ręki, jeszcze się nie obudziłam ;)

witam nowe, rozgośćcie się, co by nie za bardzo, bo jak Wam się spodoba to na mamusie nie pójdziecie :lol:


Dziewczyny jak myslicie, już mnie znielubiły? :lol:

dziś podobno ostatni dzień upałów, wrzucę Duśkę na dwie godziny do baseniku i spokój, może sobie w tym czasie depilator włączę.... A Wy lepiej siedźcie w domu jak gorąco, przegrzewanie się jest szkodliwe, najlepiej leżeć w chłodnej poscieli :P
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123910 przez delfinek83
Dzieńdoberek :kiss:

Jagódka, przykro mi że w tym cyklu się nie udało,ale nie martw się nie teraz to w następnym :woohoo:

Witaj Astra, dziewczyny dobrze piszą, nie możemy wiedzieć czy masz fasolkę czy nie, ale możemy mocno trzymać za Ciebie kciuki żeby tak było :silly:
Nie stresuj się tak bardzo, jesteś dopiero na początku drogi i prędzej czy później na pewno się uda! A jak masz wątpliwości co do owulki jak nie masz śluzu, to może spróbuj testy owulacyjne, być może pomogą określić ten moment.

No to Lacrijka powodzenia jutro w testowaniu! Okaże się czy przemyciłaś egipską fasolkę, hehe byłoby cudownie :)

Mirelka, a kto niby miałby Cię znielubić? :unsure: :side:

No a ja nadal walczę z mdłościami :(
zabieram się zaraz za obiad, upiekę schab, bo znalazłam wczoraj w zamrażalce i trzeba było się go pozbyć i zrobić miejsce na lody :lol:

miłego dnia wszystkim kobitkom :cheer:


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123962 przez gosiak
Astra lepiej napisz co na obiad robisz i nie myśl o tych śluzach tyle...a jak tak Cię to trapi to idź do lekarza bo my nie wiemy czy masz fasolkę my jedynie możemy Ci doradzić, potrzymać kciuki, cały czas zadajesz jedno pytanie tak jak byś nie czytał naszych postów w których masz odpowiedzi na nie...

jakaś rozdrażniona jestem wku...mnie słońce

Gabi cyce dalej bolą najlepiej obłożyła bym je kostkami lodu :lol:

Mirella Ciebie znielubić? kto?? gdzie??? jak???

Lacrijka to zasuwaj po testa :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123969 przez Mirella
uwierzcie, że są i tacy ;) ale chodziło mi o nowe, którym się kazałam rozgościć co by nie za bardzo :lol:

Astra to też standardem leci, ale pobędzie trochę z nami to zrozumie że co innego forum pełnie bab, a co innego gin :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123993 przez Lacrijka
Nie kce sie mie Gosku isc po testa..jest za 100stopni..lezymy z ciciołem plackiem na balkonie i smierdzimy :laugh: :laugh: :laugh: Napisze sms do mego posłuznego - ślubnego to moze mi kupi :silly: :silly: :silly:

Kurcze, nie lubie tak nie wiedziec nic, no ! Potrzebne mi te wakacje były jak sandały w zimie norymalnie :angry:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl