BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 11 miesiąc temu #124432 przez MagdaM
Czeresni mi maz zaluje :laugh:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124438 przez gosiak
Lacrijka ja też nadal zaciskam :kiss:

Dorcia no rzeczywiście stare :silly: :silly:

Uciekam zajrzę wieczorkiem :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124440 przez Grudniowa Jagoda 79
Melduje sie grzecznie , przepraszam ze nie pisalam ale wczoraj zaczełam pisac posta i kurde kolezanka przyszła a nie chcialam tak w połowie ucinac.
Dziekuje Wam bardzo, wszystko co napisałyscie jest niesamowite a Mirella z tym tekstem o biciu i o 3 postach dziennie powaliła mnie normalnie
lacrijka cholender jak wczoraj czytalam to byłas przed zrobieniem testu a dzis juz po.Ale mi sie wydaje ze moze za wczesnie był zrobiony ????A kota masz Zaje*** A gif z tym koniem myslalam ze sie posikam ze smiechu
A zachcianki masz podejzane


Astra posłuchaj kazda kobieta jest inna jedna ma dni płodne bardziej obfite inna mniej tak samo jak z okresem.Kup sobie poprotu testy owulacyjne i rób.Wtedy bedziesz miała pewnosc ze masz owulacje.Ja dzieki niej zaszłam w ciaze z Kubusiem.

Mirella Ciebie nie da sie nielubic

czesc aniołek 007 trzymam kciuki za to zeby @ nie trafila do ciebie

kunder ja kupiłam wczoraj 1 kg a ledwo zjadłam.Dziciom sie juz przejadły bo kupowalam juz wczesniej.U nas sa po 6 zł.
A ja wczoraj wsunełam jeszcze 3 ogorki małosolne tak mi pachnialy ze musialam kupic coz nie jestem w ciazy ale zachcianki jak widac mam ale to przed @ normalne.Bo oczywiscie 51 dzien cyklu a tu nic.
Moze przekwitam

ajłona testowałas? Jak wynik????

A ja wczoraj na "dziedobry" miałam kontuzje.Szłam do kuchni coby sobie kawke walnąc i dup leze.Jak walnełam kolanem o płytki to o mały włos z bolu nie zemdlalam.Kuleje nie wiem czy rzepka czy cóś walneło ale bolało.Dzis juz troche mniej.Oczywiscie uparcie broniłam sie przed przeswietleniem bo przeciez samo przejdzie.OBY bo kuzwa w piatek jedziemy w góry na 3 dni.Mowie Wam to chyba bylo na opamietanie Mirella ja wiem ze tyś czarownica ale zeby az tak karac za głupote???
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124469 przez sylka
Grudniowa Jagoda a może lepiej zrób prześwietlenie (bedziesz wiedziała czy OK a na szyne czy gips nie musisz się godzić) żeby Ci się nie pogorszyło po górskim maszerowaniu.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124519 przez Mirella
Kurcze komu ja tu mówilam że póki nie ma @ póty jest nadzieja? A potem fasolka była? Nie Delfinkowi czasem?
Lacrijka poszukaj sobie i weź do serca.

uduszę Was za gadanie o truskawkach, pytałam, która przyjedzie Klaudią się zająć zebym się obżarła i odchorowała? I co, cisza... tylko cenami walicie...

Jagoda, uwierz można i mnie nie lubić, można....nie wszyscy gustują w czarownicach :lol: a ta noga to nie ja, ja się na matkach nie wyzlośliwiam aż tak, szczególnie przed urlopem :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124576 przez Astra_1988
Dziewczynki pojawił się u mnie przezroczysty śluz wczoraj wieczorem!! Czy mamy działać? Jest ciągnacy się, nie rwie się od razu .. Prosze o szybką odpowiedź :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124581 przez gabi28
działaj kiedy tylko masz ochotę,nie tylko wtedy gdy masz odpowiedni śluz... takie jest moje skromne zdanie.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124584 przez Asik
Astra działaj działaj :) i to niezależnie od tego czy masz śluz czy nie:) przecież żołnierzyki potrafią kilka dni przetrwać w sprzyjających warunkach :) hmm gdybym ja tak czekała na sluz to jeszcze w ciąży bym nie byla :D :D Szymek był na sucho zasiany :D :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124596 przez MagdaM
Boze przepraszam ale przyczytalam i zrobilam tak pfuu hahaha :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Astra sorry ale jak chcesz dzialaj jak nie to nie. Ja na miejscu meza to bym sie obrazila. Pyta po ludziach czy ma sie kochac czy nie. Kochasz sie dla przyjemnosci czy dla dziecka??!! matulu :lol: :silly:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124616 przez Mirella
Magda, mówiłam Ci już że Cię uwielbiam?

Gosiak, no od Grazi to ja już wieści daaawno nie miałam, i na gg jej nie ma... też się zastanawiam co u niej
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124629 przez MagdaM
Mirella mnie?? Eeee nie... :blush: :blush: Dzieki :silly: Ale mnie sie nie da lubic... :blink: a co dopiero uwielbiac :lol:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124646 przez Astra_1988
Ok, będziemy się kochać nie patrząc na śluz .. Ale dziś mam chyba owulację, więc dziś działamy :D trzymajcie kciuki !! :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #124661 przez Dorciaition
Astra do roboty :silly:

Oj Madzia jak czasami coś powie to aż strach :silly: :kiss: Jak Mirellka wyjedzie na urlop to mamy zastępczynie :laugh:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124666 przez MagdaM
Astra ja osobiscie zaciskam bardzo mocno!! I maluch moj rowniez :lol:
Dorcia haha zaakceptowane przez mieszkanca brzucha bo az poczulam jak latac zaczal :lol: :silly:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #124678 przez Dorciaition
Och, zazdroszcze :) Do mnie mama ciągle dzwoni i pyta czy już ruchy czuję. Stwierdziła dziś, że moja ciaza jej sie dłuży. :cheer: Bo faktycznie dzięki staraczkom szybko się dowiedziałam :) W innym przypadku pewnie testowałabym dużo później. :side:

Madzia a jak brzuszek, rośnie?


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl