BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 11 miesiąc temu #124696 przez ann-sunshine
Gosiaku, z tymi testami owu to tak sobie właśnie wymyśliłam, że jak je kupię to się nie przydadzą :silly:

Ajłona, z tym wcześniejszym testem owu to może i mądre, do owu będziemy już oblatane i specjalistki i mowy o pomyłce nie będzie he he

Astra, proszę OPAMIĘTAJ SIĘ, nie pytaj tylko działaj, I NIE PODPORZĄDKOWUJ STARANEK DO TEGO CZY MASZ ŚLUZ CZY NIE!!!! IM BARDZIEJ BĘDZIESZ CHCIAŁA I O TYM MYŚLAŁA TYM MNIEJ Z TEGO WYJDZIE!!!! Trzymam kciuki

dziewczynki, przepraszam za wrzaski, ale musiałam, w końcu przed okresem jestem więc na kogoś wywrzeszczeć się muszę, a męża to może w tym miesiącu oszczędzę

Uff zdjęcie do dowodu zrobione, jak ja tego nie znoszę! chyba gorzej niż dentysty, mężu mnie musiał za rękę zaprowadzić i pilnować pod drzwiamy abym nie uciekła sprzed aparatu
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124699 przez Astra_1988
A słuchajce .. od paru dni mam uczucie takiego pełnego, twardego brzuszka, czuję też kłucie i jest mi niedobrze .. Czy mogło dojść wtedy do zapłodnienia? Dodam,że nie robiłam do tej pory testu bo nie sądzę, żeby to była ciąża .. Ale te objway nie przechodzą ..
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124704 przez Dorciaition
Astra my niestety nie jesteśmy ginekologami. Zrób test w dniu spodziewanej @ albo kilka dni później i wszystko będziesz wiedziec.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124705 przez gabi28
o Boziuuuuu :) nie wyrabiam,na prawdę :)

Astra,jeszcze rano pisałaś o mozliwym śluzie płodnym i owulacji,a teraz piszesz,że masz podobne objawy jakby doszło do zapłodnienia. To po jaką cho**ę pytasz czy masz działać???


dziewczyny trzymajcie mnie,bo zwariuję :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124714 przez Astra_1988
gabi28 napisał:

o Boziuuuuu :) nie wyrabiam,na prawdę :)

Astra,jeszcze rano pisałaś o mozliwym śluzie płodnym i owulacji,a teraz piszesz,że masz podobne objawy jakby doszło do zapłodnienia. To po jaką cho**ę pytasz czy masz działać???


dziewczyny trzymajcie mnie,bo zwariuję :)


Bo zastanawiam się nad tymi objawami i tyle .. Nie twierdzę,że jestem w ciąży :/ A wy jesteście staraczkami więc możecie pomóc ..
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124718 przez Asik
hmmm to ja ci napisze tak.... jakiekolwiek objawy mogą wystąpić po zagnieżdzeniu się fasolki,,czyli około 10 dni od zapłodnienia(nie od stosunku) czyli około 2 tyg po :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124719 przez Dorciaition
No właśnie staraczkami, a nie ginekologami. Dziewczyną mogą pomóc, ale raczej nie są w stanie stwierdzić u Ciebie owulki czy zapłodnienia!!


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124720 przez ann-sunshine
Tak dla przypomnienia:

OKRESOWY UKŁAD STARACZEK
1. Lacrijka niechciana @ nawiedzi albo i nie 25 maj
2. Nikusia niechciana @ nawiedzi albo i NIE 26 maj
3. ViFi niechciana @ nawiedzialbo i NIE 26.maj
4. Gabi niechciana @ nawiedzi albo i NIE 30/31 maj
5. Gosiak niechciana @ nawiedzi albo i NIE 01.czerwiec
6. Wiki81 niechciana @ nawiedzi albo i NIE 01.czerwiec
7. Ann-Sunshine niechciana @ nawiedzi albo i NIE gdzieś 27 maj - 2 czerwiec
8. Ajłona niechciana @ nawiedzi albo i NIE 11 czerwiec
9. @nulka niechciana @ nawiedzi albo i NIE 19 czerwiec
10.Majowka niechciana @ nawiedzi albo i nie pod koniec czerwca (nie licze, nie spisuje dni cyklu, ale orientacje jakas mam:))
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124735 przez gabi28
ja chcę żeby był juz poniedziałek :) :) :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124740 przez MagdaM
Dorcia mnie tez mama pyta a ja nie czuje tak jak ona mysli :silly: Brzuszek jak dla mnie nie rosnie, inni sadza inaczej :lol:
Ann, Gabi luuuuzik babenki :lol: :lol: Ja juz zluzowalam bo do laski nic nie trafia. Mowisz i jak grochem o sciane - nic nie kapuje... I sorki ale te pytania przypominaja mi pytania z Bravo
"Drogie brawo jestem dziewica. Uprawialam z chlopakiem wirtualny peeting. Jestem w ciazy. Czy to mozliwe??" No litosci!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #124741 przez ann-sunshine
Gabi, czyżbyś miała jakieś podejrzenia co do siebie, czy tylko ciekawość Cię zżera?


Magda M, co prawda to prawda :side: :blink:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124744 przez Marta M
O Magda...nie chcialam tego napisac, ale widze ze Tobie to samo przyszlo do glowy..pytania jak z BRAVO...;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124746 przez MagdaM
Ann, Marta widac mam dzis przeblyski inteligencji :silly: :lol:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124748 przez Mirella
Magda, no Ciebie Ciebie, Ty masz mój charakter jak nic :lol:


Astra, a co wobec tego ten suwaczek odliczający czas do najbliższej owulacji oznacza? Staraczki to staraczki, grono bab które sobie nawzajem miauczy i parę specjalistek od samoobserwacji, ale wróżki to tu żadnej nie ma o ile wiem ;) Jedyne na co mozesz u nas liczyć to wsparcie i dobry humor, ale odpowiedzi na pytanie czy jesteś w ciąży albo czy masz owu nie dostaniesz. Przeceniasz magię internetu.

Propos magii internetu, przyszła kiedyś do mnie bratanica zebym jej wypisała wszystkie tytuły z serii Harrego Pottera, bo chce sobie z netu ściągnąć filmy, dać dziecku dałam, ale mówię ze tych dalszych części nie nakręcili, a ona mi na to: "To nic, może w internecie będą" :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124750 przez Asik
MagdaM :lol: :lol: :lol: noo co prawda to prawda :) oooo i połowa ciązy juz za Tobą :) :) :) :) no patrz jak to zlecialo :)
A co do przebłysków inteligencji to niestety u mnie zanika w zastraszającym tempie :) chyba mój mózg jest tez w ciąży i ma opuchliznę bo nawet najprostsze rzeczy takie jak myslenie o dupie marynie przychodzą mi z ogromnym trudem :) :) :lol: :lol: :lol:

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl